اطلاعات جدید از بخش زامبی COD: Black Ops 2

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
درود

همانطور که میدانید black ops 2 همانند نسخه اول این بازی دارای مد زامبی خواهد بود.
Treyarch و Activision بالاخره سکوت خود را درمورد بخش زامبی این بازی شکستند.

بخش زامبی شامل 3 مد خواهد بود:

• Tranzit : که شامل دنیایی بزرگ، عظیم و گسترده است که به طور قابل توجهی بزرگتر از هر چیزی است که Treyarch تابحال خلق کرده است و بصورت تکنفره در solo و 4 نفره در کو اپ قابل بازی خواهد بود. بازیکنان، دیگر در یک منطقه محدود و کوچک نیستند، انها ازاد هستند تا این دنیای بزرگ را کشف کنند و میتوانند پیاده از مناطق مختلف عبور کنند یا از اتوبوس استفاده کنند!!!
  • Survival : که در آن بازیکنان در منطقه ای از دنیای Tranzit مورد حمله قرار میگیرند. (مانند گذشته)
  • Grief : یک مد جدید است که تا 8 بازیکن میتوانند در این مد بازی کنند و ترکیبی از Survival و عناصر رقابتی است. بازیکنان به دو گروه چهار نفره تقسیم میشوند که هرکدام از گروه ها باید تلاش کنند تا بیشتر از گروه دیگر زنده بمانند. بازیکنان نمیتوانند همدیگر را بکشند اما میتوانند کاری کنند تا گروه دیگر را در موقعیت های نامساعد قرار دهند. در واقع این مد مبارزه بازیکن با بازیکن و بازیکنان با زامبی هاست.

مارک لامیا گفت: از انجایی که این بازی از نوع باز (open) است و از انجایی که مناطق گوناگونی در این دنیا وجود دارد که شما میتوانید در آن بازی کنید و همچنین ممکن است مورد هجوم قرار بگیرید، استراتژی های مختلف و گوناگونی برای چگونگیه مقابله و رویاروییه شما با آن وجود دارد.

بازی Call of Duty: Black Ops 2 در 13 نوامبر برای PC ، X360 و PS3 عرضه خواهد شد.

SOURCE

آخرین ویرایش:

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
  • Tranzit : که شامل دنیایی بزرگ، عظیم و گسترده است که به طور قابل توجهی بزرگتر از هر چیزی است که Treyarch تابحال خلق کرده است و بصورت تکنفره در solo و 4 نفره در کو اپ قابل بازی خواهد بود. بازیکنان، دیگر در یک منطقه محدود و کوچک نیستند، انها ازاد هستند تا این دنیای بزرگ را کشف کنند و میتوانند پیاده از مناطق مختلف عبور کنند یا از اتوبوس استفاده کنند!!!
هایپم کرد لعنتی:D
Grief : یک مد جدید است که تا 8 بازیکن میتوانند در این مد بازی کنند و ترکیبی از Survival و عناصر رقابتی است. بازیکنان به دو گروه چهار نفره تقسیم میشوند که هرکدام از گروه ها باید تلاش کنند تا بیشتر از گروه دیگر زنده بمانند. بازیکنان نمیتوانند همدیگر را بکشند اما میتوانند کاری کنند تا گروه دیگر را در موقعیت های نامساعد قرار دهند. در واقع این مد مبارزه بازیکن با بازیکن و بازیکنان با زامبی هاست.
وای خدا.خیلی حال میده:D
مثلا یه تیم کاملا پنجره ها رو بسته و... تو میای کل راه های بیرون رفتنو میبندی بعد هم پنجره ها رو باز میکنی تا زامبی ها برن داخل:D

ahmad mashti

کاربر سایت
May 27, 2011
265
نام
احمد رضا
دمشون گرم
منو رفیقام سر زامبی 1 مو سفید کردیم
از توضیحات مود سوم هم معلومه که باید عالی باشه ...
اپن وردش منو کشته ....

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
Mode 3 خیلی‌ هایپم کرد :D اولی‌ هم یه زمانی مردم می‌گفتنGTA zombie (لول) شده مثل اون :D
این Cod زامبی‌هایی‌ که داره یه جوری هستن که حتا CO op بازی نکنی‌ هم می‌تونه معتاد کنند باشه. خیلی‌ خفن هست واقعا.

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
نمیدونم چرا مردم انقدر از زامبی خوششون میاد ! (البته اون به اون مد سوم یکم علاقه مند شدم :d)
به نظرم Special Ops های MW3 و MW2 خیلی بیشتر حال میدن...مخصوصا MW2 که اگه 4 نفره میشد فوق العاده می بود.
البته منظورم این نیست که زامبی مسخره یا بده...اتفاقا خودم هم زیاد بازی می کردم زمان WaW و BO..

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
نمیدونم چرا مردم انقدر از زامبی خوششون میاد ! (البته اون به اون مد سوم یکم علاقه مند شدم
:d
)
به نظرم Special Ops های MW3 و MW2 خیلی بیشتر حال میدن...مخصوصا MW2 که اگه 4 نفره میشد فوق العاده می بود.
البته منظورم این نیست که زامبی مسخره یا بده...اتفاقا خودم هم زیاد بازی می کردم زمان WaW و BO..
1.چون اسلحه نداره یه راست میاد تو شکمت2.کار تیمی هست3.شاتگان4.شاتگان5.شاتگان!

OMG

کاربر سایت
Sep 17, 2012
4,223
نام
امیرحسین
نمیدونم چرا مردم انقدر از زامبی خوششون میاد ! (البته اون به اون مد سوم یکم علاقه مند شدم
دقیقا مثل منی:D
کلا از زامبی جماعت بدم میاد:D
حضرت Metal Gear هم اگه توش زامبی بود الان من یکی از Troll هاش بودم:D
ولی از مد 1 و 3 خیلی خوشم اومد:D
حال میده:D

Saeed Gamer

کاربر سایت
Sep 4, 2010
613
نام
سعید
دقیقا مثل منی:D
کلا از زامبی جماعت بدم میاد:D
حضرت Metal Gear هم اگه توش زامبی بود الان من یکی از Troll هاش بودم:D
ولی از مد 1 و 3 خیلی خوشم اومد:D
حال میده:D
مد یک میشه گفت open world ِ :d .
فک کن cod open world . باید باحال باشه.
تو joystiq نوشته: بازیکنان میتونن پیاده برن یا با اتوبوس برن. ولی اگه پیاده برن وسط راه خطرات براشون بیشتره ممکنه به مه بخورن و تو مه اتفاقاتی بیفته:d .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر