شایعه اطلاعات جدیدی از بازی Resident Evil 9 منتشر شد.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member

FvMganKWAAUn57w.jpeg

ساعاتی پیش شایعات تازه‌ای در مورد جدیدترین نسخه از سری Resident Evil یعنی Resident Evil 9 در فضای مجازی منتشر و آنها بصورت خلاصه در زیر جمع آوری شده است.
فقط بیاد داشته باشید، تا زمان اعلام رسمی کپکام، همه موارد زیر در حد همان شایعه باقی می مانند!

✅ دوربین بازی بار دیگر «اول شخص» خواهد بود.

✅ شخصیت فروشنده زن خواهد بود.

✅ بازی فقط برای پلتفرم های نسل نهم و پی سی منتشر میشود و از سال ۲۰۱۸ تا به الان در دست توسعه است!

✅ دشمن شخصیت اصلی، فرقه‌ای به اسم Wendigo است.

✅برخلاف نسخه‌های قبلی، تمرکز زیادی بر روی قسمت «ترس» بازی دارد!

✅سگ بزرگی در بازی وجود دارد که همیشه در حال تعقیب شخصیت اصلی است و نمیتواند خود را کنترل کند!

✅دشمنانی در بازی وجود دارد که میتوانند تغییر شکل دهند!

✅در بازی شاهد حضور کریس، لیان و یک شخصیت جدید هستیم!

✅داستان بازی در یک شهر به اسم Ghost Town و در غرب آمریکا اتفاق می افتد.

جز اون اول شخص و وجود کریس بقیه موارد حرف ندارن. اول شخص که به نظرم 7 و 8 کافی بودن و بسه. وجود کریس هم دیگه حال به هم زن شده و این آقا توی 5 و 6 و 7 و 8 بوده پشت سرهم. میخوایم جیل و لیان رو مثلا باهم ببینیم کریس کیه دیگه.

+

منم امیدوارم اول شخص نباشه :D دیشب تازه 7 رو تمام کردم ، امشبم میرم باسه 8 ، چند روز پیشم ریمیک 2 و 3 رو تمام کردم (با سکند ران) ... درسته که 7 حدود 1-2 ساعت اولش از کل سری ترسناک تر بود ، ولی بعد از اون خیلی به نظرم دوربین اولش شخص جذاب نبود برای این سری بازی ، یعنی همش میگفتم کاشکی سوم شخص بود :( مخصوصا وقتی یاده انیمیشن ها و طراحی ریمیک 3 میوفتادم که چقدر جیل و کارولس قشنگ بودن.
کریس توی یکم هست :D اینجا گودبای پارتی کریس عه !

ای کاش ترس بازی برگرده به نسخه هفتم، ویلیج خیلی افت داشت تو این مورد.

اول شخص بودن بنظرم بهترین تغییری بود که به نسخه های مدرن اضافه شد،. خیلی خوبه که همینطور ادامه میدن.
فکر میکردم فقط من از اول شخص شدن بازی راضیم

در عوض عمارت بنوینتو داشت

همون RE7 هم نیمه دومش بشدت meh بود..
مود سوم شخصی برای ویلیج دادند رو بازی کنید. بخصوص dlc دختر ایتن.
متوجه میشید کلا dna رزیدنت با سوم شخصه که شناخته میشه
نمیتونم بگم اسمش سلیقست یا نه ولی اتفاقا من از مود سوم شخصش به اندازه اول شخص خوشم نیومد.
نه که بد باشه ولی اول شخص یک چیز دیگست.
خیلی تو فضاسازی کمک میکنه و همینطور انتقال بیشتر حس ترس.

اصولا نیمشه تو یک بازی هر دو مود باشه و یکیش قربانی اون یکی نشه ، همیشه از نظر سازنده یک دید تو اولویت قرار میگیره و به عنوان بیس طراحی انتخاب میشه.
اما خب کی از وجود یک مود اضافه که طرفدارهای بیشتری رو راضی کنه بدش میاد.

یه نکته دیگه. شما ریمیک دو و چهار رو نگاه نکنید که بازیای سوم شخص شاهکاری هستن، اینو در نظر بگیرید آیا اینا توانایی ساخت نسخه جدید سوم شخص با کیفیتی مشابه دو و چهار رو دارن یا نه.

پیش بینی خودم از نسخه نهم اینه که یه بازی به شدت اکشن تر نسبت به نسخه ۷ و ۸ هست و این به سلیقه من نمیخوره :D

• Like
Reactions: amirtaji10

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or