اطلاعات جديد مجله ي OXM از CoD: Black Ops

T@ntaL 73

کاربر سایت
Apr 10, 2008
952
نام
امید
سلام.

امروز Official Xbox Magazine خبري مربوط به بازي Call of Duty: Black Ops منتشر كرده كه حاوي اطلاعات جديدي از اين بازي ميباشد. (نكته : تا حدودي Spoiler)

سازنده ي بازي
Lamia اشاره ميكند :"ما ريسك هاي خلاقانه اي را متحمل شده ايم ... ما در صدد انجام كاري متفاوت نسبت به گذشته هستيم. موقع اينكار فرا رسيده. ما ميخواهيم بازي اي بسازيم كه خود گوياي همه چيز باشد. "

OXM
:" بدون هيچ اغراقي Call of Duty: Black Ops, به عنوان يكي از بزرگترين و بهترين بازي هاي سال كه براي Xbox عرضه ميشوند, تضمين شده است."

* در بعضي از ماموريت ها با ارتش ويتنام شمالي ميجنگيم.
* شما يك فرد مستقل با يك برنامه ي عمليات مهمتر مخفي هستيد.

Spas-12 با گلوله هاي آتش زاي Dragon’s Breath تاييد شد.

OXM
:"در اين بازي شما فقط ميني گانهايي رو كه دستتون رو روي ماشه نگه داريد و اطراف صفحه رو نشانه بگيريد در اختيار نداريد, براي اولين بازي [در اين عنوان] شما هليكوپتر را هدايت ميكنيد و با آن موشك پرتاب ميكنيد. و همچنين ميني گان ها رو در اختيار ميگيريد. خيلي بهتره, نه؟"

OXM " :در شروع "WMD", ميبينيد كه از يك هواپيماي جاسوسي جنگ سرد كه يك SR-71 Blackbird است, در حال بالا رفتن هستيد. با آن از زمين بلند ميشويد و پرواز ميكنيد, صحنه كم كم ناپديد ميشود و در صحنه ي بعد شما را در حالا تخليه ي تجهيزات از هوا براي افراد روي زمين نشان ميدهد."

OXM :"در ادامه, وقتي راه خود را ادامه ميدهيد, به رودخانه ي Huong ميرسيد, بايد از كلبه ها و ساختمان هاي دهكده و روستا ها عبور كرده و بر فراز آب قرار گيريد, اين به معني شيرجه زدن در آب و شنا كردن در آب تاريك و تيره ي اين رودخانه فقط با چاقويتان است."

OXM :"ما فقط داريم مقداري از قواعد را براي شما شرح ميدهيم, شما بايد خودتان در عمل آن را ببينيد. با viewpoint دوار و لرزنده با تكان و ضربه, دچار سرگيجه ميشويد."

250jokl.jpg

• وسايل نقليه برميگردند ولي نه شبيه به چيزي كه در World at War ديديم.

• در بازي "co-op مخصوص" وجود دارد با level هاي متفاوت. وقتي از Treyarch در مورد نازي هاي زامبي (Nazi Zombies) بسيار محبوب World at War سوال كرديم, موضوع را عوض كرد.

• Lamia با يك چشمك معني دار به ما گفت: مولتي پلير بتا در حال رسيدگيست.

• Treyarch با گرفتن نظرات در مولتي پلير پيشرفت هايي ايجاد ميكند.

• تغييرات در matchmaking در حال انجام است تا " بازيباز ها راحت تر بتوانند با دوستان خود به بازي بپردازند."

• Multiplayer درست شده و در حال اجرا شدن است به طوري كه بعضي از مراحل campaign در واقع از روي مپ هاي مولتي پلير ساخته شده.

• Create-a-Class 2.0 به شما اجازه ميدهد تا خود را به گونه اي customise كنيد كه قبلا هرگز نكرديد. اين مورد همانطور كه خودنمايي ميكند بايد شامل كيت و آيتم هاي ظاهري باشد.

OXM :"اين تحولي كه Treyarch بين دو نسخه ي World at War و Black Ops ايجاد كرده, به نظر خيلي آشنا ميايد. در واقع, براي فهميدن آن نميخواهد راه دوري برويد. ما دقيقا يك همچين تحولي را در طراحي بازي و اجرا در همين فرنچايز وقتي ديديم كه Infinity Ward جهش بزرگي از A-list به AAA-list بين CoD2 و اولين نسخه ي Modern Warfare برداشت."

همونطور كه از اين article مجله ي OXM ديديد, به نظر Black Ops صنعت بازي را تحت تاثير قرار خواهد داد. مقايسه بين جهش CoD2 به Modern Warfare باعث ميشه تصور كنيم كه چيز بزرگي براي US منتشر ميشود, چيزي كه قبلا هم در اين فرنچايز ديده ايم.

آخرین ویرایش:

Aʍir Rәzʌ

کاربر سایت
May 12, 2008
4,749
ممنون عالی بود :love:

اولش همه از جمله من فکر میکردن باز با یک بازی کلیشه ای و بدون هیچ نوآوری و خلاقیت و حتی پسرفت روبرو هستن ، ولی با دیدن تریلر ، عکس ها و اطلاعت منتشر شده خیلی به این بازی امیدوار شدم !:biggrin1:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,921
نام
ايمان
اگه اینطور که میگن که خیلی خوبه با توجه به پیشرفت بین 2 نسخه ای که مثال زدن !! :biggrin1:
فقط هرچی که میدن یه چیزی باشه که چند ماه بعدش دوباره یه گروهی اخراج نشن !! :biggrin1:

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
من ازشون هیچی نمیخوام! فقط یک مولتی پلیر قوی.
هنوز هیچ بازی نیومده که جای Cod4 رو برام توی مولتی پلیر بگیره!2/5 سال تمام با بچه ها بازی میکردم.
ممنون بابت خبر.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
فکر کنم یک نمه زیادی اعتماد به نفسشون بالا رفته!احتمالا اینا هم دوست دارن 10 میلیون نسخه بفروشن!:smile:
امید وارم اینا با اینکه بی ادعا هستن،حد اقل قوی تر کار کنن!و واقعا با نسخه COD 5 فرق داشته باشن!پیشرفت چیزی شده که زیاد نمیبینیمش

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
ترای ارک خوب میسازه. حداقل اینکه کمپینش طولانیه :D.
تشکر ویژه از altair_7khat:
در شرایطی که در زمینه خبر رسانی از بخش تحریریه بخاری در نمیاد، وجود شما نعمت ای دوست عزیز. خسته نباشید.

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
من به شخصی با COD 5 بیشتر از COC4 , 6 حال کردم چون عاشق جنگ جهانی دوم هستم به نظر خودم این شماره هم خیلی به من حال میده.

ترای ارک خوب میسازه. حداقل اینکه کمپینش طولانیه :D.
تشکر ویژه از altair_7khat:
در شرایطی که در زمینه خبر رسانی از بخش تحریریه بخاری در نمیاد، وجود شما نعمت ای دوست عزیز. خسته نباشید.

به گفته یکی از مدیرها اعضایی تحریره فعلا تو ترشی هستن تا بعد :biggrin1:

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
ممنون از ترجمه.
Create-a-Class 2.0 به شما اجازه ميدهد تا خود را به گونه اي customise كنيد كه قبلا هرگز نكرديد.
نمیدونم چرا این قسمتش خیلی برام جالب اومد! این میتونه خودش یه امید برای پیشرفت مولتی پلیر باشه!

highergraphic

کاربر سایت
Jul 18, 2007
292
فکر کنم یک نمه زیادی اعتماد به نفسشون بالا رفته!احتمالا اینا هم دوست دارن 10 میلیون نسخه بفروشن!:smile:
امید وارم اینا با اینکه بی ادعا هستن،حد اقل قوی تر کار کنن!و واقعا با نسخه COD 5 فرق داشته باشن!پیشرفت چیزی شده که زیاد نمیبینیمش
COD:WOW بیشتر از 10 میلیون نسخه فروخت. فروش بالا برای TREYARCH آرزو نیست.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
تشکر از Altair_7khat عزیز
اول که بازیش معرفی شد امیدی بهش نداشتم
ولی الان واقعا دارم امیدوار میشم با این توصیفات!
این یکی فک کنم خیلی جالب باشهCreate-a-Class 2.0

slipkboy

Apollo 13
Loyal Member
Mar 3, 2009
3,916
نام
محمد. تـ
دوستان احیانان کسی خبر داره موتور بازی عوض شده یا هنوز از همون موتور پکیده بدونه فیزیک میخوان بازی بسازن. این Create-a-Class اگه اشتباه نکنم یه چیز تو مایه های BFH هست که باسه مولتی یه تیپ برا خودت میسازی که از سایرین متمایز باشه.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,228
نام
امیر حسین
دوستان احیانان کسی خبر داره موتور بازی عوض شده یا هنوز از همون موتور پکیده بدونه فیزیک میخوان بازی بسازن. این Create-a-Class اگه اشتباه نکنم یه چیز تو مایه های BFH هست که باسه مولتی یه تیپ برا خودت میسازی که از سایرین متمایز باشه.
توی RESISTANCE 2 هم چنین چیزی بود! :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر