اطلاعات تکمیلی از True Crime

D.A.K.E

کاربر سایت
May 26, 2009
334
نام
بردیا
Activision رسما تاریخ انتشار بازی را 2010 و برای PS3 , X360 و PC اعلام کرد .

• این بازی مانند نسخه های قبلی به صورت Open - World خواهد بود و المان هایی از فیلم های هالیوودی و آسیایی در آن قرار وجود خواهد داشت .
  • این بازی توسط شرکت United front ساخته خواهد شد .
  • داستان بازی در باره ی کاراگاهی به نام Wei Shen میابشد که برای نابودی گروهی بین آنها نفوذ میکند .
  • داستان بازی در شهر هنگ کنگ اتفاق می افتد .
  • او به تازگی در این سازمان عضو شده است همچنین او باید هر کاری انجام دهد تا لو نرود و زنده بماند و همچنین باید به عنوان یک پلیس وظیفه ی خود را بشناسد .
  • از حرکات رزمی و سلاح های سرد و گرم در بازی استفاده میشود و همچنین در بازی تعقیب و گریزهایی وجود دارد که باعث هیجان بشتر بازی میشود .

emperor 69

Killer
کاربر سایت
Mar 7, 2008
3,801
نام
حسن
منم از شماره یکش خوشم اومد ولی از شماره دوش نه مخصوصآ از شخصیت شماره دو اصلآ خوشم نیومد امیدوارم تو این نسخه از بازی شاهد پیشرفت باشیم

joopi_gam3r

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,116
اوه اوه بیخیال بابا ... کجای این بازی خوب بود؟!!
به خیال خودشون لوس انجلس رو شبیه سازی کرده بودن, کل خیابان ها و جزئیات شهر کاملا تکراری و یکنواخت طراحی شده بود وقتی هم که سوار ماشین می شدی ماشین مثل جت حرکت می کرد تا از تماشای مناظر تکراری خسته نشی!
بقیه موارد هم نگم بهتره چون خیلی زیاده
کلا 2 شماره قبل شدیدا چرت بود, این یکی هم چیز بیشتری در نمیاد

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
اوه اوه بیخیال بابا ... کجای این بازی خوب بود؟!!
به خیال خودشون لوس انجلس رو شبیه سازی کرده بودن, کل خیابان ها و جزئیات شهر کاملا تکراری و یکنواخت طراحی شده بود وقتی هم که سوار ماشین می شدی ماشین مثل جت حرکت می کرد تا از تماشای مناظر تکراری خسته نشی!
بقیه موارد هم نگم بهتره چون خیلی زیاده
کلا 2 شماره قبل شدیدا چرت بود, این یکی هم چیز بیشتری در نمیاد
والا این چیزایی رو که شما میگین(ایراداتش رو !)رو من یادم نمیاد !
فقط یادمه از شماره ی اولش خیلی لذت بردم ! خصوصا از تیر هوایهاش که فکر کنم اولین بازی ـی بود که همچین قابلیتی داشت !(شایدم بوده و من بازی نکردم :D) .

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
True Crime LA خیلی قشنگ بود و ایده های خیلی باخالی داشت که همش در True Crime NY به **** رفت ! نسخه ی NY بازی از هر لحاظ به درد نخور بود و کلی هم تقلید داشت ....

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر