اطلاعات بیشتری از مدل جدید Nintendo Switch لو رفت

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
به‌تازگی گزارشی از سوی بلومبرگ منتشر شده که برخی از جزئیات مدل جدید کنسول Nintendo Switch را لو می‌دهد. با بازی سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

شرکت Nintendo

شایعات ساخت یک مدل قوی‌تر از نینتندو سوئیچ که در میان طرفداران با نام Nintendo Switch Pro مشهور است، برای مدت‌هاست که به گوش می‌رسند. طبق جدیدترین شایعه که از طرف بلومبرگ مطرح شده، این کنسول از صفحه نمایش 7 اینچی OLED سامسونگ با پشتیبانی از رزولوشن 720p استفاده خواهد کرد. گفته شده که مراحل تولید صفحه نمایش برای این دستگاه، از ماه ژوئن امسال شروع می‌شود.

بلومبرگ همچنین اشاره می‌کند که ورژن جدید سوئیچ در هنگام اتصال به تلویزیون، قابلیت ارائه رزولوشن 4K را دارد. زمان عرضه این کنسول نیز تعطیلات 2021 گزارش شده است.

شرکت Nintendo مدتی پیش به‌طور رسمی اعلام کرده بود که به این زودی‌ها برنامه‌ای برای معرفی ورژن جدیدی از سوئیچ ندارد. اما از طرف دیگر، در اواخر سال گذشته رئیس بخش آمریکای نینتندو یعنی آقای Doug Bowser به این نکته اشاره کرده بود که نینتندو همیشه به اینکه چگونه می‌تواند تجربه گیمپلی را چه با پلتفرم فعلی و چه با پلتفرم‌های آینده، بهبود دهد، توجه دارد.

نینتندو در تاریخ خود سابقه عرضه ورژن ارتقا یافته کنسول‌های قبلی (مانند New Nintendo 3DS XL) را دارد. در حالی که Nintendo Switch وارد پنجمین سال عرضه خود شده، سونی و مایکروسافت به‌تازگی PS5 و Xbox Series X را روانه بازار کرده‌اند.

شما در مورد ورژن جدید نینتندو سوئیچ چه فکر می‌کنید؟ آیا فکر می‌کنید نینتندو برای بالا نگه داشتن فروش خوب خود در مقابل سونی و مایکروسافت، ورژن ارتقا یافته سوئیچ را معرفی خواهد کرد؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

Continue reading...

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,357
نام
مــاکــان
So About That Nintendo Switch Pro... (ft. Nate The Hate)

مصاحبه با خود شازده nate
watch?v=mNfWGvpHNZw

============
من قبل این خیلی موافق بازی انحصاری برای سوییچ جدید نبودم، اما نکاتی که اشاره میکنه منطقی هست.

آخرین ویرایش:

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
یکم دیر نیست واسه نسخه پرو؟ می رفت سراغ نسخه 2 بهتر بود
720 بودن صفحه جالب نیست
به شخصه وقتی سوئیچ داشتم تو حالت دستی 720 بودنش اصلا اذیتم نکرد تازه من رزولوشن فگم و خیلی اهمیت میدم :D

ولی میدونی بدتر از صفحه 720 چیه؟ اینه که با وجود صفحه 720 بازیت رو رزولوشن کمتر ران بشه چون قدرتشو نداری چه بسا بودن بازیایی که تا 360p هم پایین اومده رزولوشنشون

همین سوئیچ الان اگه همه بازیا تو حالت دستی 720 ثابت بود بدون افت فریم و حالت خانگیش هم 1080 ثابت خدا میشد کنسول ولی وضعیت قدرت و پرفورمنس بازیاش افتضاحن

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,248
نام
سروش
به شخصه وقتی سوئیچ داشتم تو حالت دستی 720 بودنش اصلا اذیتم نکرد تازه من رزولوشن فگم و خیلی اهمیت میدم :D

ولی میدونی بدتر از صفحه 720 چیه؟ اینه که با وجود صفحه 720 بازیت رو رزولوشن کمتر ران بشه چون قدرتشو نداری چه بسا بودن بازیایی که تا 360p هم پایین اومده رزولوشنشون

همین سوئیچ الان اگه همه بازیا تو حالت دستی 720 ثابت بود بدون افت فریم و حالت خانگیش هم 1080 ثابت خدا میشد کنسول ولی وضعیت قدرت و پرفورمنس بازیاش افتضاحن

من خودم گوشی هایی که رزولوشن 720 دارن میبینم حالم به هم میخوره همه چی تاره این تازه صفحش بزرگ تر هم هست

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
نمیدونم چرا ولی از اول این کمپانی نینتندو دنبال بازی بود تا بیشتر کنسول و گرافیک. ولی نظر من اینه عوضی که 10 جور کنسول بده که فقط قیافشون فرق کنه همه ی پتانسیل ش رو بزاره روی یه کنسول 1 دونه کنسول درست و در مون و پدر مادر دار بده که 8 یا 9 سال قشنگ ساپورتش کنه خیلی بهتره به نظر من.

آخرین ویرایش:

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
واقعا وجود همچین کنسولی برای بازی های ترد پارتی کاملا احساس میشه .
من خودم تقریبا از لانچ سوییچ دارم هکی هم هست ولی حاضر نیستم حتی مفتی یه بازی ترد پارتی را روی سوییچ بزنم میرم دیسکشو یا دیجیتالیشو پول میدم روی ps بازیش میکنم .نمونه اخرش persona 5 strike واقعا ضعیفه روی سوییچ یکساعت بازی کردم پاکش کردم تا روی ps بگیرمش

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,925
گوشیا قویترن درست ولی در حد کنسول دستی بازی ندارن. اگه کسی واقعا گیمر باشه از کنسول دستی حمایت میکنه.
حتی شما بگو 360p وقتی زلدا و شین مگامی تنسه روش هست واجب الخریده
کاش سونی هم زودتر یه کنسول دستی بده لاقل به هوای اونم شده بکوارد ps2 psp ps vita رو بیاره استورش

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر