اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

freedom

کاربر سایت
Jun 7, 2006
1,377
نام
رضا
والله اسپليتر من اين طوريه كه فقط بين تلفن و پريز تلفنه و ربطي به مودمم نداره . يه ورش تو تلفنه يه ورش تو پريز تلفن!

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
والله اسپليتر من اين طوريه كه فقط بين تلفن و پريز تلفنه و ربطي به مودمم نداره . يه ورش تو تلفنه يه ورش تو پريز تلفن!

splinter اين شکلی هست!

adsl_splitter_premium.jpg

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
ديگه سيم ديگه اي براي وصل كردن به phone ندارم !
سلام
محمد رضا جون یه سیم تلفن دوسر سوکت دار بخر و یه سر اون رو بزن به پورت phone و یه سر دیگه رو هم به تلفن.;)
یا علی مدد

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
ایشون حرفش درسته و اصل اسپلیتر هم همینه
و اونی که اقای Captain Mitchell عکسش رو گزاشته برای حالتیه که فقط یک خروجی تلفن داشته باشی و
هم بتونی برای adslاستفاده کنی هم برای تلفن
کلا اسپلیتر اینطور که من میدونم باید توی مسیر تلفن قرار بگیره
اگر کسی فقط یک پریز تلفن داره باید اون مدلی رو که Captain Mitchell عکسش رو گزاشت تهیه کنه

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
سلام
محمد رضا جون یه سیم تلفن دوسر سوکت دار بخر و یه سر اون رو بزن به پورت phone و یه سر دیگه رو هم به تلفن.;)
یا علی مدد
شرمنده حسن جان ، اين عكس رو درست كردم ، البته الان من مستقيم وصلم و اسپليتري در كار نيست ولي با توجه به سيم هايي كه دارم و اسپليتر اگه بخوام وصل كنم يه همچين چيزي به وجود مياد كه ناقصه.عكس توي اسپويلر هست
ss6cetkm5b8wpe1m59i.jpg

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
شرمنده حسن جان ، اين عكس رو درست كردم ، البته الان من مستقيم وصلم و اسپليتري در كار نيست ولي با توجه به سيم هايي كه دارم و اسپليتر اگه بخوام وصل كنم يه همچين چيزي به وجود مياد كه ناقصه.عكس توي اسپويلر هست
سلام
خوب محمد رضا جون شما بپر الکترونیکی سر محل یه سم تلفن دو یر سوکت دار بخر و ارتباط بین تلفن و phone رو هم برقرار کن دیگه.
البته یه چیزی برام عجیبه و اونم اینه که تو عکسی که گذاشتی مودم و لاین کنر هم هستن و تلفن جدا در صورتی که تو اکثر اسپلیترها مودم و فون کنار هم هستن و لاین جدا.:confused:
یا علی مدد

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
ارتباط بین تلفن و phone رو هم برقرار کن دیگه.
آخه حسن جان پريز كه بهش line وصله و تلفني هم در كار نيست ، من اگه سيم بگيرم يه سرش رو به phone بزنم ، اون سرش چي ميشه ؟:confused:
البته یه چیزی برام عجیبه و اونم اینه که تو عکسی که گذاشتی مودم و لاین کنر هم هستن و تلفن جدا در صورتی که تو اکثر اسپلیترها مودم و فون کنار هم هستن و لاین جدا.:confused:
درست كشيدم ، توي اين عكس هم اگه دقت كني معلومه ، البته اين عكسو من نگرفتم
da8qfupkffcgvc7dux2.jpg

بچه هاي شبديز برام آوردند;)

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
آخه حسن جان پريز كه بهش line وصله و تلفني هم در كار نيست ، من اگه سيم بگيرم يه سرش رو به phone بزنم ، اون سرش چي ميشه ؟:confused:
یه سوال تلفنتون قدیمیه یا جدید؟ منظورم اینه که:
ببین تلفن های قدیمی یه سیم داشت مثل سیم دوشاخه تلوزیون و مستقیم میخورد به پریز تلفن. ولی تلفن های جدید بجای اون سیم و دوشاخه پورت گذاشته که یه سیم سوکت دار بهش میخوره.
حالا می خوام ببینم گوشی شما از کدوم مدل هست؟
یا علی مدد

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
یه سوال تلفنتون قدیمیه یا جدید؟ منظورم اینه که:
ببین تلفن های قدیمی یه سیم داشت مثل سیم دوشاخه تلوزیون و مستقیم میخورد به پریز تلفن. ولی تلفن های جدید بجای اون سیم و دوشاخه پورت گذاشته که یه سیم سوکت دار بهش میخوره.
حالا می خوام ببینم گوشی شما از کدوم مدل هست؟
یا علی مدد
اولش اينو بگم كه توي اتاقم كه اين بند و بساط پهنه هيچ دستگاه تلفني وجود نداره !
ولي در مورد پريز بگم كه پريزمون به صورت دوشاخست ولي يه تبديل بهش وصله چون 2سر سيمي كه از لاين قراره به پريز وصل بشه سوكتيه !
تونستم متوجهت كنم ؟
شرمنده ها

WHEELMAN

کاربر سایت
Aug 1, 2008
388
نام
Ali
رو همون 999 هم زیاد حساب نکن
آره راستشو بخوای بیشتره ولی codبیشتر از این پینگ نشون نمیده:cheesygri
زنگ زدم بهشون میگم این پینگ تو بازی ها مشکل داره میگه ما فقط برای داون پاسخگو هستیم:sick: فکر کردن من نمیفهمم چه گندی زدن به نت:evil:

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
ولي در مورد پريز بگم كه پريزمون به صورت دوشاخست ولي يه تبديل بهش وصله چون 2سر سيمي كه از لاين قراره به پريز وصل بشه سوكتيه !
تونستم متوجهت كنم ؟
شرمنده ها
سلام
نوکرتم محمد رضا جون. دشمنت شرمنده این حرفا چیه؟ بابا یال کرجی بگوتن.
خوب شما میگی یه دوشاخه تبدیل به تلفنه که به یه سیم سوکتی وصله. خوب همون دوشاخه تبدیل رو از سوکن جدا کن و سوکتی رو که به دوشاخه میخوره بعد میره تو پریز مستقیما بزن به قسمت phone اسپلیتر.
بعد یه سیم هم از قسمت line بزن به پریز(به وسیله همون دوشاخه تبدیل که به سیم تلفن وصل بود. مودم هم که میدونی باید چکار کنی. گرفتی چی شد؟
ببینم چه میکنی.;)
یا علی مدد

GameKeeper

کاربر سایت
Jan 27, 2008
2,695
نام
محمدرضا
سلام
نوکرتم محمد رضا جون. دشمنت شرمنده این حرفا چیه؟ بابا یال کرجی بگوتن.
خوب شما میگی یه دوشاخه تبدیل به تلفنه که به یه سیم سوکتی وصله. خوب همون دوشاخه تبدیل رو از سوکن جدا کن و سوکتی رو که به دوشاخه میخوره بعد میره تو پریز مستقیما بزن به قسمت phone اسپلیتر.
بعد یه سیم هم از قسمت line بزن به پریز(به وسیله همون دوشاخه تبدیل که به سیم تلفن وصل بود. مودم هم که میدونی باید چکار کنی. گرفتی چی شد؟
ببینم چه میکنی.;)
یا علی مدد
سلام حسن جان ، زحمت ميكشي
شما اين شكل رو ببين :
vpislnzf0djhydwd8d57.jpg
الان به نظر مياد كه فقط مشكل phone هست ! چون نه ديگه سيمي دركاره و نه جايي براي اتصال سر دوم سوكت سيمي كه قراره بخوره به phone ! حسن جان براي راحتي كار اگه ميشه روي همين شكل ِ من يه تغييراتي ايجاد كن
خيلي تشكر

ويرايش:
جديدا سايت digikala رو نميتونم باز كنم ، پينگ هم كه ميخوام بگيرم اين چنين چيزي مياد ! كاري ميشه كرد ؟
3kdueqygvm47kg8sr3nq.jpg

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر