اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

cruiser

کاربر سایت
Dec 17, 2006
74
نقل قول : adsl
نقل قول:
نوشته شده توسط cruiser
نقل قول:
نوشته شده توسط hemat_gamer
سلام.
میخواستم ببینم سرعت داونلود شما دقیقا چقدره؟(در ساعات مختلف)
بعد پیش شماره ما تو این پیش شماره هاس صبا نبود چیکار کنم؟
8897
ممنون
سرعت تو ساعتای مختلف متفاوته.
مینیمم: speed down:310 kbps
speed up:100 kbps

ماکزیمم: speed down:410 kbps
speed up:110 kbps
در مورد پیش شماره هیچ راه حلی جز گرفتن اکانت از یه شرکت دیگه و منتظر موندن نیست. البته تو تهران کلی شرکت هست و لزومی نداره حتما از صبا بگیری
خوب اگه میشه شما 2 تا شرکت پدر مادر دار معرفی کن به ما.
میخوام سرعت داونلود و پینگ خوب باشه.
راستی شما وقتی داری داونلود میکنی سرعتت به 410 هم میرسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟(با 10 هزار تومان پول)
ممنون
_________

سلام. دوست من عرض کرده بودم خدمتتون. سرعت دانلود من بین 310 تا 410 متغیر هستش.
سرعت آپلودم بین 95 تا 115
علت ارزونتر بودن بعضی سرویسا هم اینه که حجم سرویس کم هستش. مثلا مال من 2 گیگا بایت در ماهه که میشه 13500 تومن(نه 10000 تومن). سرویس 5 گیگ صبا هم مثل بقیه شرکتا 19000 تومنه. البته این نکته رو هم در نظر داشته باش که شرکت صبا سرویس متقارنی رو به شما نمیده. یعنی سرعت داونلود و آپلود خیلی با هم فرق داره. و این برای بعضیا مثل من که مثلا بازی آنلاین یا کارای مشابه میکنن خیلی بده.اگه سرعت داونلود من بود 256 و سرعت آپلودم بود 150 خیلی بیشتر به نفعم بود. به هر حال هر کسی باید ببینه که میخواد چه استفاده ای از اینترنت بکنه. ولی کسی که میخواد دانلود بکنه باید دنبال یه شرکت با سرعت دانلود بالاتر بگرده و آپلود براش مهم نیست.
در مورد اینکه گفتی شرکت بهت معرفی کنم همونجوری که گفتم باید ببینی چه استفاده ای میخوای بکنی. در ضمن در مورد بقیه شرکتا زیاد اطلاعات ندارم. ولی فکر کنم داتک بد نباشه و سرویسشم تقریبا متقارن باشه.پارس آنلاینم که مزخرفه و هم داون و هم آپ پایینی داره.

leon.s

کاربر سایت
Apr 25, 2007
122
سلام دوستان عزیز

میخواستم ببینم شرکتی هست که به پیش شماره5586 سرویس Adslبده سرعت دانلود Adsl64kbps با Adsl256Kbpsچه فرقی داره

hassan_110

کاربر سایت
Jul 22, 2006
1,857
نام
حسن
Adsl سرعت دانلود Adsl64kbps با Adsl256Kbpsچه فرقی داره

سلام
ببین برای اینکه بخوای بدونی این دو تا سرویس باهم چه فرقی دارن سرعتشون رو تقسیم بر 8 کن تا حدودا ماگزیمم سرعت دانلودت بدست بیاد یعنی 64 %8=8 و 256%8 =32 که این حدوا سرعت دانلود شما میشه تازه اگر این سرعت ها رو شما به صورت ثابت در طول شبانه روز بتونی بگیری باید شکر خدا رو کنی.
یا علی مدد

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
من نمیدونم چرا Adsl ام این طوری شده!!!واقعا عجیبه!!! قبلا 128 داشتم سرعت دانلود متوسط 18 بود!!! و پینگم تو کانتر 50-70 !!! بعد یه ماه قطعی به خاطر ندادن شارژ گفتم 256 وصل کنن الانم وصله!!سرعت دانلو گاهی به 50 میرسه!!!کفم برید!!!:eek: ولی پینگم تو کانتر پایین تر از 100 نمیاد!!! امروز که پینگم بالای 1000 بود اصلا نتونستم بازی کنم!!!:(( آخه چی شده تو یه ماهه که قطع بود؟!؟!؟ شرکتش که عوض نشده!!!سرعتشم که بیشتر شده!!! کسی میدونه مشکل از کجاست؟؟؟

blasts

کاربر سایت
May 31, 2007
11
به نظرتون چطوره؟:)

اقا دهن ما رو اب نداز چيزهاي عجيب غريب مي زاري خدايش كجاست بريم بگيريم حال داره اي بلا نكنه از سرويس خودته تبليغاته تو 55ثانيه 11mbاههههه من كه كفم بريد چون از dial up استفاده مي كنم كاري اين مي كنه من بايد تو دقيقه25 انجام بدم

blasts

کاربر سایت
May 31, 2007
11
نه منحرف نشده تا زه من شارژ شدم بقيه رو نمي دونم مثل اين سرويس الان چنده چه چيزهايي احتياج داره كجا هست وسايل مورد نيازش چيه شما كه استاديد دراين موارد يه چيزي بگيدممنون

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
نه منحرف نشده تا زه من شارژ شدم بقيه رو نمي دونم مثل اين سرويس الان چنده چه چيزهايي احتياج داره كجا هست وسايل مورد نيازش چيه شما كه استاديد دراين موارد يه چيزي بگيدممنون
این سرعت رو به منازل نمیدن!;)

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
این سرعت رو به منازل نمیدن!
میدن ولی ماهی 3-4 میلیون (یا بالاتر ) پیاده میشی ! :)
مثلا LeasedLine که میتونی بگی برای خونت سیم کشی کنن که یه بار از پارس آنلاین پرسدیم گفت که 2 میلیون خرج تجهیزات و سیم کشی به اونجایی که هستین میشه ! بقیشو دیگه البته نپرسیدم:biggrin1:

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,800
نام
امین
میدن ولی ماهی 3-4 میلیون (یا بالاتر ) پیاده میشی ! :)
مثلا LeasedLine که میتونی بگی برای خونت سیم کشی کنن که یه بار از پارس آنلاین پرسدیم گفت که 2 میلیون خرج تجهیزات و سیم کشی به اونجایی که هستین میشه ! بقیشو دیگه البته نپرسیدم:biggrin1:
سلام
پس جریان این که مجلس تصویب کرد چی بود همین 128 به بالا که ندن!:confused:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر