اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

kelark

کاربر سایت
Oct 19, 2005
200
نام
میلاد
دوستان من یک سوال داشتم : یکی از دوستانم که از سرویس Adsl 128 استفاده میکنه با محدودیت ماهی 1 Gb بیشتر نمی تونه دانلود کنه .... حالا دوست ما از طریق تورنت ( تارنت ) داره هر چند روزی 1 گیگ دانلود میکنه و در آخر ماهی حداقل 6 گیگ دانلود داره ... آخر ماه که میشه 2 یا 3 گیگ حداکثر براش نوشته میشه و به اضای هر گیگ 7 هزار تومن پول میده !!!

حالا می خواستم بپرسم یعنی اون 3 یا 4 گیگ دیگه رو متوجه نمی شن یا از طریق تورنت که دانلود میشه نمی فهمن ! ؟ ؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
خوب پسر خوب پس برای چی گفتم همشهری واسه اینکه منم کرمانشاهم دیگه
راستی از حسابگر گرفتی؟
چقدر طول میکشه بیان راش بندازن ؟

سلام میثم جون:love:
کرمانشاهی بودی و خبر نداشتیم؟؟
من هنوز نگرفتم:blushing:میدونی که خیلی الان گرون میدن باید صبر کنی تا شرکتهای بیشتری بیارن تا ارزون بشه مثل اینکه مهران هم اورده ;)

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
چاکریم امین جون :love:
در مورد مهران باید بگم اصلا قبولش ندارم 10 تا مثل این شرکت رو بذاری رو هم به حسابگر نمیشه به هر حال هیچی مثل حسابگر نیست
یکی از شرکتها فکر کنم بامداد بود نوشته بود +ADSL2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یه همچین چیزی هست وجود داره یا اینا اختراع کردن
در ضمن جواب این سوال منو هیچکی نداد توی 1 ساعت چقدر میشه دانلود کرد ( با 64kb ) یکی بگه دیگه
امین اگه مایل بودی ساعت 12 شب با هم بچتیم
Id : asheghi_ab_nist@yahoo.com

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
چاکریم امین جون :love:
در مورد مهران باید بگم اصلا قبولش ندارم 10 تا مثل این شرکت رو بذاری رو هم به حسابگر نمیشه به هر حال هیچی مثل حسابگر نیست
یکی از شرکتها فکر کنم بامداد بود نوشته بود +ADSL2 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! یه همچین چیزی هست وجود داره یا اینا اختراع کردن
در ضمن جواب این سوال منو هیچکی نداد توی 1 ساعت چقدر میشه دانلود کرد ( با 64kb ) یکی بگه دیگه
امین اگه مایل بودی ساعت 12 شب با هم بچتیم
Id : asheghi_ab_nist@yahoo.com
سلام.
حالا شاید ADSL ش خوب باشه خدا فقط میدونه...
بامداد هم اورد پس;) خوبه...در ضمن +ADSL2 وجود داره ولی به قول علی مجرد تو ایران اصلا نیست بامداد هم چرت گفته!
در موردADSL 64 هم بهتره بری صفحه ی قبل رو بخونی BEHZAD جوابت رو داد
من الان ADD ت میکنم
بای

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد

نهایتا 30 مگابایت ... البته در حالتی که با سرعت 8kb در ثانیه دانلود کنی که عملا هیچوقت همچین سرعتی نداری و سرعتت از 7kb و حتی 6kb بالاتر نمیره
با سرعت 7 تقریبا 25 مگ و با سرعت 6 تقریبا 21 مگ میتونی دانلود کنی در 1 ساعت

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
بهزاد جان دمت گرم از راهنمایی هات ممنونم یه بحث حاشیه ای هم بکنم البته ناراحت نشی منظوری ندارم از آواتورت خیلی بدم میاد جان من عوضش کن یا حداقل بگو عکس کیه؟
امین پس من ساعت 12 منتظر باشم سر کارم نذاری باشه

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,801
نام
امین
بهزاد جان دمت گرم از راهنمایی هات ممنونم یه بحث حاشیه ای هم بکنم البته ناراحت نشی منظوری ندارم از آواتورت خیلی بدم میاد جان من عوضش کن یا حداقل بگو عکس کیه؟
امین پس من ساعت 12 منتظر باشم سر کارم نذاری باشه
من همین امروز در مورد اواتورش ازش سوال پرسیدم:)

David Gilmour هه از اعضای Pink Floyd

Pink Floyd یه گروه موسیقی راک انگلیسیه که خیلیم شاخن :) البته بودن در سالهای قدیم الان دیگه گروه از هم جدا شده

http://en.wikipedia.org/wiki/Pink_floyd

توضیحات مربوط به پی امی بود که بهزاد واسم نوشته بود!!

ببین یکم زودتر بیاد سعی میکنم باشم ولی اگه 10 - 11 باشی حتما هستم;)

Mohammad

Aquatic Guru
Administrator
Sep 23, 2005
675
نام
محمد
برای پارس آنلاین که من استفاده میکنم اینطوریه :

Adsl 64 حداکثر سرعت دانلودش 6 کیلوبایت در ثانیه هست یعنی ساعتی 21 مگ.
Adsl 128 حداکثر 13.5 کیلوبایت یعنی 48 مگ در ساعت.
Adsl 256 حداکثر 27 کیلوبایت یعنی 97 مگ در ساعت.

64 زیاد بدرد دانلود نمیخوره مخصوصاً توی تورنت که سرعتش یخورده از سرعته عادی پایین تر هست دیگه عملاً چیزی تهش نمیمونه 64 !

BizkibiT

کاربر سایت
Jan 16, 2006
178
نام
فرشيد
hi all

دوستان کسی امار شرکت درست حسابی طرفای شهرک غرب (طهران) داره ؟؟ من هر شرکتی میرم ÷یش شماره 2237 رو سا÷ورت نمی کنن.

thx

Naughty Kitty

کاربر سایت
Jul 27, 2006
1,423
سلام! ببخشید 2 تا سوال داشتم:

1. از کجا میشه فهمید که خط PCM هست یا نه؟

2. چه فرقی بین Send/Recieve و Download/Upload هستش؟
یعنی این اختلاف سرعت بین این دو مورد طبیعی هست یا فقط تو ایران این جوریه؟

مرسی!!! :)

BaziArena

کاربر سایت
Aug 24, 2006
58
نام
BaziArena
سلام میثم جون
کرمانشاهی بودی و خبر نداشتیم؟؟
من هنوز نگرفتممیدونی که خیلی الان گرون میدن باید صبر کنی تا شرکتهای بیشتری بیارن تا ارزون بشه مثل اینکه مهران هم اورده
سلام به دوستان همشهری
تازگی ها شرکت مهران از Pars Online نمایندگی گرفته.
حسابگر هم سرویس ADSLرو میده.
2. چه فرقی بین Send/Recieve و Download/Upload هستش؟
فکر کنم:
Send یعنی فایل رو برای کسی ارسال کنیم اماUpload یعنی برروی یک فضا بفرستیم.

Download یعنی دریافت اطلاعات از یه کامپیوتر یا فضای مادر که خودمان این کار رو بکنیم اماRecieve یعنی فایلی رو یکی برای ما بفرسته.

Ali

On The Day The Wall Came Down
Administrator
Sep 22, 2005
4,213
نام
علی
1. از کجا میشه فهمید که خط PCM هست یا نه؟
اگر سرعت کانکت شدن با دایل آپ تحت هیچ شرایطی از 32kb بالاتر نمیره بدون که pcm هست البته با مراجعه به امور مشترکین منطقه مخابراتی هم میتونی از pcm بودن یا نبودن خط مطلع بشی

. چه فرقی بین Send/Recieve و Download/Upload هستش؟
یعنی این اختلاف سرعت بین این دو مورد طبیعی هست یا فقط تو ایران این جوریه؟

اگر منظورت از اختلاف مقداری هست که در کانکشن ثبت میشه اون سرعت اتصال نیست اون میزان دریافت و ارسال اطلاعات هست.

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
خوب یادمه که اشکان گفته بود که اگه یه مدتی با ADSL کار کنی دیگه عمرا بشینی پای دایال آپ ...من الان یه همچین وضعیتی رو دارم:)....شهرستان ارومیه هستم ....چک کردم دیدم این پارس آنلاین از همه بهتره (البته تا الان ...جایی رو میشناسید به ما هم بگید!!) الان هم اینجا Resellerش ترکانت هست
شماره تلفن هم 346 شروع میشه که تو لیست ساپورت هست!
اما:
لینک
1-این کد که نوشته اصلا چیه؟
2-یعنی چی دریافت تا 348 ارسال 256؟:confused:
3-نوع IP یعنی چی؟
4-میکروفیلتر چیه؟
5-پارس آنلاین مودم خودش رو نیاز داره یا میشه با هر مودمی وصل شد؟

در آخر....کلا این قیمتش خوبه؟

آخرین ویرایش:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
-یعنی چی دریافت تا 348 ارسال 256

یعنی دریافت تا 384kb و ارسال تا 256kb :)
یعنی سرعت Recieve ت 384 هست و سرعت Send ت 256

البته فکر نکنم این سرعتو بهت بدن و نهایت بتونی همون 128 ش رو بگیری ... قیمت 128 ش هم نسبتا خوبه ... اون کد هم چیز خاصی نیست
نوع IP یعنی این که یه IP فقط به خود شما میدن یا یه IP رو بین چند نفر share میکنن که البته هیچ جا IP Valid به کسی نمیده و همه ی شرکتا یه IP رو بین چند یوزر Sahre میکنن ... حتی شرکتهایی که میگن IP Valid میدیم هم الکی میگن و IP رو Share میکنن بین چند نفر
در ضمن در مورد محدویت دانلودش هم مطمئن شو چون توی لیست چیزی دربارش ننوشته

Esikhafan

کاربر سایت
Jul 5, 2006
1,353
نام
احسان
خوب میکروفیلتر چیه؟
من هم پولم به همون 128 میرسه!
باید زنگ بزنم در مورد این مودم بپرسم!
اما فکر کنم که محدودیت دانلود نداره
در ضمن کسانی که الان دارن از پارس آنلاین استفاده میکنن ....ازش کلا راضی هستن یا نه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر