اطلاعاتی در مورد سرویس Adsl

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
ای بابا مال من که fiberhome هست ... شیطونه می گه همین الان برم همون 3com خوشگلم را بخرم ... حیف که نزدیک امتحاناتم و کم بودجه :D

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
ای بابا مال من که fiberhome هست ... شیطونه می گه همین الان برم همون 3com خوشگلم را بخرم ... حیف که نزدیک امتحاناتم و کم بودجه

خوب چرا یه سر به دفتر چه راهنما نمیزنی :D

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
نظر خوبیه ولی به شرطی که دفترچه باشه. دوستم هم خودش که وصل نکرده ...

دفترچه در حالت های قشنگی وجود داره

1.کاغذی (تو کارتون مودم)
2.کاغذی الکتریکیه (فایل Pdf User Manual داخل سی دی راه اندار )
3.فایل فرا کاغذی الکتریکی پیشرفته ( توی سایتش نوع مودمتو مشخص کن و User manual رو دانلود کن) ...

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
دفترچه در حالت های قشنگی وجود داره

1.کاغذی (تو کارتون مودم)
2.کاغذی الکتریکیه (فایل Pdf User Manual داخل سی دی راه اندار )
3.فایل فرا کاغذی الکتریکی پیشرفته ( توی سایتش نوع مودمتو مشخص کن و User manual رو دانلود کن) ...

در هر صورت الان رفتم یک سرچی کردم و دیدم خیلی ها هم این مشکل را دارند و 192.168.1.1 باز نمی شه. ولی راه حلی ننوشته بودند !

دفترچه که ندارم ، دوستم هم نداره ، چون اگه داشتم الان اینجا نبودم !

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی
خوب من یه سرچی زدم...از این IP ها هم استفاده کن ببین چی میشه.
192.168.0.1
192.168.62.1

اگر نشد توی منوی Run تایپ کن cmd و enter بزن.
توی صفحه داس باز شده بنویس ipconfig و enter بزن...حالا یه سری اطلاعات در مورد IP که الان باهاش کانکت شدی و مودم مینویسه...
آخرین خط ببین Default gateway چی نوشته؟

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
دوستان عزیز به لطف تمام دوستانم در تمام سایت ها به خصوص بازیسنتر تونستن امشب اینترنت کامپیوترم را وصل کنم.

الان به adsl این متن را نوشتم ... :D

درود بر ( پدرام ، جواد ، King و چندتا از بچه های دیگه ):biggrin1::blushing:

آخرین ویرایش:

The Kop

کاربر سایت
Oct 5, 2008
4,547
نام
امیر
مرسی جواد جوون :D

فقط به عنوان آخرین سوال ( چه قدر پر رو هستم :D )

من چه جوری DNS این مودم را دربیارم ؟

الان دارم سعی می کنم مودم را مستقیم به 360 وصل کنم. چون نمی تونم Share کنم. هی از DNS و کلا از وصل شدن به اینترنت ایراد می گیره ...
6ropa9.png

k0g6kh.png

این دوتا عکس هم از IP ها و... بود حالا من نمی دونم این DNS چرا مشکل داره ! :D

آخرین ویرایش:

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
salam bebakhshid en minevisam
mikhastam ye sherkate khob bara adsl moarefi konid net 256 ya 128 mikham shayad ham 512
lotfan gheimat ha ham begid
saba net va datek service nemidan
pish shomare 2211
mamnoooooon

Renegade

کاربر سایت
Sep 22, 2008
13
سلام دوستان.
من برای وصل شدن به نت به مشکل برخوردم که امیدوارم بتونید کمکم کنید.
من سرویس ADSL از خود مخابرات دارم و مودمم هم Planet ADU-2110A هست. ولی چون می خواستم تو خونه شبکه ی وایرلس راه اندازی کنم رفتم و یه وایرلس روتر D-Link DSL-2640T گرفتم.
سیستم عاملم هم XP Pro SP3 هست. از درایور هم که برای مودم خبری نیست. از خود سایت D-Link هم فقط فرمورش رو گرفتم و آپ کردم.
حالا مشکلی که دارم اینه وقتی دیسک راه اندازی سریعش رو ران می کنم و مراحلی که گفته رو انجام می دم آخرش که می خواد اتصال رو چک کنه می گه نمیتونه کانکت شه و می نویسه که با ISP ت تماس بگیر. (این موضوع رو بگم که VCI و VPI رو نمی دونم و اعداد پیش فرضش که 8 و 35 هست رو تغییر نمی دم.)
تو کنترل پنل خود مودم هم یکم دستکاری کردم و جوابی نگرفتم.
وقتی هم می خوام از طریق خود ویندوز کانکت شم (با همون کانکشن PPPoE که قبلا متصل می شدم، انتحان می کنم) ارور 678 رو میده. (The remote computer did not respond)
چراغ ADSL مودم هم ثابت میشه. چراغ LAN و WLAN هم روشن هستن و شبکه ی وایرلس قابل تشخیص هست و فقط مشکل متصل شدن به نت رو دارم.
حالا می خواستم بپرسم مشکل از همون ندونستن VCI و VPI هست؟ (البته 0 و 33/0 و 32 رو هم امتحان کردم ولی مشکل باقی بود)(اگر مشکل همین هست کسی VCI و VPI مخابرات رو داره؟)
نیازی به ساخت کانکشن جدید وجود داره یا با همون کانکشن قبلی می تونم وصل شم؟
این که قبلا مودم دیگه ای نصب بوده رو سیستم مشکلی نداره؟
در ضمن من از Avira Premium Security Suite استفده می کنم و هر از چند گاهی یه Data Packet رو از 192.168.1.1 بلاک می کنه. مشکلی ایجاد کرده این؟
ببخشید خیلی طولانی و درهم شد.
ممنونم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر