اطلاعاتی جدید از Call of Duty: Advanced Warfare- بهره از تکنولوژی مخصوص صورت Avatar 2

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
call_of_duty_advanced_warfare.jpg

به نظر می رسد یازدهمین عنوان از سری Call Of Duty بسیار مورد توجه رسانه ها و مطبوعات قرار گرفته.
عنوان آخر از سری Call Of Duty تحت عنوان Advanced Warfare به عنوان کاور شماره آخر مجله معتبر Edge برگزیده شده است و جلد این شماره صورت یکی از کاراکترها را نشان می دهد که بر مبنای تکنولوژی جدید صورت Sledgehammer می باشد که قرار است در فیلم سینمایی Avatar 2 به کارگردانی جیمز کامرون نیز مورد استفاده قرار گیرد. به نظر می رسد در این شماره از مجله با یک مقاله مفصل با عنوان War Machine یا همان جنگ ماشینی از این بازی طرف باشیم که بیشتر نیز در مورد بخش های گرافیکی این عنوان صحبت کرده است.
Edge در این مورد می گوید:
یک سیستم تولید انیمیشن صورت جدید در این عنوان وجود دارد که برپایه یک تکنولوژی پیشرفته می باشد. این سیستم یکی از از تکنیک هایی است که تا به حال تنها در تولید انیمیشن های Avatar 2 در حال به کارگیری است. صداگذاری در این بازی تنها به آن صورت نیست که فقط صدای شلیک اسلحه های سنگین به گوش برسد. هدف Sledgehammer در این بازی ساخت یک کیفیت بصری فوق العاده به مانند تصاویر واقعی می باشد. هدفی که باید از تکنولوژی جدید رندرینگ استدیو برای رسیدن به آن تشکر کرد , این بازی یک تجمع بی نظیر داده های کامپیوتری از دنیای واقعی می باشد.
نویسندگان Edge در مورد استدیو می گویند:
استدیو Sledgehammer از افرادی تشکیل شده که اولین و بهترین شماره از Dead Space را در Visceral Games خلق کردند. و کسانی هستند که می توانند یک خط داستانی معنا دار را ارائه دهند.
کاور شماره آخر Edge را می توانید مشاهده کنید:

edge_268_call_of_duty_advanced_warfare.jpg

آیا Advanced Warfare میتواند عنوانی درخور نام Call Of Duty باشد؟
Call of Duty: Advanced Warfare در تاریخ 4 نوامبر 2014 مطابق با 13 آبان 1393 برای کنسول های نسل هفم و هشتم و PC منتشر خواهد شد.

New Call of Duty: Advanced Warfare image shows off Avatar 2′s facial tech | VG247

http://www.edge-online.com/magazine...-revolution-in-call-of-duty-advanced-warfare/

آخرین ویرایش:

homayoon k2

کاربر سایت
Oct 14, 2012
1,709
خوبه نگفتن گرافیکشم در حد آواتاره:-j از این Activation هر کاری که بگی بر میاد 8-|

نه دیگه داداش این مجله ها که دیگه دروغ نمی گن...برای پیش نمایش های خودشون ابتدا مقداری از بازی رو تجربه می کنند و بعد مقاله اون رو به عنوان پیش نمایش منتشر می کنن;)

graywolf

کاربر سایت
Jun 1, 2007
1,180
نام
احمد
خیلی دوست دارم این حرفارو باور کنم اما تجربه ghost باعث شد تا بازی رو ندیدم به همه چی شک کنم!!!
یادمه میگفتن بالاترین گرافیک نسل جدید رو داره!!!:D

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
call_of_duty_advanced_warfare.jpg

هرچی باخودم کلنجار رفتم نفهمیدم چشم یارو تو کدوم سوراخو داره نگاه میکنه..!!:d
لازم نیست چشم یارو تو سوراخو نگاه کنه توی کلاه میتونه یه مانیتور باشه که محیطو به همراه اطلاعات برای سربازی که داره از کلاه استفاده میکنه به نمایش در بیاره.:d

..:ab:..

کاربر سایت
Nov 3, 2013
1,045
ما که استقبال میکنیم از این حرکت یه مقدار از اون پولایی که تو این همه سال دراوردنو خرج کنن واسه خود بازی جای دوری نمیره...

Jackdaw

کاربر سایت
Dec 19, 2013
1,174
نام
محمّد
لازم نیست چشم یارو تو سوراخو نگاه کنه توی کلاه میتونه یه مانیتور باشه که محیطو به همراه اطلاعات برای سربازی که داره از کلاه استفاده میکنه به نمایش در بیاره.:d

برفرض مثال مونیتور هم باشه ازون فاصله دهن مردمک چشم صاف میشه که:d

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin

دیگه مسخرشو در اوردن دیگه اکتوژن بیاد ترمیناتور بسازه راحت شیم :)):d

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
اه اینا نمیخوان از اینده بکشن بیرون !! حالم از ربات بهم خورد.
دلم لک زده واسه یک جنگ جهانی دوم تم سیاه .یاد call of duty 2 بخیر مرحله اخرش.:(

sawman

کاربر سایت
Feb 25, 2013
1,049
نام
Matin
اه اینا نمیخوان از اینده بکشن بیرون !! حالم از ربات بهم خورد.
دلم لک زده واسه یک جنگ جهانی دوم تم سیاه .یاد call of duty 2 بخیر مرحله اخرش.:(

من فقط بازیش تموم کردم به عشق قسمت زامبیش >:) ولی از حقش نگذریم مرحله اخر هم سخت ترین هم زیبا ترین مرحله بود :d

alimx360

کاربر سایت
Jul 13, 2008
438
نام
ali
من کلا طرفدار codهستم اما به نظرم چهره به نمایش در اومده پلاستیکی هست حالا باید ببینیم بهبود پیدا میکنه یا نه .بدون اغراق چهره در ryse فوق العاده طراحی شده پوست مو حالات چهره واقعا فوق العاده س

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر