شایعه اطلاعاتی از Resident Evil 8 لیک شد

Rattle.Snake

100% Pure RattleSnake
کاربر سایت
Feb 14, 2018
1,054
نام
Giliath Osborne
resident_evil_8_cover__by_marie_jill_maeuschen-dbtkjl0.jpg

طبق اطلاعات بدست اماده از اینسایدر Evil VR که منابعی در CAPCOM دارد. Resident Evil 8 در حال توسعه هست. این اینسایدر قبلا خبر از دمو بازی Resident Evil 2 قبل از اعلام رسمی آن داده بود. و حالا نیز از مراحل توسعه بازی و محتوی آینده خبر میدهد.

*Resident Evil 8 در مراحل اولیه توسعه قرار دارد.
*مکان بازی در یک جزیره متروکه هست که در آن آزمایشگاهی سری وجود دارد.
* داستان بازی احتمالا ادامه ای برای نسخه 7 هست و تمرکز اصلی آن پیدا کردن واقعیت های خلق Eveline را شامل می شود.
* طراح های استفاده نشده از hook-man در رزیدنت اویل 4 در قسمت 8 بازی استفاده می شوند و hook-man مثل Tyrant های رزیدنت اویل 2 به تعقیب شما خواهد پرداخت.
hookman_by_chrismonvel-dbu56uf.png

*توهم نقش مهمی در بازی دارد، گیمر مرز بین واقعیت و توهم را نمی تواند به آسانی تشخیص بدهد، این موضوع می تواند نقش بزرگی در روند بازی داشته باشد.
* هنوز کپکام در مورد انتخاب این بازی به عنوان شماره اصلی یا فرعی تصمیم نگرفته است. حتی ممکن است این بازی را مثل Code Veronica به صورت اسپین آف یا همان شماره فرعی عرضه کنند.
*بخاطر موفقیت رزیدنت اویل 2 ممکن هست تیم سازنده از دوربین سوم شخص در بازی استفاده کنند.
* توسعه بازی 1 سال هست که شروع شده و به نظر بعد از عرضه تمام DLC های نسخه 7 توسعه بازی به مرحله جدیدی رسیده.
* بخاطر توسعه بازسازی Resident Evil 3 که ب خوبی پیش می رود تا تمام شدن توسعه این بازی Resident Evil 8 عرضه نخواهد شد.
* بنظر کپکام علاقه ای به بازسازی شماره های 4,5و 6 ندارد، این موضوع بستگی به فروش رزیدنت اویل 2 دارد.

نظر شما چیست؟

منبع

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
کلا هر چی از این کپکام که دوباره شده اون کپکام همیشگی بهمون برسه طلاس! ایشالا زودتر درست شه و منتظر تریلرش در E3 هستم.‌البته شخصا بیشتر تمایل به بازسازی ایول ۳ دارم

Sent from my Che2-L11 using Tapatalk

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
اویل 5 6 که نیاز به بازسازی ندارن. یه ریسمتر بزنن کافیه
فقط اویل 4 یخورده بیشتر از ریمتسر نیازه چون این نسخه HD چیز شاخصی نبود و گیم پلیش هم یکم برای الان جالب نیس مخصوصا با ماوس فاجعه اس

• Like
Reactions: kamyy

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
کلا هر چی از این کپکام که دوباره شده اون کپکام همیشگی بهمون برسه طلاس! ایشالا زودتر درست شه و منتظر تریلرش در E3 هستم.‌البته شخصا بیشتر تمایل به بازسازی ایول ۳ دارم

انتظار معرفیش تو E3 نباید داشت چون از طرفی مارکتینگ همه بازیای اویل تو این نسل با سونی بوده و خب سونی امسال تو e3 نیست احتمالا بره واسه psx:D
من درک نمیکنم برای چی بعضیا منتظر اویل3 ان من میدونم اخرش بخاطر شباهتش به 2(چون زیرشاخشه) متاش پایین میشه(همون قدیمم متاش 78 بود تازه رو dreamcast) اونوقت باز میاین میگین کپکام ر.ده:D اینا باید بیان کد ورونیکا رو که اویل3 واقعیه ریمیک کنن هم داستانش مهم تره هم وسکر توشه هم کریس دیگه چی بهتر از این:D

• Like
Reactions: GTA 4 and kamyy

19Rodar

کاربر سایت
Dec 28, 2011
2,876
نام
فرشاد
انتظار معرفیش تو E3 نباید داشت چون از طرفی مارکتینگ همه بازیای اویل تو این نسل با سونی بوده و خب سونی امسال تو e3 نیست احتمالا بره واسه psx:D
من درک نمیکنم برای چی بعضیا منتظر اویل3 ان من میدونم اخرش بخاطر شباهتش به 2(چون زیرشاخشه) متاش پایین میشه(همون قدیمم متاش 78 بود تازه رو dreamcast) اونوقت باز میاین میگین کپکام ر.ده:D اینا باید بیان کد ورونیکا رو که اویل3 واقعیه ریمیک کنن هم داستانش مهم تره هم وسکر توشه هم کریس دیگه چی بهتر از این:D
داداش برای من شخصا ایول ۳ زیباترین ،بهترین و ترسناک ترین بوده در کل سری. اصلا باس نمسیس برای منی که الان دیگه ۳۰ سالمه دهشتناک ترین باس توی کل دوران ۲۰ و چند ساله گیمیریم بوده. ضمنا محیط ایول ۳ با ۲ تفاوت های فاحشی داره . همین الانشم یه سرچ بزنی توی نت و بحث فن پیج های قدیمی سری رو ببینی همه منتظر ریمیک ۳ هستن . کد ورونیکا هم اثر زیبا و عالی هست ولی شک نکن کپکام اول میره سراغ ۳

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
داداش برای من شخصا ایول ۳ زیباترین ،بهترین و ترسناک ترین بوده در کل سری. اصلا باس نمسیس برای منی که الان دیگه ۳۰ سالمه دهشتناک ترین باس توی کل دوران ۲۰ و چند ساله گیمیریم بوده. ضمنا محیط ایول ۳ با ۲ تفاوت های فاحشی داره . همین الانشم یه سرچ بزنی توی نت و بحث فن پیج های قدیمی سری رو ببینی همه منتظر ریمیک ۳ هستن . کد ورونیکا هم اثر زیبا و عالی هست ولی شک نکن کپکام اول میره سراغ ۳

میدونم تفاوت داره ولی چرا امتیازهاش انقدر پایینه؟ ign 7 gamespot 6.7 متا 66.78:| منی که اویل3 فقط از نزدیک دیدم برام از2 جذاب تر بود یادمه اویل3 من جیلش لباس استارز داشت نمیدونم چرا:D نمسیس که عالی بود وچندش ترین باسی که تا به حال دیدم(فقط اخرای بازی:D) من گفتم میترسم متاش دوباره به فنا بره و اینکه کد ورونیکا از نظر داستانی مهم تره

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
میدونم تفاوت داره ولی چرا امتیازهاش انقدر پایینه؟ ign 7 gamespot 6.7 متا 66.78:| منی که اویل3 فقط از نزدیک دیدم برام از2 جذاب تر بود یادمه اویل3 من جیلش لباس استارز داشت نمیدونم چرا:D نمسیس که عالی بود وچندش ترین باسی که تا به حال دیدم(فقط اخرای بازی:D) من گفتم میترسم متاش دوباره به فنا بره و اینکه کد ورونیکا از نظر داستانی مهم تره

فکر کنم داداش اون میانگین نمرشو که بهش اشاره کردی مال نسخه های پورتیش هست.

چون نسخه اصلیش امتیاز جهانیش 88 هستش و گیم اسپات 8.8 و ign هم 9.4 بهش داده و خود کد ورونیکا هم بعد اویل 4 بالاترین امتیاز تاریخ این سری را با 93 داره.

البته اون موقع ها متاکریتیک نبوده یا درست و حسابی فعالیت نداشته و گیم رنگینگز برای میانگین امتیاز حساب میشده.

.Amirone

ソニー株式会社
کاربر سایت
Oct 1, 2009
7,481
بیشتر میخوره بهش spin-off باشه شایدم نسخه بعدی revelations باشه چون این سری همیشه تو یه جزیره یا کشتی دور افتاده بوده
اسپین آف نیس ، نسخه VII پیش درآمدی بر نسخه بعدی 8 بود برا همین شماره دار کردنش .

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
بیشتر میخوره بهش spin-off باشه شایدم نسخه بعدی revelations باشه چون این سری همیشه تو یه جزیره یا کشتی دور افتاده بوده
درسته گفته بودن دوست دارن ادامه revelations بسازن(اگه میخواد مثل 1.2 باشه بهتره اصلا نسازن) ولی تو اطلاعات امده میگه میخوان داستان ساخته شدن اویلین تعریف کنن ادامه مستقیم 7 که رولیشنز نمیتونه باشه یا 8 یا یه spin off دیگه بعدشم استفاده از hook man که شوخی نیست:D

Romell

عضو تحریریه
Sep 21, 2007
4,765
نام
امین

اون امتیازی که شما میگی برای نسخه پی سی بود . و مثلا نسخه دریمکست امتیاز 8.3 گرفت .

Capture5815151.PNG

و نسخه پلی استیشن امتیاز 8.8 گرفت

Capture515151.PNG

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,332
درسته گفته بودن دوست دارن ادامه revelations بسازن(اگه میخواد مثل 1.2 باشه بهتره اصلا نسازن) ولی تو اطلاعات امده میگه میخوان داستان ساخته شدن اویلین تعریف کنن ادامه مستقیم 7 که رولیشنز نمیتونه باشه یا 8 یا یه spin off دیگه بعدشم استفاده از hook man که شوخی نیست:D
چرا؟ revelations بازی شاخی نیستن ولی اونقدرام بد نبودن. من ک خوشم اومد مخصوصا نسخه دوم :D

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
چرا؟ revelations بازی شاخی نیستن ولی اونقدرام بد نبودن. من ک خوشم اومد مخصوصا نسخه دوم :D
اونقدرا بد نه ولی اونقدرا که بایدم خوب نبود یه اکشن تکراری دیگه مثل 5 بکش برو حالا یه مقدار معما هم داشت گان پلیشم یکم ضایع بود تو شماره دوم که خجالتم نکشیدن امدن یه کیف برا بری برتون گزاشتن اصلا هم از جایی اسکی نکرده بودن:-"

• Like
Reactions: kamyy

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر