اضافه کردن Bot در CS1.6

سلامو دوستان
من 2 روزه دارم در مورد اضافه کردن بات به کانتر سرچ می کنم و چیزی پیدا نکردم
توی سورس با دستور add_bot میشه اضافه کرد ولی توی 1.6 نمیشه
دوستام راه حلی چیزی
ضمنا من شبکه بازی می کنم
اگه لینک از این Bot Pack های جالب داری بزارید مثلا ZBOT رو لینک مستقیمشو دارید البته اگه خوبه:cheesygri

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
بیا اینم IvPBoT هست.خودم تست کردم و باهاش کار کردم مشکلی هم نداره.
http://ivpbot.bots-united.com/files/ivpbot1_1_2.zip
برای اضافه کردن BoT ها فایل های درونش رو در فولدر cstrike کپی کن.اون فایل liblist.gem رو یادت باشه وقتی ریختی تو فولدر cstrike پراپرتیس(Properties) ازش بگیر و فایل رو read only کن اگه این کار رو نکنی Bot ها تو بازی نمیان. بری تو بازی خودش به طور اتوماتیک بازی رو 4v4 میکنه که اضافه یا کم کردنشم دسته خودته.برای اضافه کردن بات ها و دستوراتی به آنها دادن میتونی از منوی + ( + بقله Backspace رو بزن). اگه هم خواستی تو کنسول بنویسی برای از بین بردن بات ها باید removebots رو بنویسی و برای اضافه کردن بات ها addbot 100 1 یا addbot 100 2 بزنی. اون عدد 100 قدرت بات هاس 100 یعنی قویترین درجشون (از 1 میتونی بزنی تا 100).دسته خودته مثلا میتونی بزاری addbot 75 1 . اون عدد 1 و 2 هم 1 رو بزنی بات به Terorrist اضافه میشه و اگه 2 رو بزنی بات به Counter-Terorrist اضافه میشه.

آخرین ویرایش:

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
Moderator به این با حالی تا حالا ندیدم Death Night جون منو از سرچ های پی در پی در گوگل خلاص کردی عزیز. نمیدونم چه جوری تشکر کنم. فقط می تونم بگم ایوالله Death Night جون:cheesygri
فقط آقا یه چیزی چه جوری میشه difficulty بات ها رو تغییر داد؟

Lich King

Administrator
Sep 22, 2005
5,901
نام
اشکان
فقط آقا یه چیزی چه جوری میشه difficulty بات ها رو تغییر داد؟
فکر کنم در بالا تضویح داده باشه:
نوشته شده توسط Death Knight:
اون عدد 100 قدرت بات هاس 100 یعنی قویترین درجشون (از 1 میتونی بزنی تا 100).دسته خودته مثلا میتونی بزاری addbot 75 1 .

b.ghadaksaz

کاربر سایت
Jun 24, 2006
1
سلام به همه دوستان

من قدکساز هستم مدیریت فروش و تبلیغات شرکت اینترنتی سپنتا

شبکه اینترنتی سپنتا بزرگترین ISP تهران است و در نظر دارد از تاریخ 21 تا 31 مرداد یک رشته مسابقات گیم را تحت نام لیگ سپنتا برگزار کند و به نفرات برتر جوایز نقدی بسیار با ارزش و قابل توجهی هدیه خواهد داد

من از تمامی دوستان دعوت می کنم تا با بازدید از سایت :
www.game.sepanta.net
در صورت تمایل ثبت نام کنید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 88315800 و با آقای حسینی تماس بگیرید .

به امید دیدار شما

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
آقا من امتحان کردم 0 و 100 هیچ فرقی با هم ندارن یه جور دیگه باید difficulty رو عوض کرد
کسی بلد نیست؟
والا درسته فرقی زیاد اصلا حس نمیشه ولی تو بعضی از حرکات با هم فرق دارن که باید بازی کنی تا بهش پی ببری.مثلا یک فاصله ی بسیار دور با یک تیر در یک ثانیه میبینی Head Shot شدی:) ولی Difficulity ی دیگه ای نداره این IvPBOT.

sAsAn.K

کاربر سایت
Jun 2, 2006
1,240
نام
ساسان
نوشته شده توسط Death Knight:
والا درسته فرقی زیاد اصلا حس نمیشه ولی تو بعضی از حرکات با هم فرق دارن که باید بازی کنی تا بهش پی ببری.مثلا یک فاصله ی بسیار دور با یک تیر در یک ثانیه میبینی Head Shot شدی:) ولی Difficulity ی دیگه ای نداره این IvPBOT.
مرسی
بات پک دیگه ای نیست که مثل easy یه کانتر سورس باشه؟:cheesygri

abas.dinari

کاربر سایت
Jun 6, 2008
33
بیا اینم IvPBoT هست.خودم تست کردم و باهاش کار کردم مشکلی هم نداره.
http://ivpbot.bots-united.com/files/ivpbot1_1_2.zip
برای اضافه کردن BoT ها فایل های درونش رو در فولدر cstrike کپی کن.اون فایل liblist.gem رو یادت باشه وقتی ریختی تو فولدر cstrike پراپرتیس(Properties) ازش بگیر و فایل رو read only کن اگه این کار رو نکنی Bot ها تو بازی نمیان. بری تو بازی خودش به طور اتوماتیک بازی رو 4v4 میکنه که اضافه یا کم کردنشم دسته خودته.برای اضافه کردن بات ها و دستوراتی به آنها دادن میتونی از منوی + ( + بقله Backspace رو بزن). اگه هم خواستی تو کنسول بنویسی برای از بین بردن بات ها باید removebots رو بنویسی و برای اضافه کردن بات ها addbot 100 1 یا addbot 100 2 بزنی. اون عدد 100 قدرت بات هاس 100 یعنی قویترین درجشون (از 1 میتونی بزنی تا 100).دسته خودته مثلا میتونی بزاری addbot 75 1 . اون عدد 1 و 2 هم 1 رو بزنی بات به Terorrist اضافه میشه و اگه 2 رو بزنی بات به Counter-Terorrist اضافه میشه.

سلام
من اون فایلی که گفته بودین را Read Only کردم , Bot ساخته میشه اما وارد بازی نمیشه
(من از پچ 23 استفاده می کنم)

xenophile

کاربر سایت
Mar 21, 2006
574
نمیدونم این BOt هایی Death Knight عزیز دادن میشه با H تنظیم کرد ؟ اگر بتونید با زدن دکمه H اول Difficulity رو مشخص میکنی و بعدش هم بات ها رو اضافه میکنی !

حالا این BOT این مدلیه من استفاده میکردم .
http://rapidshare.com/files/143195698/Half-life.bot.rar.html

بعد از دانلود BOT فولدر cstrike رو همونجا که کانتر رو ریختین کپی کنید !

یادت باشه اول Difficulity رو مشخص کنی و بعد Add Bot

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
سلام
من اون فایلی که گفته بودین را Read Only کردم , Bot ساخته میشه اما وارد بازی نمیشه
(من از پچ 23 استفاده می کنم)

ببینم شما توی چه map ی تست کردی ؟! چون توی یه سری از Mapها تقریبا اون اصلی ها و اونایی که از اول توی خود CS هست کار میکنن و برای map های دیگر که ساختگی که هست باید Waypoint رو دانلود کنی یا خودت درست کنی. البته اینا Bot های خیلی درست و حسابی نیستند چون بعضی موقع ها در یه شرایطی خیلی عجیب قریب میزنن ولی در یه جاهای دیگه هم اصلا نمیزنن ادم رو.

نمیدونم این BOt هایی Death Knight عزیز دادن میشه با H تنظیم کرد ؟
نه Bot های IvP با H درجشون تغییر نمی کنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر