اضافه شدن قابلیت پشتیبانی از هدست بلوتوث در سوییچ

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
درود دوستان میدونم احتمالا این تاپیک ایجاد شده یا اینکه شنیدید این خبر رو ولی سوییچ یک اپدیت فریم‌ور گرفت بعد از چهار سال ونیم که اجازه میده هدست های بلوتوث به سوییچ وصل بشوند! خبری بسیار خوب ! مدت ها منتظر این ویژگی بودم. دیگه میشه از شر سیم هدفون تو دست و پا راحت شد و یک هدست بی سیم باخودمون داشته باشیم . برای استفاده از این ویژگی به سیستم‌ستینگ برید و اونجا گزینه بلوتوث audioاضافه‌شده است ، روی pair device کلیک کنید و هدست بلوتوثتون هم روشن باشد.
من دو تا هدست رو‌امتحان کردم براحتی اتصال برقرار شد . ویژگی عالی برای سوییچ .

1631901457558443583099635881146.jpg

1631901530844705162671611749349.jpg

من تست زدم کیفیت خیلی خوبی هم دارد منتهی کاملا به هدست ها و هدفون ها بستگی داره ولی در کل بسیار راضی کننده است .
خبر خوش پشتیبانی از این ویژگی نه فقط موقع هندهلد بلکه داک هم هست . حالا دیگه با توجه به اینکه جوی‌کان خروجی صدا ندارد و حتی پرو کنترلر سوییچ هم خروجی وایرلس صدا ندارد بنابراین مشکل استفاده از هدست برای سوییچ موقع بازی بر روی تلویزیون کلا حل شد .

1631901959420692487087501703018.jpg

موقعی که بلوتوث audioمتصل است و‌کنسول رو در داک قرار میدهیم خروجی صدا همچنان روی وایرلس وجود داره و میشه براحتی روی‌ تصویر بزرگ با هدست بازی کرد مثل دیگر کنسول ها که هم ایکس باکس سریز هم‌پی اس خروجی صدای وایرلس روی‌کنترلر دارند. این‌ویژگی کمک میکنه بیرون در محیط‌خارج از منزل دردسر حمل هدست با سیم نداشته باشیم و براحتی با یک‌جفت هدست هم‌تلفن همراه هم‌کنسول بازی رو‌مدیریت کنیم .

البته یک سری نکات هم‌ هست من تست کردم وقتی بلوتوث audio استفاده میشه فقط دو تا کنترلر به سوییچ متصل میشه . میکروفون‌بلوتوث‌ساپورت نمیشه و فقط یک‌هدست همزمان وصل میشه برای انتقال صدا و ضمنا وقتی هدست بره‌روی تماس تلفنی روی گوشی کلا ارتباطش با کنسول قطع خواهد شد .

آخرین ویرایش:

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
از طرفی فکر نکنم این تاپیک برای کسی مهم‌ باشه چون اکثر فریم ور اپدیت نمیکنن که برای هک و کپی خور شدن مشکلی نباشه ،😂😂🤣🤣چون فریم ور ۱.۳.۰.۰نیازه برای این‌ویژگی .بهرحال همه دوستان عزیز موفق باشید .

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,370
نام
سید محمد حسین
بالاخره نینتندو بعد این که تا تونست پول گرفت از مشتری هاش این قابلیت رو اضافه کرد.عجب سیاستی داره این

البته نینتندو از نبود این آپدیت حقیقتا نمی تونست هیچ سودی دریافت کنه :D عملا هیچ آپشن جایگزینی از طرف نینتندو واسه این مشکل قبلا وجود نداشته
مطمئن باشید اگه سودی توش بود با این همه تاخیر هم باز آپدیت رو نمی گرفتیم

==============

آه راستی این آپدیته یه چند تا چیز ریز دیگه هم اضافه کرده
کنسول دیگه تو حالت sleep mode اتصالش به wifi قطع نمیشه (قبلا اگه دانلود نمیذاشتی بعد یه مدت تو اسلیپ مود اتصالش با وایفای قطع می شد)
سرعت Boot up بازی ها یخورده بیشتر شده
و توییت هایی که از کنسول می تونید بزنید تعداد لغاتش بیشتر شده

پ.ن: دست @darksider666 هم درد نکنه بابت زدن تاپیک
آپدیت همچین بزرگی نیست
ولی خب اطلاع رسانی در موردش همیشه چیز خوبیه

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
البته نینتندو از نبود این آپدیت حقیقتا نمی تونست هیچ سودی دریافت کنه :D عملا هیچ آپشن جایگزینی از طرف نینتندو واسه این مشکل قبلا وجود نداشته
مطمئن باشید اگه سودی توش بود با این همه تاخیر هم باز آپدیت رو نمی گرفتیم

==============

آه راستی این آپدیته یه چند تا چیز ریز دیگه هم اضافه کرده
کنسول دیگه تو حالت sleep mode اتصالش به wifi قطع نمیشه (قبلا اگه دانلود نمیذاشتی بعد یه مدت تو اسلیپ مود اتصالش با وایفای قطع می شد)
سرعت Boot up بازی ها یخورده بیشتر شده
و توییت هایی که از کنسول می تونید بزنید تعداد لغاتش بیشتر شده

پ.ن: دست @darksider666 هم درد نکنه بابت زدن تاپیک
آپدیت همچین بزرگی نیست
ولی خب اطلاع رسانی در موردش همیشه چیز خوبیه
سپاس لطف داری - من حقیقتا برام عجیب بود چرا خروجی صدا روی جوی کان ها قرار نداره یا حتی پرو کننترلر ! چون من بیشتر مواقع روی Tv بازی میکنم زیاد با خودم جابجا نمیکنم سوییچ و نداشتن خروجی صدا باعث میشد از کابل هدفن بلند استفاده کنم که مستقیم به جک هدفون خود کنسول وصله ! دردسر زیادی داشت الان انگار دنیا رو به من دادند. :Biggrin: قدر خیلی چیز ها رو آدم نمیدونه تا موقعی که دیگه در دسترس نباشند!
من اون بخش وای فای رو دقت نکردم اگر اینجور باشه خیلی خوبه چون حقیقتا کانکشن وای فای سوییچ ضعیفه من بارها قطع میشم. متاسفانه نبود درگاه لن روی خود داک یکی از ایرادهای اساسی داک سوییچ به حساب میاد .

alitriple

فعال تالار نینتندو
کاربر فعال
Nov 12, 2008
2,388
نام
Ali
تو سوییچ هکی خیلی وقته این قابلیت با یه ماژول اضافه شده بود ولی صدا کیفیت نداشت و همه هدستها هم پشتیبانی نمیکرد و من هنوز این اپدیت نرفتم بخاطر ساپورت نشدن توسط هک ولی احتمالا بشه به اسپیکرهای بلوتوث هم وصل شد.

tnz

کاربر سایت
May 13, 2021
13
منم آپدیت کردم. واسه من صدا مرتبا پشت سر هم قطع و وصل میشه. خیلی وقتها هم یکی از گوشی ها اصلا وصل نمیشه. هدفونم سونی WF-1000XM3 هست. فعلا همون دانگل بهتره :)

• Like
Reactions: ashkan_saremi

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر