اشکال ممکنه از چی باشه؟ (در خواست کمک از اساتید)

ElMiNo21

کاربر سایت
May 6, 2007
52
سلام به دوستان گلم

من یک مشکل دارم که امیدوارم با کمک دوستان و اساتید محترم قضیه حل بشه

مشخصات سیستم :
Main : Gigabyte G1975x
Cpu : 3.4 dual core 4mb cach (fan Cool Master
Graphic : 8800GTS 320 MB 580/1800
Ram:4 *512 - 2gig Apacer 533
Power : 780w Green
Windows Vista 32bit Ultimate

روی این سیستم stranglehold نصب کردم بچه ها کلی حال کردند 4ساعت 4 ساعت از پشت سیستم بلند نمی شدند بازی کمتر از 40-50 فریم نبود.

اما گاهی اوقات وقتی می خواست بیاد بیرون هم exit رو میزد یک پیغام خطا می داد ولی من جدی نگرفتم اما وقتی Quake War رو نصب کردند قضیه جدی شد.
بازی با رزولوشن 1024×1280 high Quality بین 25 تا 30 فریم بود و کلا راضی بود ولی در بعضی map ها و گاهی اوقات دوباره پیغام خطا پیدا میشد و از بازی خارج می شد.

اینم پیغام خطا :
Setup.exe Application error
The instruction at 0x00403969 referenced memory at 0xffffffff
the memory could not be read
یک بار هم اینو داد :
Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime error!
Program...Ewars\...\...\...\etqw.exe
abo normal Program termination
اما یک پیغام هم با علامت هشدار در پایین صفحه desktop داخل یک کادر همزمان با پیغام های بالا ظاهر می شد:
Disply Drivers stopped Responding and has recovered
یک موضوع مشکوک دیگه اینکه من ntune رو نصب می کنم اجرا نمی شه و error اون هم شبیه

حالا به نظر شما دلالیل تخصصی این اشکال چی مکنه باشه؟؟؟
بازم از لطفتون ممنونم :blushing:

امیدوارم این تاپیک حداقل بدرد یک نفر بخوره

Mr-Game

کاربر سایت
Sep 21, 2006
2,433
نام
سعید اکبرزاده
احتمال زیاد کار نکردن ntune به دلیل ناسازگاریش با ویستا میتونه باشه چون منم نسخه ویستاش رو دانلود کردم ولی بعد از نصب ویندوز بالا نیومد مجبور شدم restor کنم
این ارور Microsoft Visual C++ Runtime Library هم معمولا با نصب directx موجود در داخل dvd خود بازی حل میشه
اگر درست نشد درایور گرافیکت رو دانلود کن اگر باز هم درست نشد دیگه باید از ما حرفه ای ترون کمک بگیری :biggrin1:
در مورد quake wars یه نکته وجود داره اونم اینکه تو فضاهای بسته حجم پردازش گرافیک میره بالا

ElMiNo21

کاربر سایت
May 6, 2007
52
از لطفتون ممنونم

driver من همیشه به روزه

کسی نمی دونه error اول مربوط به چیه؟ سومی چه طور؟

من می خوام رم ها رو عوض کنم 2تا 1گیگ باس 800 Gskill ایا تغییری حس میشه

منظورم اینه چقدر ممکنه بیشتر فریم بده؟

Allurea

کاربر سایت
Jun 11, 2006
1,485
Microsoft Visual C++ Runtime Library
Runtime error!
Microsoft Visual C++Runtime رو نصب کن مشکلت به احتمال زیاد حل میشه setup رو هم میتونی search کنی به راحتی پیدا میشه

آخرین ویرایش:

N e M e S i S

کاربر سایت
Sep 25, 2005
766
نام
امید
امکان داره فیش برق کارت گرافیک رو یادشون رفته ببندن یا شکال از درایور مانیتورت باشه و اخر اشکال از درایور کارت گرافیک

danijon_2006

کاربر سایت
Aug 10, 2006
3,211
نام
دانیال
کمکک
سلام دوستان من یه مشکل پیدا کردم حالا براتون میگم
من سیستم رو برداشتم و بردم پای hdtv قبلش هم بر اساس دفترچه گرافیک تنظمیات رو انجام دادم قابل ذکره که گرافیک گیگابایت 7600 جی تی هست بعد بردم وصلش کردم به اچ دی تی وی بعد حواسم نبود رفتم تو ویندوز ویستا ولی غافل از اینکه تنظمیات رو برای ایکس پی انجام داده بودم بعد رو صفحه ی تلویزیون اومد که تنظمیات لازمه در حال اجرا هست و بعد از چند دقیقه هم گفت تنظمیاتی که شما انجام دادید قابل پشتیبانی نیست و من هم سیستم رو خاموش کردم و رفتم تو ایکس پی و به هر بدبختی بود تصویر رو روی تلویزیون اوردم حالا مسئله ی اصلی اینجا هست حالا که میخوام برم تو ویستا وقتی لودینگ تموم میشه مانیتور خاموش میشه ولی کیس به کارش ادامه میده قبلا هم با ایکس پی این مشکل رو داشتم ولی برای اون برداشتم باز بردمش به تلویزیون وصلش کردم اونجا تنظمیاتش رو برگردوندم به حالت اولیه ولی مشکل اینجا هست که من اصلا روی تلویزیون نتونستم ویستا رو بیارم که بتونم تنظمیات رو برگردونم به حالت قبلی در واقع میخوام اگه خود تلویزیون تنظیمی رو روی ویستا گذاشته برش گردونم به حالت اولیه ولی چون روی تلویزیون اصلا نمیتونم ویستا رو بیارم حالا گیر کردم حالا چیکار کنم حتی رفتم با safe mode توی ویستا و درایور کارت گرافیک رو یه بار پاک و دوباره نصب کردم ولی درست نشد

ElMiNo21

کاربر سایت
May 6, 2007
52
امکان داره فیش برق کارت گرافیک رو یادشون رفته ببندن یا شکال از درایور مانیتورت باشه و اخر اشکال از درایور کارت گرافیک

فیش برقه کارت :eek: :eek:

کسی معنی error هارو به زبانه تخصصی نمیدونه؟

من اگه اون رم هایی که گفتم بگیرم چقدر تاثیر داره؟

mooo0oooein

کاربر سایت
Oct 2, 2007
34
فیش برقه کارت :eek: :eek:
کسی معنی error هارو به زبانه تخصصی نمیدونه؟

من اگه اون رم هایی که گفتم بگیرم چقدر تاثیر داره؟

سلام
خوب هر چقدر باس رم بالاتر بره سرعت هم بالاتر میره
اگه مین بردت هم دوال کاناله با 2 تا یک گیگ فعال میشه ولی اگه 4تا 512 بزاری بهتر جواب میده..... اگه4 تا یک گیگ بتونی که عالیه . ولی چون سایز مموری 512 کمه پیشنهاد میکنم همون 2تا یک گیگو بگیری تا بعدا اگه خواستی اضافه کنی...تاثیرش هم تو کارای معمولی با رم هایی که فعلا داری زیاد نیست تو بازیهای سنگین خودشو نشون میده ......

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر