اشکال در بارگذاری Hdvd ها

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
سلام بر همه...

عرضم به حضورتون که این دی وی دی های HD کارشون خیلی درسته اما وقتی تو دی وی دی رامم (Pionner) اجراش می کنم. اول یه صدای عجیبی می خوره بعد دی وی دی رو لود می کنه.
انگار که دی وی دی به دیواره ی دی وی دی رام گیر کرده باشه. بعدش دیگه هیچ مشکلی نداره. نمی دونم تا حالا کس دیگه ای به این مشکل بر خورده ؟ ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.

MSKT

کاربر سایت
Apr 23, 2006
195
نام
mohammad sadeghi
خودت میگی اول این صدا را می کنه بعدش دی و دی رو لود می کنه و هیچ مشکلی هم نداره خوب اگر به دیواره ی دی و دی رام بخوره احتمال زیاد یا باید دی و دی خراب بشه یا روش خش بیفته خوب اگر دی و دی رو بدون هیچ مشکلی می خونه قطعا مشکلی نیست البته من درایو Hd-dvd ندارم ولی کاملا مشخصه اگر دی و دی به جایی گیر کنه خوب باید مشکل پیدا کنه نه اینکه بدون هیچ مشکلی کار کنه

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
سلام.. نگفتم که الا و بلا اینجوریه. گفتم انگار به دیواره می خوره. فکر کنم به خاطر سبک بودنشه که با چرخش دی وی دی به هوا پرتاب می شه ولی نه باعث خط افتادن می شه و نه چیز دیگه. خیلی با این دی وی دی ها حال کردم ولی حیف که یه همچین مشکلی داره. اصلا روی دی وی دی های دیگه هیچ مشکلی ندارم. کس دیگه ای به این مشکل برخورده ؟

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
سلام بر همه...

عرضم به حضورتون که این دی وی دی های HD کارشون خیلی درسته اما وقتی تو دی وی دی رامم (Pionner) اجراش می کنم. اول یه صدای عجیبی می خوره بعد دی وی دی رو لود می کنه.
انگار که دی وی دی به دیواره ی دی وی دی رام گیر کرده باشه. بعدش دیگه هیچ مشکلی نداره. نمی دونم تا حالا کس دیگه ای به این مشکل بر خورده ؟ ممنون می شم اگه راهنماییم کنید.

ببخشید من متوجه نشدم شما DVD rom دارید یا HD dvd rom?
اول این موضوع رو روشن کنید تا بعد;)

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
سلام...
دی وی دی رام. (فرقی هم نمی کنه)

راستش یه چند تا بازی پی اس 2 با کیفیت Hd گرفتم ولی وقتی تو دی وی دی رام کامپیوترم اجرا می کنم یه همچین صدایی می خوره. تو خود پی اس 2 همچین مشکلی نداره.
ممنون.

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,787
نام
امین
این طور که شما گفتی من و محمدرضا و شاید خیلی های دیگه فکر کردیم hd dvd rom دارین و منظورتون دیسک های hd هست;)

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
میشه بپرسم DVD rom چه ربطی به HD داره؟:biggrin1:
دی وی دی ها خوب رایت نشدن یا با سرعت مال شما راحت نیستن...یا اینکه DVD9 رو نمیتونه رام شما خوب بخونه...ربطی به HD هم نداره
پن:امین من از اول فهمیدم دی وی دی رام هست وگرنه نمیپرسیدم که!...مدرک میخوای؟:
ه اما وقتی تو دی وی دی رامم (Pionner) اجراش می کنم

آخرین ویرایش:

سرنوشت

کاربر سایت
Mar 22, 2007
696
نمی دونم من از بازارچه یه همچین دی وی دی هایی رو سفارش دادن. نوشته بود بازی های پی اس 2 با کیفیت HD. بابا از همین سی دی هایی که انعطاف پذیرن و می شه باهاشون بازی کرد دیگه مثل علی ورجک.

یعنی دی وی دی رام من با خوندن همچین سی دی هایی مشکل داره ؟
چرا هی گیر دادین به این دی وی دی رام HD ؟ :blushing:

خب اگه شما یه همچین مشکلی نداشتین نتیجه می گیریم که اشکال از DVD ROM PIONNER منه.
والسلام. جیش بوس لالا.
:love:

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
نمی دونم من از بازارچه یه همچین دی وی دی هایی رو سفارش دادن. نوشته بود بازی های پی اس 2 با کیفیت HD. بابا از همین سی دی هایی که انعطاف پذیرن و می شه باهاشون بازی کرد دیگه مثل علی ورجک.

یعنی دی وی دی رام من با خوندن همچین سی دی هایی مشکل داره ؟
چرا هی گیر دادین به این دی وی دی رام HD ؟ :blushing:

خب اگه شما یه همچین مشکلی نداشتین نتیجه می گیریم که اشکال از DVD ROM PIONNER منه.
والسلام. جیش بوس لالا.
:love:

اصلا ببین با عقل جور در میاد؟بازیه PS2 با کیفیت HD:laughing:
اصلا میدونی HD چی هست و مخفف چه کلمه ای هست؟:laughing:
بابا از همین سی دی هایی که انعطاف پذیرن و می شه باهاشون بازی کرد دیگه مثل علی ورجک.
شما حالتون خوبه؟بالاخره کدام یک از اینا؟DVD-CD-HD dvd?
اینا 3 تا دیسک با ظرفیتها و قابلیت های متفاوتند! که هر کدوم به رام مجزایی احتیاج دارند! والا من انعطاف پذیر رو نفهمیدم یعنی چی! یعنی دیسک رو خم میکنی نمیشکنه؟:laughing:
دوست عزیز شما به این تایپیک سری بزن شاید جوابت را بگیری!!.
من سر زدم...دستت درد نکنه چند وقتی بود درست حسابی نخندیده بودم:laughing:
بازیه PS2 با کیفیت HD:laughing::laughing::laughing:
پ ن:این تاپیکم میره توی ارشیو ... دی وی دی رام شما هم مشکل نداره این بازی های انعطاف پذیره که مشکل داره:biggrin1:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر