اشاره های مرموز صفحات مجازی یوبیسافت به Far Cry 3؛ احتمال معرفی عنوانی جدید

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
لحظاتی قبل فیسبوک یوبیسافت با انتشار تصویری از Rook Island همراه با متن "an island we never truly left" (جزیره ای که هرگز واقعا ترکش نکردیم) بروزرسانی شد. در صفحه اینستاگرام این کمپانی علاوه بر این، همچنین متن "does that remind of you something؟" (چیزی رو به یادتون میاره؟) نیز دیده می شود.

m6t4_1819509.jpg

پست دیگری نیز در اینستاگرام یوبیسافت ارسال شده که حاوی تصویری از ضدقهرمان Far Cry 3 یعنی Vaas همراه با معروفترین جمله این شخصیت "Did i ever tell you the definition of Insanity?" (آیا تابحال تعریف دیوانگی را برایت توضیح داده ام؟) است.
هدف یوبیسافت از این اقدامات هنوز مشخص نشده. برخی از دنباله یا پیش درآمدی بر داستان قسمت سوم سری فارکرای می گویند، هر چند که مدرکی در این رابطه وجود ندارد. ریمستر Far Cry 3 نیز دیگر احتمال است خصوصا که یوبیسافت قبلا اعلام کرده بود اصراری بر عرضه قسمت جدید این سری در سال 2017 ندارد.

این احتمال هم وجود دارد که در آستانه سالگرد پنج سالگی Far Cry 3، یوبیسافت جشنی را به مناسبت عرضه یکی از محبوبترین عناوین خود ترتیب داده باشد.

نظر شما چیست؟

Ubisoft Posts Cryptic Far Cry 3 Tease - IGN

آپدیت 1: روابط عمومی یوبیسافت به گیم اینفورمر اعلام کرده که اشاره های چند روز گذشته به FC3 فقط یه جور یادآوری گذشته بود و چیز دیگه ای در کار نیست.
آپدیت 2: یه سری شواهد منتشر شده در مورد فارکرای جدید با سبک وسترن تو قرن 19 آمریکا. داستان از این قراره که یه تیم فیلم برداری که سرپرستشون سازنده لایو اکشن FCP بوده از مناطقی تو دشت مونتانا فیلم برداری می کردن و گفتند که مربوط به یه فرنچایز جهانی معرفی شده هست. جزئیات زیادی در دسترس نیست فقط همین که یوبی تقریبا دو سال پیش یه نظرسنجی واسه قسمت جدید FC گذاشته بود که یکی از گزینه هاش با ستینگ وسترن بود.

آخرین ویرایش:

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,369
نمیدونم چرا هیچوقت نتونستم این سری رو تموم کنم
فوقش چند ساعت تونستم تحجمل کنم :D
فک کنم بخاطر کشتن حیوانات و این جور چیزا بود
مراحلش یه راست نبود:-"

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
حالا هر خبری باشه از Far Cry 3 ما خوشحال میشیم. واقعا بازی بسیار بسیار فوق العاده ای بود. البته اینکه Far Cry 3 انقد ترکوند و محبوب شد خیلی نا خواسته و اتفاقی بود، یعنی سازندگانش بصورت اتفاقی همچین شاهکاری رو ساختن و خودشون خبر نداشتن که چی ساختن :D امیدواریم طی سال های آینده باز هم شاهد این بازی در عرش باشیم اما دیگه واقعا باید از کلیشه بکشن بیرون. یه بازی دادن با شخصیت Vaas خیلی محبوب شد دیگه دلیل نمیشه تو هر نسخه یه دیوونه زنجیری بندازیم وسط بازی :D
نمیدونم چرا هیچوقت نتونستم این سری رو تموم کنم
فوقش چند ساعت تونستم تحجمل کنم :D
فک کنم بخاطر کشتن حیوانات و این جور چیزا بود
مراحلش یه راست نبود:-"
خب شما بهتره یکم صبر و تحملتون رو بالا ببرید و یکم وقت بدید و تجربه های جدید کنید. مطمئن باش که اگه یه چند ساعت قشنگ بشینی بازی کنی، خوشت میاد و نکته مهمش اینه اگه دنبال مراحل خطی و سر راست هستی باید کم کم از دنیای گیم خدافظی کن چون تمام بازی ها دارن به سمت اوپن ورلد شدن میرن و اون بازی هایی که شما دوست داری دیگه کم کم دارن به فراموشی سپرده میشن

• Like
Reactions: voldmort

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,336
نام
امیرعلی
FC3 يكى از بهترين شوترهايى بود كه نسل قبل بازى كردم واقعا هيجان زده شدم با اين توييت مرموز. فكر نميكنم ريمستر باشه چون 4-5 سال بيشتر از عرضه بازى نگذشته...(چه زود گذشت :|)
نكنه از Vaas يه اسپين اف بسازن؟! :o

• Like
Reactions: agent 360

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,369
خب شما بهتره یکم صبر و تحملتون رو بالا ببرید و یکم وقت بدید و تجربه های جدید کنید. مطمئن باش که اگه یه چند ساعت قشنگ بشینی بازی کنی، خوشت میاد و نکته مهمش اینه اگه دنبال مراحل خطی و سر راست هستی باید کم کم از دنیای گیم خدافظی کن چون تمام بازی ها دارن به سمت اوپن ورلد شدن میرن و اون بازی هایی که شما دوست داری دیگه کم کم دارن به فراموشی سپرده میشن
اره درسته .یواش یواش دیگه قارچ خور هم داره اپن ورلد میشه چ برسه بازی های دیگ
باید یبار دیگ بازی بگیرم تست کنم شاید نظرم عوض شد
ولی اپن ورلد مثل واچ داگز بازی میکنم دوس دارم
مثلا اینجور چیزا که حیوان بکش پوستو دربیار با گل میکس کن فلان چیز درست کن
این چیزاش خوشم نمیاد

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
اگه درست يادم باشه پايان فاركراى ٣ ، يه پايان چند لايه بود! يادمه يجا خوندم كه شخصيت اصلى بازى اصلا در ميانه بازى ميميره!!( وقتى با واس ميجنگه) و بعدش تمام اتفاقات از يك ديد ديگه يا در ذهن خود شخصيت اصلى رخ ميده! عجيب بود ولى يادمه ايده اى قوى و منطقى اى بنظر ميرسيد. اگر واقعا درست باشه يعنى هرگز اين جزيره رو ترك نكرديم و اين جزيره هنوز داستانى براى گفتن داره :D
خیلی چیز جالبی رو مطرح کردی شما! اگه اشتباه نکنم یادم میاد تو مرحله ای که جیسون به جنگ واس میره ، بعد از کشتن آدمای واس ، زمانی که وارد سوله می شه همون اول واس خنجر رو داخل سینه ی جیسون فرو کرد و بعد از اون کشتن واس تو افکار جیسون تو یه محل با پس زمینه ی سیاه رنگ اتفاق افتاد ! شاید به قول شما تو همون لحظه جیسون مرده باشه و به قول یوبی ما واقعا هیچ وقت جزیره رو ترک نکردیم (البته اگه پایان خوب بازی رو در نظر بگیریم!:D)
اره، جنگ با واس توى فضايى متوهم گونه رخ ميده ، البته كلا خيلى از قسمتاى بازى تو توهم بوديم:D ولى خب اينا بخوان ميتونن از اين ايده استفاده كنند. جالب ميشه بنظرم. اينطورى دليلى براى زنده بودن واس هم وجود داره و ميتونه ديوانگى رو دوباره تعريف كنه:D

آخرین ویرایش:

raya2

کاربر سایت
May 21, 2008
5,782
نکته مهمش اینه اگه دنبال مراحل خطی و سر راست هستی باید کم کم از دنیای گیم خدافظی کن چون تمام بازی ها دارن به سمت اوپن ورلد شدن میرن و اون بازی هایی که شما دوست داری دیگه کم کم دارن به فراموشی سپرده میشن

شاید open world شدن تا حدی (نه کاملا) در مورد بازی های AAA صدق کنه ولی در مورد بازی های ایندی, اصلا اینطور نیست.

شما AAA اوپن ورلد بازی کن.
ما هم ایندی خطی. :p

ALBERT W3SKER

THE FATHER OF SURVIVAL HORROR
کاربر سایت
Dec 13, 2016
697
نام
بهزاد
چه منبع این حرف زا زده باشه چه مترجم خبر ، واس یک ضد قهرمان نیست. واس یک ویلن هست.یعنی شخصیت منفی و شیطانی.به هیچ عنوان هم شخصیتش خصوصیات ضد قهرمانی نداشت. هر کی هم گفته اشتباه کرده و مفهوم ضد قهرمان را اصلا نمیدونه.

ضدقهرمان ها پیچیدگی شخصیتی دارن.بد و خوب توامان توشون وجود داره.میتونن به ظاهر خوب باشن اما گذشته تاریک و انگیزه های خود خوخواهانه و بد داشته باشن. یا برعکس به ظاهر بد باشن اما انگیزه های خوب و خیر خواهانه داشته باشن.

میتونن به بد متمایل باشن میتونن به خوب متمایل باشن.میتونن یک چیز بینابینی باشن.شخصیت ضدقهرمان تک بعدی نیست. برای نمونه میشه به کریتوس از سری خدای جنگ یا ایدا ونگ از سری رزیدنت اویل اشاره کرد.

واس یک شخصیت منفی هست و در کنار شخصیت هایی چون البرت وسکر یا سفیروث قرار میگیره

• Like
Reactions: MK_COD and mikammi

ma_fa198

کاربر سایت
Jun 18, 2010
998
نام
محمد
اگه درست يادم باشه پايان فاركراى ٣ ، يه پايان چند لايه بود! يادمه يجا خوندم كه شخصيت اصلى بازى اصلا در ميانه بازى ميميره!!( وقتى با واس ميجنگه) و بعدش تمام اتفاقات از يك ديد ديگه يا در ذهن خود شخصيت اصلى رخ ميده! عجيب بود ولى يادمه ايده اى قوى و منطقى اى بنظر ميرسيد. اگر واقعا درست باشه يعنى هرگز اين جزيره رو ترك نكرديم و اين جزيره هنوز داستانى براى گفتن داره :D
خیلی چیز جالبی رو مطرح کردی شما! اگه اشتباه نکنم یادم میاد تو مرحله ای که جیسون به جنگ واس میره ، بعد از کشتن آدمای واس ، زمانی که وارد سوله می شه همون اول واس خنجر رو داخل سینه ی جیسون فرو کرد و بعد از اون کشتن واس تو افکار جیسون تو یه محل با پس زمینه ی سیاه رنگ اتفاق افتاد ! شاید به قول شما تو همون لحظه جیسون مرده باشه و به قول یوبی ما واقعا هیچ وقت جزیره رو ترک نکردیم (البته اگه پایان خوب بازی رو در نظر بگیریم!:D)

• Like
Reactions: stanley

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
این موضوع رو یوبی بهش اشاره کرده بود و روی کاغذ میتونه این اتفاق هم افتاده باشه ولی من شخصا دوست ندارم هیچ عنوان دیگه ای داخل universe شماره 3 ببینم، اون بازی یه بازی کامله کامل بود، اینقدر عالی بود و کم نقص که دوست دارم با همون condition توی ذهنم بمونه. اینکه چه اتفاقی افتاده، واس کشته شد یا جیسون، بعد از مرگ واس ما در اوهام و وقتی داشتیم با مرگ دست و پنجه نرم میکردیم آرزو های خودمون رو بازی کردیم و بازی رو به انتها رسوندیم یا حقیقتا و در دنیای واقعی اون کارها رو انجام دادیم رو به نظرم بزاریم به انتخاب مخاطب و سلیقه شون تا هرطور دلشون میخواد بازی رو برای خودشون متصور بشن:). اصلا ادامه دادنش و زوایای مخفی بازیو روو کردن جالب نیست به نظرم.

• Like
Reactions: Hamid Payne

3RFAN

کاربر سایت
Jul 6, 2014
84
نام
ERFAN
کی میخواد از کلیشه سازی بکشه بیرون یوبیسافت 8->الان اصن بیاد یه چی مشابه farcry 3 بسازه
اینقد انتظارات بالاهه که احتمال خراب کردن خاطرات خوب خیلی زیاده .حالا ما از جنون واس خوشمون اومد
ولی دیگه هی بیان شخصیت منفی رو جنون دار بذارن که نمیشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر