اشاره جدید بانجی درباره پروژه بعدی خود

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
bungie1.jpg

باز هم بانجی و باز هم حدس درباره IP بعدی او! با این تفاوت که این بار بانجی اشاره ای جدید و حدس برانگیز درباره IP بعدی خود کرده است.

امروز در جریان GDC Online 2010 در تگزاس، Joe Staten یکی از طراحان اصلی بانجی، درباره IP بعدی آن ها اشاره جدیدی کرد.

از Staten درباره پروژه بعدی آنها سوالی پرسیده شد و او جواب داد: " شرم آور است که ما این همه وقت برای ساخت دنیای Halo صرف کردیم و در نهایت به مردم اجازه می دادیم که فقط 6, 8 یا 10 ساعت در آن سپری کنند. به نظرتان جالب نمی شود دنیایی خلق کنیم که همیشه باشد؟! که در آن کلی داستان و ماجرا برای گفتن وجود داشته باشد، یک افق تمام نشدنی و بی انتها ! پسر، این عالیه! "

مطمئنا اولین چیزی که به ذهن شما نیز خطور می کند یک MMO است! بسیاری عقیده داشتند IP بعدی بانجی یک MMO Shooter است و با این صحبت ها عقیده آنها بیشتر به واقعیت نزدیک می شود.

حتی Thomas Tippl از Activision نیز قبلا گفته بود که آنلاین بخش بسیار مهمی از بازی بعدی بانجی است.

با این حال، باز هم باید منتظر ماند و دید خالق Halo بعد از 10 سال، چه چیز جدیدی برای گیمرها خواهد آورد.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اگه یه MMO shooter بزنه میترکونه :d همینجوریش Halo 3 و Halo reach رو بخاطر مودهای آنلاینش زیاد بازی میکنن فکرشو بکن یه MMO shooter بزنه چی میشه :d همه معتادش میشن :d

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
حالا برای چی میاد؟
هنوز به صورت رسمی اعلام نشده ولی PS3 و X360 تقریبا قطعیه (احتمال زیاد PC هم هست).
=======

با اینکه این حرفش کاملا بوی یک بازی MMO میده، ولی من که بعید میدونم! چون Activision از اونور WoW رو داره و نمیاد واسش یه رقیب جدید ردیف کنه! اگر هم بخواد MMO باشه باید فقط برای کنسول ها باشه که باز هم ریسک بزرگی است چون هنوز MMO موفق تو کنسول ها نداشتیم و کلا خیلی کار خطری ایه! (اون هم برای یک کمپانی پول دوست مثل Activision که ریسک الکی نمیکنه).

از اونور هم FPS احتمالش تقریبا صفره:D چون باز اکتیویژن CoD رو داره!

من که هر چی فکر میکنم نمیتونم بفهمم دقیقا دارن چی میسازن! ولی به هر حال با این صحبت اخیر یه کم احتمال MMO بالاتر رفت.

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
هنوز به صورت رسمی اعلام نشده ولی PS3 و X360 تقریبا قطعیه (احتمال زیاد PC هم هست).
=======

با اینکه این حرفش کاملا بوی یک بازی MMO میده، ولی من که بعید میدونم! چون Activision از اونور WoW رو داره و نمیاد واسش یه رقیب جدید ردیف کنه! اگر هم بخواد MMO باشه باید فقط برای کنسول ها باشه که باز هم ریسک بزرگی است چون هنوز MMO موفق تو کنسول ها نداشتیم و کلا خیلی کار خطری ایه! (اون هم برای یک کمپانی پول دوست مثل Activision که ریسک الکی نمیکنه).

من که هر چی فکر میکنم نمیتونم بفهمم دقیقا دارن چی میسازن! ولی به هر حال با این صحبت اخیر یه کم احتمال MMO بالاتر رفت.
پس حتما یک MMo به صورت TPS هست :d

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
=======

خوب احتمالش هست که اصلا همین MMO سری COD بسازه! اکتیویژن خیلی روی این موضوع علاقه نشون داده که سری COD رو تبدیل به یه MMO کنه و از گیمر ها ماهانه پول بچاپه!

آخرین ویرایش:

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
نمیدونم چرا حالم از MMO بهم میخوره.... انشاا... اگه mmo باشه ،شکست بخوره و دوباره یه کمپینگ ملس راه بندازن:D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
نا امید شدم ... استودیو دوست داشتنی ای بود بانجی ... یادش گرامی ...
MMO ؟:-&^#(^

به طرف دارای این سبک توهین نشه :|
من قبل از این که طرف کنسول های این نسل بیام عمری پای WoW بودما :|
سبکه بسیار پول سازی هست .... چیزی که دقیقا اکتی دوست داره پس تقریبا قطعیه :d

در ضمن WoW یه بازی موقت هست و نهایت تا 1-2 سال عمر می کنه و همین مقدار هم برای اینا کافیه که فروششون رو ازین بازی بکنن
:o
تا الان 6 سال عمر کرده چجوری نهایتا میتونه 2 1سال دیگه عمر کنه ؟
من فک کنم اگه بیلیزارد بخواد MMO ی جدیدی بده صبر میکنه نسل بعد برسه که رو کنسول ها هم بتونه بدتشون اما بازم لید پلتفورمش PC ـیه !

• Like
Reactions: Fëanor

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,017
نام
محمد امین

از اونور هم FPS احتمالش تقریبا صفره:biggrin1: چون باز اکتیویژن CoD رو داره!

با این توصیف تو پس سبک ریسنگ میده بیرون..

شایدم یک بازی OPEN WORLD درست کنه

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
به طرف دارای این سبک توهین نشه :|
من قبل از این که طرف کنسول های این نسل بیام عمری پای WoW بودما :|
سبکه بسیار پول سازی هست .... چیزی که دقیقا اکتی دوست داره پس تقریبا قطعیه :d

:o
تا الان 6 سال عمر کرده چجوری نهایتا میتونه 2 1سال دیگه عمر کنه ؟
من فک کنم اگه بیلیزارد بخواد MMO ی جدیدی بده صبر میکنه نسل بعد برسه که رو کنسول ها هم بتونه بدتشون اما بازم لید پلتفورمش PC ـیه !

اشتباه از من بود.با یه بازی دیگه یه لحظه اشتباه گرفتم!:D
WoW خیلی تفاوت داره با COD و طرفدارهای این 2 بازی 2 گروه جدا از هم هستن. همون جور که COD طرفدارهای زیادی داره به نظر من MMO ش هم طرفدارهای زیادی خواهد داشت.
در ضمن MMO سری COD می تونه بهترین گزینه به عنوان یه بازی MMO رو کنسول ها باشه.

آخرین ویرایش:

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,203
نام
محمد
جهت اطلاع wow و بازی های بلیزارد ربطی به اکتیویژن ندارن که دوستمون گفته اکتیویژن wow رو داره . سرچ کنید Mike" Morhaime و مصاحبش رو بعد از ادغام با vivendi games تو نت بخونید . گیم ها و محصولات بلیزارد مال شرکت بلیزارد هستن و با برند این شرکت ارائه میشن و ربطی هم به اکتیویژن ندارند(vivendi هم حق دخالت تو بازی های بلیزارد رو نداره فقط و فقط بحث سر مسائل مالی هست) الانم بانجی قراره با اکتیویژن گیمشو بسازه حالا اگه یه mmo باشه میتونن از تجربه بلیزارد استفاده کنن ولی دو تا شرکت همه چیزشون جداست و گیم تولیدی هم با اسم بانجی و اکتیویژن بیرون میاد

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
جهت اطلاع wow و بازی های بلیزارد ربطی به اکتیویژن ندارن که دوستمون گفته اکتیویژن wow رو داره . سرچ کنید Mike" Morhaime و مصاحبش رو بعد از ادغام با vivendi games تو نت بخونید . گیم ها و محصولات بلیزارد مال شرکت بلیزارد هستن و با برند این شرکت ارائه میشن و ربطی هم به اکتیویژن ندارند(vivendi هم حق دخالت تو بازی های بلیزارد رو نداره فقط و فقط بحث سر مسائل مالی هست) الانم بانجی قراره با اکتیویژن گیمشو بسازه حالا اگه یه mmo باشه میتونن از تجربه بلیزارد استفاده کنن ولی دو تا شرکت همه چیزشون جداست و گیم تولیدی هم با اسم بانجی و اکتیویژن بیرون میاد
خودم میدونم WoW برای بلیزارد است، ولی به هر حال اکتیویژن و بلیزارد با هم دیگه ادغام شدند و توی مسائل مالی با هم شریک هستند. پس اکتیویژن هم مسلما دوست نداره رقیب جدیدی برای WoW پیدا بشه، مگر اینکه این MMO مختص کنسول ها باشه!

اتفاقا یادمه اکتیویژن یه بار یه چیزی درباره بلیزارد و بانجی گفته بود که الان پیداش نمیکنم:D
تا حالا که MMO موفق در کنسول ها نداشتیم. ولی بانجی پتانسیلش رو داره روی کنسول ها هم این سبک رو راه بندازه، همونجوری که FPS رو در کنسول ها استاندارد کرد.
خوب احتمالش هست که اصلا همین MMO سری COD بسازه! اکتیویژن خیلی روی این موضوع علاقه نشون داده که سری COD رو تبدیل به یه MMO کنه و از گیمر ها ماهانه پول بچاپه!
غیرممکن است! بانجی از اول هم از واژه New universe و دنیای جدیدی که ساخته صحبت کرده. CoD که یونیورس نداره:D
همیشه هم توی مصاحبه های مختلف گفته که به بازیهای دیگران دست نمیزنند. نکته بعدیش هم اینه که بانجی موقعی که پیش تولید این IP جدید رو شروع کرده بود، هنوز با اکتیویژن قرارداد نبسته بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر