اشاره به Alan Wake با اعلام برنامه بسته‌های الحاقی بازی Control

فرداد معبودی

کاربر سایت
Nov 17, 2014
449
نام
فرداد معبودی
Control-02.jpg

گیمرها مدت‌هاست که از استودیو Remedy در خواست می‌کنند تا بازی Alan Wake را باز گرداند و اکنون احتمال دارد این امر در بسته‌های الحاقی بازی Control صورت بگیرد. این استودیو روز گذشته برنامه خود برای بسته‌های الحاقی آخرین ساخته خود را منتشر کرد و در آخرین بسته الحاقی حاضر در این برنامه، بسته پولی با نام AWE قرار دارد. همان‌طور که در بالا مشاهده می‌کنید درون این نام نیز نور چراغ‌قوه آشنایی به چشم خورده و دو حرف “A” و “W” نیز در آن خودنمایی می‌کنند. لازم به ذکر نیست که همه این موارد، عنوان Alan Wake را یادآور می‌شود.
به گفته استودیو Remedy، بسته AWE بخش جدیدی از عمارت Oldest House را با نام بخش تحقیقات مورد جستجو و بررسی قرار می‌دهد. در این بسته شخصیت اصلی بازی یعنی Jesse ماموریت می‌یابد تا با رویدادهای جهان‌ تغییریافته‌ای تعامل داشته و آن را بررسی نماید. با توجه به اشارات مشخصی که این بسته به...

Continue reading...

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596
فکر نکنم ربطی به الن ویک داشته باشه یه سری Event های ماوراء الطبیعه تو بازی هست که بهش می گن AWE یا Altered World Event! فکر کنم مربوط به اونه این DLC :D
دیگه با لوگویی که برا این DLC دادن بیرون کاملا تابلو هست که به Alan Wake ربط داره. تو خود بازی هم که تو فایل های متنی اشاره شده بود که ممکنه وقایع AW یک AWE بوده.

• Like
Reactions: Nameless King

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
حتی چراغ قوه هم داره :D
یهو دیدی بعد نسخه دوم الن و کنترل اینا بهم رسیدن ی کراس اور شد 8->
تا حالا بازیی داشتیم که اینطوری بشه؟ یعنی دوتا بازی شخصیت هاش توی ی دنیا و زمان بشه و بهم بخورن؟

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
حتی چراغ قوه هم داره :D
یهو دیدی بعد نسخه دوم الن و کنترل اینا بهم رسیدن ی کراس اور شد 8->
تا حالا بازیی داشتیم که اینطوری بشه؟ یعنی دوتا بازی شخصیت هاش توی ی دنیا و زمان بشه و بهم بخورن؟
دنیای half life و portal یکی هست و وقایع دو بازی به موازات هم در حال جریانه، ولی متاسفانه valve دیگه بازی نمیسازه تا ببینیم chell و freeman با هم روبرو میشدن بالاخره یا نه. تقویم زمانبندی اتفاقات دو بازی و دنیاهاشون خیلی زیبا بود....

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
دنیای half life و portal یکی هست و وقایع دو بازی به موازات هم در حال جریانه، ولی متاسفانه valve دیگه بازی نمیسازه تا ببینیم chell و freeman با هم روبرو میشدن بالاخره یا نه. تقویم زمانبندی اتفاقات دو بازی و دنیاهاشون خیلی زیبا بود....

کاشکی هیچ وقت به این مورد اشاره نمیکردی

دلم شکست

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,835
کاشکی هیچ وقت به این مورد اشاره نمیکردی

دلم شکست
خودمم حالم بد شد :D:(.
واقعا یه دوره ای چه شاهکارهای بی بدیلی بازی میکردیم، valve امپراطور ژانر اول شخص بود، هیچوقت نفهمیدم چجوری تونست پشت کنه به اون کامیونیتی عظیم پشت هاف لایف و پورتال و کلا دیگه هیچوقت نخواد بسازه نسخه های بعدیشونو....
به افسانه تبدیل شدن این دوتا سری

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
به طرز عجیبی هیچمدومو بازی نکردم ولی الان که گفتی دلم میخواد بازیشون کنم

• Like
Reactions: uriel

reza11

پنج انگشت مثل هم نیستند. به سلایق هم احترام بزاریم
کاربر سایت
Jun 6, 2013
814
نام
رضا
half life که بهترین بازی عمرمه. چقدر خاطره داشتم باهاش. واقعا اسمشو اوردی اعصابم بهم ریخت. لعنت به والو و gabe newell خیکی که فقط پول شد اولویت اول و اخرش. از اخرین نسخه بازی 12 سال میگذره. بازی که مانند نداره و نخواهد داشت. دلم برای دیدن cowbar دست دکتر فریمن واقعا تنگ شده

• Like
Reactions: Romell and porfesor

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر