اشاره به نسخه جدید K&L توسط اسکوئر انیکس

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
83122382138568588491.jpg

یکی از کاربران NeoGAF با جستجو در بین نام‌های تجاری ثبت شده توسط Square Enix توانست نشانه هایی از نسخه جدید مجموعه تقریبا موفق Kane & Lynch پیدا کند.این اسم تجاری که با نام Sleeping Dogs به ثبت رسیده وجه تشابه زیادی با نام آخرین نسخه از این مجموعه یعنی Dog Days دارد.بنابراین دور از ذهن نیست که این نام تجاری ثبت شده متعلق به نسخه سوم از این مجموعه باشد.در سپتامبر سال گذشته لیست کاری که از طرف IO Interactive منتشر شد اشاراتی به نسخه سوم این مجموعه داشت.در دسامبر 2010 نیز Ian Livingstone اعلام کرده بود که این مجموعه هرگز تمام نشده و شرکت سازنده حرف های زیادی در باب این دو شخصیت برای گفتن دارد.این نام تجاری در تاریخ 13 ژوئن به ثبت رسیده.

Source

magiteq

کاربر سایت
May 1, 2008
1,801
نام
Ata
حیف که نمیتونن یک شخصیت پردازی درست روی این دوتا تعریف کنن به قولی روح بدن به این دو تا پتانسیلش که هست شماره قبلش ام به جز دوربین لرزان که حس خوبی میداد واقعا هیچی نداشت همین دوربینش
یه پوسته ی قشنگی روی کل بازی کشیده بود که قابل تحملش کرده بود

MNoire

کاربر سایت
Jun 7, 2010
756
نام
مازیار
تا حالا شده شماره قبل رو سه بار تموم کنید..؟ من به شخصه چهار بار تمومش کردم..

با وجود اینکه گرافیک بازی داغون بود و دوربین مزخرفی هم داشت ولی انصافا جو بازی عالی بود دقیقا آدم رو میبرد تو کثیف ترین جا ها..:d

منتظر نسخه سوم هستیم..

دوربین به اون نازی :d

ibrahimovich

کاربر سایت
Dec 31, 2011
184
نام
میلاد
واقعا DOG DAYSبد جور خشن بود من هر وقت این بازی رو بازی میکردم بعدش اعصابم کلا داغون میشد البته بازی خیلی یکنواخت وتکراری بود جز کشتن چیز دیگه ای نداشت ولی به هر حال بازی خوبی بود .امیدوارم بعدیش نواقصش برطرف شه

mansoor dk

کاربر سایت
Dec 3, 2011
2,582
نام
منصور
با احترام به دوستان اشغال بود قبلیاش من نیم ساعت تو کف بودم چجوری روشون شده این بدن بیرون البته گیم اسپات هم حقش را ادا کرد:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر