اسم رمز Xbox بعدی توسط Crytek تایید شد

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,107
87217871339237017790.jpg

اوایل این ماه، سایت Kotaku بر اساس گزارشی از منبعی نزدیک اعلام کرده بود اسم رمز Xbox بعدی Durango است (Durango نام یکی از ایالت های مکزیک و همینطور یکی از اتومبیل های شرکت Dodge است).

اما امروز بر اساس توییت یکی از افراد کرایتک این شایعه تقریبا تایید شد. Sean Tracy طراح تکنیکی ارشد کرایتک در صفحه توییتر خود نوشت: "در نشستی که با سازندگان Durango در لندن برگزار شده هستم و از آن لذت می برم. صحبت های جالبی تا به حال در جریان بوده است."

از آنجایی که Tracy این توییت خود را در حال حاضر پاک کرده می توان متصور شد که خبر Kotaku در واقع حقیقت دارد و به احتمال زیاد اسم رمز Xbox بعدی Durango است.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
Hello Next Gen>:d<
فکر کنم 5 مارچ راستی راستی قراره یک خبری بشه اینا الکی هایپ نمی کنند یعنی E3 امسال منفجر شده هست از الان :d

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
این خبر درز کردن ها ، پاک کردن ها ، مشخصه اتفاقی نیست غیر مستقیم دارن هایپ و تبلیغات نسل بعد شروع میکنن :d
احتمالا تو e3 معرفی میشه برای 2013-14 میاد...شاید...!!
حتی 1% هم به 2014 فک نکن :d

آخرین ویرایش:

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
هي ما ميگفتيم ماكرو تو همين e3 رونمايي ميكنه ملت ميگفتن نه من تازه ايكس قشنگ گرفتم تا 2020 همين ايكس قشنگ هست حالا كه يه جورايي رونماييش تاييد شده ملت ميگن 2014 ريليز ميشه:))

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
Apr 18, 2007
4,855
نام
امیرعلی
یه دو سه سال شور و هیجان خونمون و کتک کاری کف کردن و اینا میره بالا :d ! از همین E3 (این هفته بعید میدونم چیزی ازش در بیاد) تا 2014 رسما حال میکنیم با شروع نسل :d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر