استفاده از cheat در بازی های Wii

dani8gb

کاربر سایت
Jan 15, 2009
2,142
نام
دانیال
R.png

سلام
امروز میخوام اموزش چیت زدن رو یاد بدم(البته قبلا همچین تاپیکی بوده اما اپدیت نیمشده و قدیمی بوده)
بگزیم

1. اول باید ببینید بازی شما ریجنش چیست (مثلا USA ) این کار را میتوانید با برنامه WIU انجام دهید
  2. حالا که فهمیده اید بازی شما ریجنش چیه به این لینک رفته و از قسمت سمت چپ ریجن را انتخاب کنید( مثلا(E) NTSC-US Only ) سپس از حروفی که زیرش باز میشود حرف اول بازی را انتخاب کنید. در صفحه ی بعدی بازی ی خود را بیابید و رویش کلیک کنید و در صفحه ی باز شده DOWNLOAD رو برنید. حالا یه سری نوشته میاد که اونا رو باید تو NOTEPAD کپی کرده و با فرمت TXT سیو کنید.
  3. از این لینک برنامه ی کد منیجر رو دانلود کنید . سپس برنامه رو اجرا کنید.از اون بالا FILE رو بزنید و OPEN TEXT FILE رو بزنید و فایلی را که سیو کرده بود رو انتخاب کنید
  4. حالا چیت ها باز میشه و اونایی رو که دوست دارید رو تیک بزنید و بعد از تموم شدن انتخاب چیت SD ویتون رو به PC وصل کنید و در برنامه ی کد منیجر اون پایین EXPORT TO GCT رو بزنید و درایو SD از DRIVE LETTER برنید و STORE رو بزنید.و بعد از ریخن چیت ها درون sD ، SD را به WII وصل کنید
  5. حالا میتونید با برنامه های NEOGAMA و USB LOADER و GECKO OS با فعال کردن گزینه ی OCARINA و اجرا کردن بازی ،چیت های انتخابیتون رو اجرا کرده و حالشو ببرید​
توجه:

• اگر حوصله ی مراحل چیت گرفتن رو ندارید بازی های مورد نظرتون رو بگید تا من کداشونو بدم
  • 99% بازی ها چیت هاشون موجود هست
  • اکثر LOADER های امروزی دارای OCARINA هستن که با ON کردن ان میتوانید از این کد ها استفاده کنید

موفق باشید

mori_morteza

کاربر سایت
Aug 16, 2007
613
نام
مرتضی
ممنون . جالب بود ...

البته من خیلی کم از چیت ها استفاده می کنم و حال بازی به این هستش که بدون کد تمومش کنی . ولی تموم کردن بعضی بازی ها بدون کد واقعا حوصله می خواند ! ;)

SLASH1

کاربر سایت
Jan 15, 2007
3,347
لطفا چیت بازی resident evil archive رو یکی بزاره
واقعا نمیشه این بازیرو بدون چیت تمموم کرد.........

توي لينك بالا همه بازي ها هست ديگه البته اگه بتوني اجراش كني

نوب ها رو باش دنبال چیتن

همينمون مونده بود تو به ما بگي نوب:laughing:

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
نسخه جدید WiiFlow به شما این امکان رو میده که مستقیم از توی خود برنامه رمز ها رو دانلود کنید و بعدش انتخاب کنید و اجرا کنید . دیگه این همه جنگولک بازی لازم نداره خیلی کار رو راحت کرده .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر