از چه باطری برای x360 استفاده می کنین؟چقدر کار می ده؟

از چه باطری برای x360 استفاده می کنین؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    438

einak reiboon

کاربر سایت
Sep 1, 2009
50
نام
رضا
سلام
1- مارک باتری : SONY
2- اگر روزی 7 یا 8 ساعت بازی کنم تقریبا یه هفته کار میده !!!
3- 100% با ویبره بازی می کنم .
4- همونطور که گفتم شارجش می کنم بعد از یه هفته !!!
( برایه خرید به فروشگا هایه SONY CENTER برید)

pspman_hamed

کاربر سایت
Sep 16, 2009
124
نام
حامد
سلام

دوستان خودتونو خسته نکنین من یه دوراسل همراه با پک دارم استفاده می کنم حدود 1 ماه دارم باهاش روزی 2 ساعت شاید بیشتر بازی با ویبره می کنم تا حلا 1 خطش کم شده!!!!!!!!!!!:eek:

danial1

کاربر سایت
Oct 24, 2007
274
من سوني اصل دارم 2100 ميلي آمپر و 2500 ميلي آمپر ، فقط توجه كنيد كه از نمايندگيهاي رسمي ايران رهجو بخريد وگرنه ممكنه تقلبي نصيبتون بشه .

AMIN-3

کاربر سایت
Oct 25, 2008
202
نام
امین
منم از سونی استفاده میکنم اصلی هست 2700mAh و با شارژر اصلی سونی شارژ میکنم و اگه روزی 5 ساعت بازی کنم تا 10-12 روز کارمیده.
البته اون انرژایزری که روی دسته بود تا یکماه کارکرد:cool:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,923
نام
ايمان
کلا Energizer بهترینه
سلام
من كه اصلا اين برند رو قبول ندارم!!
چرا : همين باطري هاي اصلي كه روي جعبه هستش رو ما يه بار حواسم نبود حدود 12 ساعت شارژ كردم آقا زديم ديدم كار نميده!!
الان CFL دارم خدايي قسم ميخورم تالا 48 ساعت هم حواسم نبوده توي برق بوده آخ نگفته و داره هنوز بهم جواب ميده!!

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
منم از همون Play & Charge Kit! :D یه مشکی دارم که عالیه و با 3 ساعت شارژ حداقل 6 ساعت (کجاش عالیه؟! :D) کار می کنه! دو تا سفید هم دارم, یه دونه از سفید ها که تقلبی هست و باید برای اینکه شارژ بشه حدودا 40 بار باید هی کابل رو در بیاری و هی بزنی شاید شارژ بشه. اون یکی سفید اصلی هم مثل مشکی خیلی خوب هست.
یه سوال:
همين باطري هاي اصلي كه روي جعبه هستش رو ما يه بار حواسم نبود حدود 12 ساعت شارژ كردم آقا زديم ديدم كار نميده!!
منظورتون باطری ای هست که روی پک دسته هست (به همراه دسته)؟! اونا ریچارج هستن مگه؟! :confused:
یه سوال دیگه هم دارم: در کل کدوم باتری بهترین هست و اگر بخوام به همراه شاجر مخصوصش بخرم حدودا چقدر باید پیاده شم؟! :D ممنون میشم جواب بدید! :D

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,923
نام
ايمان
.
یه سوال: منظورتون باطری ای هست که روی پک دسته هست (به همراه دسته)؟! اونا ریچارج هستن مگه؟! :confused:
یه سوال دیگه هم دارم: در کل کدوم باتری بهترین هست و اگر بخوام به همراه شاجر مخصوصش بخرم حدودا چقدر باید پیاده شم؟! :D ممنون میشم جواب بدید! :D
آره بابا فكر كنم ريشارژ بايد باشه آخه چه فايده كه 1 بار كار كنه!! اما درست نميدونما!! :biggrin1:
به نظر منم بهترينشون بين باطري ها فقط Duracell كه يه كم گرون در مياد!!
مثلا اگه يه جفتيش رو بخري 10 تومن اما 2 ساعت شارژ ميكني 100 ساعت بهت كار ميده!
اينم از نمايندگيش پرسيدم!

致命的

کاربر سایت
Apr 11, 2009
765
نام
امير اشكان
منظورتون باطری ای هست که روی پک دسته هست (به همراه دسته)؟! اونا ریچارج هستن مگه؟!

آره بابا فكر كنم ريشارژ بايد باشه آخه چه فايده كه 1 بار كار كنه!! اما درست نميدونما!! :biggrin1:
نه آقا اونا باطری معمولی هستند و ریچارز نیستند(چه حیف:smile:)
من هیچ وقت ندیدم که همراه وسیله ای که از باتری استفاده می کنه باتری شارژی گذاشته باشن
.
برای انتخاب باتری هم به نظر من بهترین انتخاب energizer هست(البته به شارژرتون و نوع باتری هایی هم که شارژ می کنه بستگی داره)

آخرین ویرایش:

Wrath OF Joker

کاربر سایت
Sep 3, 2008
1,923
نام
ايمان
نه آقا اونا باطری معمولی هستند و ریچارز نیستند(چه حیف:smile:)
من هیچ وقت ندیدم که همراه وسیله ای که از باتری استفاده می کنه باتری شارژی گذاشته باشن
.
برای انتخاب باتری هم به نظر من بهترین انتخاب energizer هست(البته به شارژرتون و نوع باتری هایی هم که شارژ می کنه بستگی داره)
:biggrin1: پس اشتب از ما بوده!!؟؟
به قول شما چه حيف شد!!! :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر