از نمونه های اولیه Steam Machine پرده برداری شد

A.R.A.$.H

کاربر سایت
Mar 26, 2013
3,070
نام
آرش
Steam%20machine%20teaser-578-80.jpg

شرکت Valve سرانجام نمونه های اولیه Steam Machine را در مقاله Seattle Times به نمایش در آورد.
این شرکت هنگام معرفی Steam Machine، هدف خود را آوردن PC گیمینگ به اتاق نشیمن با همان مشخصات سخت افزاری اعلام کرد. طراح این دستگاه، آقای
Greg Coomer در مقاله ذکر شده اعلام کرده اند که شرکت Valve می خواهد رایانه های شخصی به عنوان یک وسیله سرگرمی بهتر عمل کنند و ادامه گفته اند:
شما هر سال PC OEM ها (تولید کنندگان اصلی لوازم) را می بینید که می گویند ما میخواهیم PC های سرگرم کننده را بسازیم که در اتاق نشیمن زیر تلویزیون قرار می گیرند. آنها طراحی های صنعتی خوبی داشتند اما این فقط بخشی از مشکلات تامین سرگرمی مشتریان در اتاق نشیمن است.

آیا به نظر شما سه معرفی اخیر شرکت Valve یعنی
SteamOS, Steam controller و Steam Machines می تواند این تجربه مورد نظر را برای ما فراهم کند؟
VG247

shahriyar_pc

کاربر سایت
Oct 18, 2010
993
البته من همواره نشستن پشت میز کامپیوتر و موس و کیبرد رو ترجیح میدم تا اتاق نشیمن و جوی استیک.به من اینجوری بیشتر حال میده :d

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,128
فکر میکنم دیوایس هایی برای استریم با وایرلس وجود داشته باشه که مثلا استیم ماشین رو توی اتاق بذارید، هر وقت هم خواستید روی تلویزیون نشیمن بازی کنید استریم بشه روش! چیزی مثل اون Vita TV، فکر میکنم خود والو هم بعدا همچین چیزی درست کنه که کاملا بهینه باشه! برای کسایی که روی PC خودشون هم استیم او اس رو نصب میکنن خیلی به در میخوره، PC تو اتاقه، یه دیواس برای استریم هم توی نشیمن! هر دو هر موقع که لازم باشه، قابل سوییچ باشن.

Burning Hawk

کاربر سایت
Apr 2, 2008
1,613
نام
Hossein
خیلی جالب میشد اگه یه مدل فقط با مادربرد هم میدادن ما این سیستممون رو توش میچپوندیم :D که دوباره نخوایم پول سخت افزار بدیم :>

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
پس کنسول نیست .. من بیشتر برای سیستم عاملش هیجان دارم .. از ویندوز خسته شدم .. پول مک هم ندارم .. لینوکس هم در هم بر همه ..

ξα6ηερ

کاربر سایت
Aug 24, 2011
145
قیمتش چقدره؟

فعلا قیمت گذاری نشده اما با توجه به صحبت های Valve تو CES 2013 انتظار قیمت مناسبی نسبت به مشخصاتش رو می شه داشت.
We are bringing multiple custom HW prototypes as well as some off-the-shelf PC’s to our CES meetings, which are low-cost, high performance designs for the living room
ویرایش:
تعداد مدل ها و اینکه رنج قیمت هر کدوم چقدره CES اعلام می شه

4A Games اعلام کرده که به همراه هر پروتوتایپ یک نسخه از بازی Metro: Last Light هم برای 300 نفری که برای تست دستگاه انتخاب می شن، فرستاده می شه
Metro: Last Light to come bundled with prototype Steam Machines • News • Eurogamer.net

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر