از فروشگاه های اینترنتی چه انتظاراتی دارید؟

به کدام یک بیشتر اهمیت می دهید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    13

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
سلام دوستان
این روزها فروشگا های اینترنتی خیلی زیاد شده و هر کسی اومده یک فروشگاه زده!!!
خیلی ها هم چون دسترسی به بازی ندارن مجبورن قیمت زیادی رو برای رسیدن به بازیشون بپردازن!
من خودم از فروشگاه انتظار قیمت عادلانه و کیفیت خوب و ارسال سریع رو دارم
شما چطور؟

navid.persian

کاربر سایت
Jun 5, 2010
59
دوستان میخواستم بدونم که الان قیمت بازی های اورجینال توی بازار چنده ؟ به طور مثال اگر من بخوام modern wardare2 را اورجینالش را از توپخونه یا هرجایی بگیرم هزینش حدودا چقدر میشه؟

کسی جواب منو نمیده؟
کارم فوریه.لطفا اگر کسی میدونه ممنون میشم بگه.

یعنی یک نفر پیدا نمیشه به من بگه قیمت بازی های اورجینال xbox360 توی بازار چنده ؟؟(از این سبزا)
واقعا کسی نیست بگه؟

Last edited by a moderator:

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
من کیفت : منظورم اینه که نیان جنس دست دو قالب ادم کنن!
(لوازم جانبی رو می گم!)
یکی هم قیمت!!!
یک سایت یه بازی رو می ده 2 تومن ، یکی دیگه می ده 5 تومن!!!

sofd

کاربر سایت
Apr 17, 2009
247
نام
مهدی
سلام
من خودم فروشگاه دارم میخواستم چند نکته رو ددرباره دیر ارسال شدن محصولات بگم

اینکه محصولات دیر ارسال میشه به اداره پست مبدع و مقصد مربوطه یعنی اگه هردو اداره پست مال شهرستان باشه محصول در بهترین حالت تا 2 یا 3 هفته بعد دست مشتری میرسه چرا؟ به خاطر بی در و پیکر بودن (واقعا تنها کلمه ای که اداره پست رو تعریف میکنه) اداره پست . از همه بدتر بخش محصولات اینترنتی که بدترین کارمند ها رو داره باور نمیکنید من محصول 88/12/3 ارسال کردم و هنوز به لطف این کارمند ها محصول پیدا نشده چه برسه به دست مشتری برسه البته اینم بگم مشکل عمده فقط در این بخش محصولات اینترنتیه (COD ) یعنی اگه محصول به صورت پست پیشتاز (از قبل پول رو به حساب ریختن ) ارسال بشه تا یک هفته به دست مشتری میرسه
ولی اگه یکی از ادراه های پست مبدع یا مقصد پست تهران یا کرج باشه محصول اگر به موقع ارسال بشه در مدت یک هفته به دست خریدار میرسه

بعضی از دوستان فکر میکنند این تاخیر ها مشکل فروشگاه و هی به ما توهین میکنن و ما هرچی میگیم بابا وقتی ما محصول را ارسال میکنیم دیگه هیچ دسترسی به محصول نداریم باور نمیکنن به خدا ما ارزمون اینه که محصولات زود برسه چون تا اونا نرسه پول اون رو به حساب ما نمیریزن

برای قیمت هم بهترین دی وی دی بازار که پرینکو باشه اگه عمده ای بخری هر دی وی دی 150 تومان تموم میشه و در بدترین حالت با پول کاور هر دی وی دی میشه 250 تومان حالا دیگه خودتون برید ببینید چه فروشگاهی قیمت مناسب میده :biggrin1:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر