خبر رسمی از بازی Mortal Kombat 1 رونمایی شد، انتشار اولین جزئیات رسمی

Ludens

Fallen Angel of the Night
Loyal Member
Dec 7, 2015
5,382
استودیوی NetherRealm بالاخره با رونمایی رسمی از بازی Mortal Kombat 1، اولین اطلاعات رسمی این عنوان را با طرفداران در میان گذاشت. با بازی‌سنتر و جدیدترین اخبار بازی همراه شوید.

بازی Mortal Kombat 1

جدیدترین قسمت از مجموعه مورتال کامبت با شماره 1 منتشر می‌شود، چرا که وقایع آن در جهانی که توسط Fire God Liu Kang از نو متولد شده جریان دارد. گفته شده که بازی شامل سیستم مبارزات، مودها و فیتالیتی‌های جدید خواهد بود. همچنین بازی از یک ویژگی جدید بهره می‌برد که در آن، شخصیت‌های بخصوصی حین مبارزه به کمک شما خواهند آمد. به‌نظر می‌رسد این شخصیت‌ها که سازندگان از آن‌ها به عنوان Kameo fighters یاد کرده‌اند، با مبارزان اصلی متفاوت هستند و «امکان و احتمالات گیم‌پلی را برای بازیکنان گسترش خواهند داد.»

مطابق نسخه‌های پیشین، طرفداران همچنین می‌توانند انتظار یک بخش داستانی «همراه با پیچش‌های غیرمنتظره بین رقابت‌های سنتی» و پیشینه‌های اوریجینال برای شخصیت‌های محبوب و افسانه‌ای سری را داشته باشند. در حال حاضر اطلاعات زیادی در خصوص مودهای آنلاین و آفلاین بازی در دسترس نیست، اما سازندگان تأیید کرده‌اند که رول‌بک نت‌کد بر روی Mortal Kombat 1 پیاده‌سازی شده است.

تاکنون حضور شخصیت‌های لیو کنگ، کونگ لائو، اسکورپین، ساب زیرو، کیتانا، ملینا، ریدن، جانی کیج، و همچنین شنگ سونگ به عنوان جایزه پیش‌خرید، در بازی تأیید شده‌اند.

بازی Mortal Kombat 1 در تاریخ 19 سپتامبر (28 شهریور) برای رایانه‌های شخصی، پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس|اس و نینتندو سوئیچ منتشر می‌شود. با پیش‌خرید بازی Mortal Kombat 1 علاوه بر دسترسی به شخصیت شنگ سونگ، به بتای بازی که در ماه آگوست (مرداد/شهریور) برگزار خواهد شد نیز دسترسی خواهید داشت.

1mohsen

کاربر سایت
Jun 20, 2022
56
نام
محسن
این تاپیک خبر رسمی انتشار Mortal Kombat جدید هستش و بعد از یک روز هنوز یه دونه کامنت اینجا نوشته نشده! درحالی که در تاپیک های به مراتب بی اهمیت تر صدها نظر و تحلیل کامنت میشه! چه خبره اینجا؟ چرا انجمن بازی سنتر اینقدر عجیب و غریب شده؟

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,401
نام
مــاکــان
این تاپیک خبر رسمی انتشار Mortal Kombat جدید هستش و بعد از یک روز هنوز یه دونه کامنت اینجا نوشته نشده! درحالی که در تاپیک های به مراتب بی اهمیت تر صدها نظر و تحلیل کامنت میشه! چه خبره اینجا؟ چرا انجمن بازی سنتر اینقدر عجیب و غریب شده؟
Mortal Kombat 1

1mohsen

کاربر سایت
Jun 20, 2022
56
نام
محسن
آره اون تاپیک رو دیدم، توی بخش کنسول و کامپیوتر هست ولی اینجا توی بخش اخبار بازیها این تاپیک زده شده و اصلاً انتظار نمیرفت که اینقدر سوت و کور بمونه و حتی یک کامنت نگیره. کلاً این انجمن عجیب و غریب شده یا دقیقتر بخوام بگم رفتار کاربران انجمن عجیب شده. مشارکتشون در مباحث و تاپیکها، لایک کردناشون و خلاصه فعالیتهاشون بیشتر حالت رفیق بازی و باند بازی گرفته. اگه همین تاپیک رو رفیقشون زده بود همشون میریختن اینجا و با صدها کامنت این تاپیک رو بالا میاوردن. کلاً برای این انجمن نگرانم، رفتارهای بچگانه کاربران مقدمه فروپاشی این انجمنه.

آخرین ویرایش:

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,401
نام
مــاکــان
آره اون تاپیک رو دیدم، توی بخش کنسول و کامپیوتر هست ولی اینجا توی بخش اخبار بازیها این تاپیک زده شده و اصلاً انتظار نمیرفت که اینقدر سوت و کور بمونه و حتی یک کامنت نگیره. کلاً این انجمن عجیب و غریب شده یا دقیقتر بخوام بگم رفتار کاربران انجمن عجیب شده. مشارکتشون در مباحث و تاپیکها، لایک کردناشون و خلاصه فعالیتهاشون بیشتر حالت رفیق بازی و باند بازی گرفته. اگه همین تاپیک رو رفیقشون زده بود همشون میریختن اینجا و با صدها کامنت این تاپیک رو بالا میاوردن. کلاً برای این انجمن نگرانم، رفتارهای بچگانه کاربران مقدمه فروپاشی این انجمنه.
رفیق بازی و... که همه جا هست و الزاما چیز بدی نیست.
ولی تاپیک اخبار و حواشی این بازی اینجا بود که حالت مجتمع داشته باشه:
Mortal Kombat 12 در سال 2023 منتشر می‌شود

اگه می بینی بعدش تاپیک رسمی زده میشه برای اینه که میره صفحه اصلی سایت که ویترین انجمنه و خب باید خبرها رو بطور رسمی پوشش بده.
خب بحث ها و... همه تو اون تاپیکهای مجتمع قبلا شده ، این میشه که بعضی از این تاپیکهای بخش خبر خلوت میمونه.

آخرین ویرایش:

1mohsen

کاربر سایت
Jun 20, 2022
56
نام
محسن
رفیق بازی و... که همه جا هست و الزاما چیز بدی نیست.
بله رفیق بازی همه جا هست ولی به صورت دوست بودن، نه به صورت حذف کردن دیگران. اینها رفیق بازیشون حالت حذفی داره. سی چهل تا کاربر هستند که قسمت اخبار و تحلیل بازیها رو گرفتند دستشون و اجازه نمیدن هیچ فرد دیگری وارد این گود بشه. اگه یه کاربر خارج از دایره اونا نظری بده هیچ اینتراکشنی نسبت بهش انجام نمیدن، اگه خبر بازی کار کنه توی تاپیکش نظر نمیدن و به این صورت حذفش میکنند. در حالیکه اگه همین کار رو یک کاربر از درون دایره خودشون انجام بده با کامنتهای فراوان و لایک ریزی براش سنگ تموم میزارن. رفتار دوگانه این عده کاملاً مشهوده. شما یه کاربر فعال هستی ولی کافیه خود شما یک اکانت جدید بسازی و با یک هویت جدید شروع به فعالیت کنی، به سرعت متوجه رفتارهای دوگانه این جماعت خواهی شد! اصلاً نگاه نمیکنن چی گفتی و چی تایپ کردی و چه اندیشه ای داری، فقط نگاه میکنن به پروفایلت! اگه پروفایلت سنگین و رنگین باشه تحویلت میگیرن، نباشه بی اعتنایی میکنن. همین رفتار دوگانه باعث میشه اون کاربری که خارج از کادر این آقایان هست سرخورده و سرد بشه و اینجا رو ترک کنه. ناظران انجمن هم خودشون آلوده به این رفیق بازی شده اند و با این وضعیت مقابله نمیکنند. البته اگر این افراد انقدر قانع هستند که از دار دنیا فقط همین جمع سی چهل نفره ارضاشون میکنه بزار خوش باشن و حال کنن... ما هم بچه بودیم با چیزای کوچیک و بی اهمیت ذوق میکردیم. دوران کودکیه دیگه، باید طی بشه.

آخرین ویرایش:

Cait Sith

Dauntless Feline Hero
کاربر سایت
Jan 21, 2009
2,943
به نظرم این فرانچایز جا داشت شماره های فرعی خوبی تو سبکهای مختلف ازش دربیاد درمورد کاراکترهای مختلفش، چند تا شماره این چنینی مثل Special Forces هم اتفاقا ازش منتشر شد ولی چون موفق نشدن کلا دیگه سازنده هاش بیخیال چنین ایده ای شدن.

• Like
Reactions: hitman68

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,401
نام
مــاکــان
بله رفیق بازی همه جا هست ولی به صورت دوست بودن، نه به صورت حذف کردن دیگران. اینها رفیق بازیشون حالت حذفی داره. سی چهل تا کاربر هستند که قسمت اخبار و تحلیل بازیها رو گرفتند دستشون و اجازه نمیدن هیچ فرد دیگری وارد این گود بشه. اگه یه کاربر خارج از دایره اونا نظری بده هیچ اینتراکشنی نسبت بهش انجام نمیدن، اگه خبر بازی کار کنه توی تاپیکش نظر نمیدن و به این صورت حذفش میکنند. در حالیکه اگه همین کار رو یک کاربر از درون دایره خودشون انجام بده با کامنتهای فراوان و لایک ریزی براش سنگ تموم میزارن. رفتار دوگانه این عده کاملاً مشهوده. شما یه کاربر فعال هستی ولی کافیه خود شما یک اکانت جدید بسازی و با یک هویت جدید شروع به فعالیت کنی، به سرعت متوجه رفتارهای دوگانه این جماعت خواهی شد! اصلاً نگاه نمیکنن چی گفتی و چی تایپ کردی و چه اندیشه ای داری، فقط نگاه میکنن به پروفایلت! اگه پروفایلت سنگین و رنگین باشه تحویلت میگیرن، نباشه بی اعتنایی میکنن. همین رفتار دوگانه باعث میشه اون کاربری که خارج از کادر این آقایان هست سرخورده و سرد بشه و اینجا رو ترک کنه. ناظران انجمن هم خودشون آلوده به این رفیق بازی شده اند و با این وضعیت مقابله نمیکنند. البته اگر این افراد انقدر قانع هستند که از دار دنیا فقط همین جمع سی چهل نفره ارضاشون میکنه بزار خوش باشن و حال کنن... ما هم بچه بودیم با چیزای کوچیک و بی اهمیت ذوق میکردیم. دوران کودکیه دیگه، باید طی بشه.
خب متوجه شدم منظورت چیه.
میخوام بگم این نوع رفتار با همه کاربرهایی که شناخته شده نیستن میشه.
نه فقط تو این فروم بلکه همه جای دیگه هم به همین شکله.

این دعوای 20-15 تا از طرفدارهای سونی/مایکرو رو نبین که روبروی هم صف بندی کردن و...
این کالت و... هم مربوط به اینهاست و خب آره همچین چیزی هست.
خب خیلی از کاربرها کلا جزو اینها نیستن و شاید ازشون فاصله هم میگیرن.
اما نمک فرومن دیگه نباشن تو سر و کله هم بزنن حوصلمون سر میره :D

اما چیزی که من طی سالها اینجا دیدم کاربرهای جدید یکسری نظرها و عقاید نپخته، تند یا از حقیقت دوری دارن.
البته عکسش هم بوده که با اولین کامنت فلان کاربر کاملا نشون بده که با تجربست ولی خب عموما اینطور نیست.
خب بچه ها هم میبینن طرف کاربر جدیده و نظرات به شدت تندی داره ، این میشه که ندید میگیرن یا حتی نقل قول نمیکنن و وارد بحث باهاش نمیشن.
تو همچین موردی من خودم این کار رو میکنم چون میگم خب این دوستمون نیاز به زمان داره تا کمی نظراتش پخته تر شه.
چون میبینم واقعا جایی برای بحث نمیزاره.

حالا یکی دیگه ممکنه که فکر کنه این اکانت دوم کسیه و اومده داره مزه پرونی میکنه و...

این میشه اوایل تا کاربرهای جدید شناخته شده و دیده بشن یا حس اعتماد شکل بگیره زمان میبره.

این مسیر رو هممون طی کردیم ، من خودم 2007 اکانت ساختم ولی تقریبا تا 2010 یا 11 فکر کنم 4تا کامنت هم نداشتم.
بعد از اون هم یکی دو سال طول کشید تا دری وری نویسی بزارم کنار.
اصلا بفهمم برای چی اینجام و سعی کنم کامنتی که میدم یا مطلبی که میزارم بدرد کسی بخوره .
یا برای دل خودم این کار رو انجام بدم.

رو این حساب تمام کاربرهایی که اینجا میبینی مخصوصا خوشنام ها همشون این مسیری که میگم رو به نوعی رفتن.
مثل زندگی واقعیه دیگه زمان میبره که یک رابطه رو شکل بدی.
تو انجمن و... شاید تازه سخت تر هم باشه چون 99 درصد موارد شخصیت شما رو براساس نظرات و مطالبی که مینویسی تو ذهن بقیه شکل پیدا میکنه.
البته یکی ممکنه که بگه نقش بازی کردن و پشت متن و نظر قایم شدن آسونتره اما خب در هر صورت این موارد همیشه هست.

1mohsen

کاربر سایت
Jun 20, 2022
56
نام
محسن
۱- میخوام بگم این نوع رفتار با همه کاربرهایی که شناخته شده نیستن میشه.

۲- نه فقط تو این فروم بلکه همه جای دیگه هم به همین شکله.

۳- اما چیزی که من طی سالها اینجا دیدم کاربرهای جدید یکسری نظرها و عقاید نپخته، تند یا از حقیقت دوری دارن.

۴- حالا یکی دیگه ممکنه که فکر کنه این اکانت دوم کسیه و اومده داره مزه پرونی میکنه و...

۵- مثل زندگی واقعیه دیگه زمان میبره که یک رابطه رو شکل بدی.
من چکیده حرفاتو دسته بندی کردم تا بهتر پاسخ بدم و طبق همان شماره پاسخش رو می نویسم...

۱ و ۲ - ببین من نگفتم اگه یه کاربر جدید وارد جمع شد سریعاً همه بپرند توی بغلش و ماچش کنن! ولی این برخورد بسیار سرد و تحریم گونه با کاربران جدید (و حتی کاربران قدیمی که جزء باند این آقایان نیستند!) در هیچ انجمن فعالی مشاهده نمیشه! در هیچ انجمن فعالی با کاربر تازه وارد اینطوری برخورد نمیکنند، بلکه با جان و دل کمکش میکنند، به سوالاتش پاسخ میدن، اگه نظرش حاوی اطلاعات غلط باشه براش توضیح میدن میگن ببین داداش جریان اینطوریه اینم سندش اینم لینکش، اگه نظر درست و کارشناسی بده به همان اندازه ای که برای رفیق خودشون لایک میزنند برای او هم لایک میزنند اگر هم کاربر تازه وارد ترول بازی کرد خب اونوقت ناظران بهش تذکر میدن و اعضا هم ازش فاصله میگیرن. اینجا شما به محض ورود به صورت دیفالت ترول محسوب میشی مگر اینکه خلافش ثابت بشه! تازه خلافش هم ثابت بشه مادامی که جزء باندشون نشده باشی آدم حساب نمیشی! ببین این رفتار واقعاً جای هیچگونه دفاع نداره!

۳- عرض کردم شما یه اکانت ناشناس بساز یا به یکی از آشناهاتون که هیچوقت اینجا عضو نبوده بگو یه اکانت بسازه و عضو بازی سنتر بشه و همان نظرات پخته خودت رو توی واتس آپ براش بفرست بگو اینجا بنویسه... محاله لایک هایی که برای تو میزنند برای او بزنند! چون اصلاً نگاه نمیکنن مطلبی که نوشته شده چی هست، فقط به این نگاه میکنند که طرف کیه، آیا رفیقشون هست یا نه! متاسفانه محیط اینجا تا این حد شبیه مهد کودک شده!

۴- یعنی چی؟؟؟؟؟! به چه حقی همه کاربران جدید الورود رو ترول حساب میکنند؟ پس اونی که ترول نیست و واقعا تازه وارد اینجا شده و نظراتش هم ترول گونه نیست تکلیفش چیه؟ باید به خاطر عقاید غلط اینها بهش بی اعتنایی بشه و از انجمن طرد بشه؟ همین کارها رو کردند که وضع انجمن شده این!

۵- توی زندگی واقعی وقتی در جمع دوستان هستید قرار نیست یه غریبه بیاد به جمع شما اضافه بشه (تازه اگر هم این اتفاق بیفته و یه غریبه بیاد نزدیک شما آدرس بپرسه یا بخواد سیگارش رو با فندک شما روشن کنه کمکش میکنید!) ولی در یک انجمن اینترنتی قرار بر این هستش که اعضای جدید به مجموعه اضافه بشن و همه اعضا موقع ثبت نام این رو میدانستند و پذیرفتند، بنابراین بی اعتنایی مطلق به اعضای جدید و برخورد حذفی با آنها فقط یک موضوع رو ثابت میکنه، اینکه جماعت تحریم کننده عقلشون در حد همان دوران مهد کودک باقی مونده (اگرچه جسم و بدنشون رشد کرده).

به هرحال همانطور که گفتم من بعنوان یک عضو انجمن از اون آقایان باندباز و رفیق باز ناراحت نیستم چون از کسانی دو یا سه دهه از عمرشون گذشته ولی هنوز رفتارهای بچگانه از خودشون بروز میدن انتظار بیشتری نمیره و امیدی به بهبودشون نیست. من از دست ناظران و مدیران این انجمن ناراحتم که اجازه دادند انجمن به این وضع بیفته. اینجا یه زمانی بالای ۲۰۰۰ تا کاربر فعال داشت که در مباحث مشارکت فعال داشتند! الان کاربرای فعالش همون سی-چهل تا رفیق باز هستند که با رفتارهاشون بقیه کاربران فعال رو از اینجا متنفر کردند، به اضافه چهار پنج تا آدم درست و حسابی مثل شما و آقا فرشید و دو سه نفر دیگه که در قسمت رفع مشکلات فعالیت میکنید، سر جمع فکر نمیکنم تعداد افراد فعال این انجمن به ۵۰ برسه.
اینجا رو آف تاپیک کردیم... الانه که یکی از همان ناظران محترم انجمن که با اون باندبازی ها مشکلی نداره و غیرتش فقط در این موارد بالا میزنه بیاد و هرچی نوشتیم جارو کنه...

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر