از بازيسنتر تا 2K Czech

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
درود.

متاسفانه 2K فعلا وقت مصاحبه براي Mafia II رو نميده (به طور طبيعي نزديك به عرضه، مصاحبه چيز وحشتناكي براي سازندگان ميشه) اما من به طور خصوصي با Denby Grace (تهيه كننده) و Jack Scalici (كارگردان اجرايي) و Daniel Vavra (نويسنده) ارتباط دارم كه خوشبختانه به طور غير رسمي اين سه نفر به سوالات من جواب مي دهند. Denby هميشه تمام سوال هاي من را نسبت به Mafia II جواب داده و اين بار Jack و Dan هم با كم شدن مسائل كاري در دسترس شدند.

شما مي توانيد سوال هاي خودتان را در مورد Mafia II در اين تاپيك قرار بدهيد تا من از اين سه نفر، همراه با سوال هاي خودم بپرسم. من فقط 10 سوال براي 2K Czech ميفرستم پس در نتيجه بهترين ها رو انتخاب مي كنم. سوال هاي بي مورد و تكراري و يا سوال هايي كه جوابشون مشخص هست رو يا نمي فرستم و يا خودم جواب ميدم.

شما تا جمعه شب وقت داريد سوال هاي خود را بپرسيد و جواب آنها را در صفحه اصلي سايت مشاهده كنيد.

Scαrface

Aspect of Life
کاربر سایت
Jan 17, 2010
3,204
نام
محمد
لطف کنید ازشون بپرسید نظرشون درباره بازی gta iv چی هست و توی این چند سال که مشغول ساخت بازی بودن تیم چطوری به بازی راکستار گیم نگاه میکرده. و اینکه حس رقابتی نسبت بازی gta داشتند و ایا این مساله رو کارشون تاثیر گذاشته یا نه منظورم اینه که این که بخوان بازیشون تقلیدی نشه یا بهتر از Gta از کار در بیاد روی بازی اون ها و کارشون تاثیری داشته یا نه؟ مرسی

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI
mafia2 ?

آیا این گفته درسته که کارتهای ati نمیتونند بخاطر نداشتن PhysX همانند کارتهای انودیا بازی رو اجرا کنند؟

AZMAC

کاربر سایت
Aug 4, 2009
1,018
دستتون درد نکنه.من که سوال خاصی به ذهنم نمیرسه.
مصاحبه جدید VG247 با Alex Cox و Jarek Kolar
http://www.vg247.com/2010/07/21/interview-mafia-iis-alex-cox-and-jarek-kolar/

Mafia-II.jpg

Jack

denby-grace-producer-2k-1.jpg

Denby

vavra.jpg

Daniel
(هر 3 تاشون بچه های خوبین :d! ولی Denby یه چیزه دیگست)

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
ممنون آقا حمید.
میخواستم بدونم داستان تا چه حدی مثل مافیا 1 هستش. مافیا 1 تونست کاملا داستان صعود و سقوط یه نفر رو به تصویر بکشه و طوری تموم شد که هنوزم بعد از سال ها پایانش کاملا توی خاطره ها مونده. تو مافیا 2 هم همچین اتفاقی میافته؟!

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
دیگه 1 ماه تا عرضه مونده، تا بیان جواب بدن بازی لیک شده و تموم شده:D دیگه سوال جواب فایده نداره
نه ديگه، امشب جواب سوال ها رو رو سايت خواهي ديد.

:D
ایول عمو حمید سرعتی- دوباره شدی حمیدِسابقا

بپرس رابطه ای بین شخصیت های این بازی با شخصیت های اصلی شماره اول هست؟اگه اره توضیحی بگیر

آخرین ویرایش:

darinoos47

عضو جدید
Jan 22, 2008
178
نام
سپهر
آیا از همون ابتدا کل شهر بازه ؟
حدود چند ساعت طول می کشه ؟
بازی فقط دارای یک پایانه ؟
نظرتون راجع به ساپورت مالی و مدیریت 2k چطوره ؟

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
اگه یه سر به فروم 2K بزنید و وارد تاپیک های Question From 2K_Jack و Question From 2K_Dan بشید تقریبا هر سوالی که به ذهنتون برسه در مورد این بازی جواب داده شده و این سوالاتی که تا حالا توی این تاپیک مطرح شده همه اونجا جواب داده شدن پس اگه سوالتون بعنوان سوال برتر توی این تاپیک انتخاب نشد میتونید توی اونجا بیان کنید و در کمتر از چند دقیقه جوابتون رو بگیرید.
موفق باشید

MANIX

کاربر سایت
May 18, 2007
2,500
نام
حميدرضا
اگه یه سر به فروم 2K بزنید و وارد تاپیک های Question From 2K_Jack و Question From 2K_Dan بشید تقریبا هر سوالی که به ذهنتون برسه در مورد این بازی جواب داده شده و این سوالاتی که تا حالا توی این تاپیک مطرح شده همه اونجا جواب داده شدن پس اگه سوالتون بعنوان سوال برتر توی این تاپیک انتخاب نشد میتونید توی اونجا بیان کنید و در کمتر از چند دقیقه جوابتون رو بگیرید.
موفق باشید

در اين تاپيك ها هم به سوالات تكراري و بي معني جواب داده نميشه. امتيازي كه كار ما داره اينه كه در يك فضاي خصوصي انجام ميشه نه در Public كه مسلما تفاوت زيادي داره. در حال حاضر سوال و جواب هايي كه من با اين سه نفر انجام دادم هوش از سر هر جنبنده اي ميبره، پس سعي كنيد سوال هاي جالبي بپرسيد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
سلام!
من اینو قبلا در مورد یه بازی دیگه پرسیده بودم از اینها هم بپرسم :D
"آیا بازی خاصی بوده که در طول ساخت Mafia II از ایده های اون بازی الهام گرفته باشید؟!"

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
1.بازی چه چیز خاصی نسبت به هم سبک های خود داره؟ به جز فضای مافیفایی آیا بازیکن با یه نوآوری توی این سبک روبرو میشه یا صرفا یه داستان خوبو گرافیک خوب داریم؟؟ و اینکه چقدر سینماتیک هست بازی ؟
2. بازی چقدر تحت تاثیر شماره اول هست؟؟ و اینکه میتونه موفقیت شماره اولو کسب کنه؟

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
در اين تاپيك ها هم به سوالات تكراري و بي معني جواب داده نميشه. امتيازي كه كار ما داره اينه كه در يك فضاي خصوصي انجام ميشه نه در Public كه مسلما تفاوت زيادي داره. در حال حاضر سوال و جواب هايي كه من با اين سه نفر انجام دادم هوش از سر هر جنبنده اي ميبره، پس سعي كنيد سوال هاي جالبي بپرسيد.
البته شما دارید خیلی اغراق میکنید مطمئنا سوالات شما از سوالاتی که توی Intervew مربوط به IGN مطرح شد بهتر و جالب تر نیستند ، در ضمن وقتی شما میگید به سوالات بی معنی و تکراری جوابی داده نمیشه پس عملا تا الان این تاپیک هیچ نتیجه ای رو عاید نمیشه(از اونجا که سوالات مطرح شده چندان جالب نیستند) و به نظر من بهتره همون سوالاتی که خیلی قوی و فوق العاده طرحشون کردید خودتون یه ده تا دیگه بش اضافه کنید تا یکم بیشتر هوش از سرمون بره و فیض ببریم!
در کل این یه نظر کاملا شخصیه پس لطف کنید نقل قول نکنید.
موفق باشید.

• Like
Reactions: capitanrayan

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر