از آن هایی که می ترسیم! 10 موجود وحشتناک برتر هنر هشتم

وحشتناک ترین موجود صنعت بازی کدام است؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    131

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
2,940
نام
احمد
بیشتر بازی های لیست زمانی که کم سن و سال تر بودم بشدت واسم ترسناک بودن، ولی الان هیچ تاثیری رو من ندارن غیر از دو مورد زیر :

Alien: Isolation این نامرد رو هیچ وقت نتوستم درست حسابی بازیش کنم، همین الان هم وقتی میخوام بازیش کنم، انچنان استرس وارد بدنم میشه و عرق میکنم، میگم الان قلبم از قفسه سینه ام میزنه بیرون:|
و Necromorphs ها هم تو دد اسپیس همین الان هم عین زهر مار تو دهن میمونن از بس وحشتناک حمله میکنن.

آخرین ویرایش:

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,589
نام
milad
ممنون بابت مقاله عالی بهزاد جان لذت بردم
بهترین و ترسناک ترین شخصیت یا بهتره بگیم موجود تو کل صنعت گیم بنظرم nemesis هست و خواهد بود
اگه واقعا چنین موجودی وجود داشت اونایی که با نظرم مخالفن بطور کامل درکم میکردن..........

darksider666

کاربر سایت
Mar 8, 2016
1,049
نام
رضا قاسمی
ترس سایلنت هیل سایکولوجیکال اصلا یک سطحه دیگه بود. مخصوصا ۲ابر شاهکار . اتمسفر دو رو نمیشه تکرار کرد واقعا چنان غم و مصیبتی و پوچی در جهانش حاکمه که قشنگ ادم یا فکر میکنه مرده یا اخر الزمانه یا افسردگی شدید بهش دست داده ‌

smoker

کاربر سایت
Jan 17, 2012
2,059
نام
علیرضا
من قطعا تو اقلیت هستم ولی به نظرم بحث ترسناک بودن چیزیه تو سالها تغییر پیدا میکنه.
مثلا زامبی واقعا اون اوایل ترسناک بود یا برای من به شخصه دراکولا خیلی ترسناک بود. ولی الان جفتشون چیزی جز یه دشمن کلیشه نیستن.
حالا چیزی که میخوام بگم واقعا بعید میدونم اینجا کسی با من هم نظر باشه ولی صحنه بازیای مستقل به نظرم در حال حاضر ترسناک ترین ایده ها رو داره.
جدید ترین نمونش:

ezgif-4-88c7f7d9eadc.gif

اخرین چیزی که ایندی نبود و منو خیلی ترسوند PT بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر