ارکید جاسپر

pr@doctornuke

کاربر سایت
Apr 12, 2011
226
نام
hesam
Rating - 75%
9   3   0
سلام.
دستگاه مورد نظر جاسپر ميباشد
تا به حا به لايو وصل نشده
بن و فلگ نشده
اخرين فريم ور و داشبرد روش هست
حدودا 5 ماه کار کرده
همش از روي هارد بازي اجرا کرده
واقعا تميز هست
10 تا بازي روش ميدم

قيمت پایه 230ت
مال خودم هست اختيارش رو دارم .کساييي که ميگن گرونه برن از جاي ارزون تر بخرن
ترجيحا پخ بديد
من شهرستان هستم
باچيزي تعويض نميشه بجز پول
با واسطه ميفروشم
هزينه ارسال پاي خريداره .يکمش رو ولي من ميدم باز

آخرین ویرایش:

pr@doctornuke

کاربر سایت
Apr 12, 2011
226
نام
hesam
Rating - 75%
9   3   0
اقا محمد رضا اون از این کمتر کار کرده بود.اون حدودا 50 روز کار کرده این یکی حدودا 3 ماه
اگر خواستی همین رو بهت هدیه میدیم

---------- نوشته در 04:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:28 PM ارسال شده بود ----------

amin_ir
t
دوست عزیز به علت ادبیات بدی که داشتید توی تاپیک بقیه دوستان و پستهای دیگتون ترجیح میدم به شما نفروشم چون ازتون خوشم نمیاد

amin_irt

کاربر سایت
Jun 4, 2009
1,510
نام
ali
Rating - 100%
1   0   0
اقا محمد رضا اون از این کمتر کار کرده بود.اون حدودا 50 روز کار کرده این یکی حدودا 3 ماه
اگر خواستی همین رو بهت هدیه میدیم

---------- نوشته در 04:29 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 04:28 PM ارسال شده بود ----------

amin_ir
t
دوست عزیز به علت ادبیات بدی که داشتید توی تاپیک بقیه دوستان و پستهای دیگتون ترجیح میدم به شما نفروشم چون ازتون خوشم نمیاد
چرا مزخرف میگی؟؟
من تو کدوم تاپیک ادبیاتم بد بوده؟؟
نمیفروشی نفروش

sarbaze_eshgh

کاربر سایت
Jan 16, 2011
67
نام
hasan
Rating - 0%
0   0   0
داداش من هفته پيش يه اركيد داشتم با هارد 601دسته20تا بازي به يه بنده خداي فروختم 380 خودم 240 خريده بودمجات خالي چه حاليداداالان يه الايت در حد اك خريدم 300خلاصه پايين نده بالا بده ميخرن

snake is hero

کاربر سایت
Sep 19, 2009
240
Rating - 0%
0   0   0
داداش من هفته پيش يه اركيد داشتم با هارد 601دسته20تا بازي به يه بنده خداي فروختم 380 خودم 240 خريده بودمجات خالي چه حاليداداالان يه الايت در حد اك خريدم 300خلاصه پايين نده بالا بده ميخرن
من کاری با قیمت این آقا ندارم ولی شما گرون فروشی کردی میای اینجا پزشم میدی؟؟ این الان چیزیه که بهش افتخار میکنی؟؟ واقعا متاسفم...

mmx

کاربر سایت
Mar 16, 2009
69
نام
مهدی
Rating - 100%
5   0   0
من کاری با قیمت این آقا ندارم ولی شما گرون فروشی کردی میای اینجا پزشم میدی؟؟ این الان چیزیه که بهش افتخار میکنی؟؟ واقعا متاسفم...

ایشون کارش هست تو تاپیکهای دیگه هم از این کارا می نه
نمی دونم چرا مدیریت با امسال ایشون بر خورد نمی کنه

sarbaze_eshgh

کاربر سایت
Jan 16, 2011
67
نام
hasan
Rating - 0%
0   0   0
خب بي احترامي نكردم بهتون كهاينجا جاي خريد و فروشهخب من ميگم اين قيمت حتما ارزش جنستون انقدراقاي كه مدم داري چند تا از اين مدم ها ميخواي واست بيارم همين قيمت من بعضي موقه ها خريد فروش هم ميكنم حق با خريداره با عرض پوزش از صاحب تاپيك بخور تا خورده نشي اينجا نصف عقده ان نصف وحشي...

---------- نوشته در 10:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:22 AM ارسال شده بود ----------

داداش من گرون فروش نيستم برو توپ خونه ببين xbox360فت چنده قيمت دست ميادبخور تا خورده نشي

shahab0098

کاربر سایت
Apr 18, 2010
142
نام
shahab
Rating - 93.3%
14   1   0
خب بي احترامي نكردم بهتون كهاينجا جاي خريد و فروشهخب من ميگم اين قيمت حتما ارزش جنستون انقدراقاي كه مدم داري چند تا از اين مدم ها ميخواي واست بيارم همين قيمت من بعضي موقه ها خريد فروش هم ميكنم حق با خريداره با عرض پوزش از صاحب تاپيك بخور تا خورده نشي اينجا نصف عقده ان نصف وحشي...

---------- نوشته در 10:25 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:22 AM ارسال شده بود ----------

داداش من گرون فروش نيستم برو توپ خونه ببين xbox360فت چنده قيمت دست ميادبخور تا خورده نشي
شما گرون فروختی دمت گرم ... اما اون م.م. رو لولو برد . دیگه به قیمت 300 و 250 ... و اینها نمیتونی ایکس باکس بفروشی... اومده پایین قیمتا...

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر