ارشیو کنسولایه rmorteza21

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
اقا نست مبارک ایشالله چرخاش برات بچرخه
در مورد 360 هم که کلا ارگونومیک ترین دسته دنیا مال سگا دریم کسته نه 360
360 به قول مرتضی کاربرد های زیادی میتونه داشته باشه مثلا
1: اگه 3 چراغ نشه شبا اشغال بزاره دم در
2: بچه شیطونی میکنه بگو برات 360 میخرم قیافشو ببینی سکته میکنی
3: اسم ایکس باکسه دیگه یعنی یه جعبه که توش ایکسه اگه کسی سه تا ازش داشته باشه میشه xxx که فیلمای بد هم برات نشون میده
4: دستگاه فوق العاده سورپرایز کنی هست اخه میدونی میسوزه ولی نمیدونی کی
5: هر موقع سه چراغ شو میشه ازش تو محل کار بعنوان وسیله برای گرم کردن ظرف غذا استفاده کرد که به قول مرتضی اگه کمی بزرگتر بود جای ابگرم کن یا سماورم میشد استفاده کرد شاید تا چند سال دیگه رو جهازیه دخترا بدن بگن کتری جدیده
حمید جون گل گفتی ;)

---------- نوشته در 05:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:37 PM ارسال شده بود ----------

بسیار زیبا مرتضی دمت گرم لذت بردم;)
نوکرتم محسن داداش دوستدارم:x

---------- نوشته در 05:39 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 05:38 PM ارسال شده بود ----------

ممنونم>:d<
اقا این xbox بیچاره رو ترکوندید که!=))
حالا من حتی xbox 1 رو هم ازش زیاد خوشم نمیاد..نمیدونم ..شاید ریشه اش برمیگرده به سازندش : مایکروسافت..این اسم تو ذهن من با افسانه ای به نام ویندوز گره خورده..هیچ خاطره ای از گیم ازش ندارم..
دنیای گیم یعنی:آتاری.. نینتندو..سگا..و سونی برای من>:d<
حتی اگه این ایراداتم xbox 360 نداشت بازم سمتش نمیرفتم!:|
منم با شما کاملا موافقم

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
قشنگ بود مرتضی جان یه دکور چوبی براشون سفارش بده در اتاق رو باز کنی ببینیشون لذتشو ببری.
نوکرتم امید جان با ما بیشتر در ارتباط باش دوستداریم

---------- نوشته در 08:47 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:46 PM ارسال شده بود ----------

حمید )x

SAEED VS DARK :-s

مرتضی :p

محسن:x

امید;);;)
اقا محمد خیلی با حال بود تو خونه کلی خندیدیم

mkh-n71

کاربر سایت
Jul 16, 2009
568
نام
محمد
محمد جان حالا با من بد شدی؟

دستت درد نکنه دیگه!! این چه حرفی بود زدی؟! الان ناراحت شدم:(

شوخی کردم داداش:d:)
میگم این 360 هم گناه داره اینقد اذیتش نکنین خو! اگه 360 سه چراغ میده PS3 هم چراغ زرد میده! خودم تو این نسل یه 360 سه چراغ و یه PS3 چراغ زرد و یه Wii فول بریک کردم!!
در مورد دسته دریم هم حق با تو هست نمیدونی دینو 1 باهاش چه حالی میده!!:x

mohsen shafihy

کاربر سایت
Apr 9, 2011
43
نام
محسن شفیعی
الان دوست دارم یکی از طرفدارای XBOX360 بیا تو این تاپیک و رجز خوانی کنه،همه بریزیم سرش نابودش کنیم و هم خودش و هم کنسول عوضیشو سه چراغه کنیم بره پی کارش...

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
الان دوست دارم یکی از طرفدارای XBOX360 بیا تو این تاپیک و رجز خوانی کنه،همه بریزیم سرش نابودش کنیم و هم خودش و هم کنسول عوضیشو سه چراغه کنیم بره پی کارش...
سلام اقا محسن داداش کوتاه بیا این xbox360 رو خدا زده که این همه مشکل داره مدل اسلیمشو داخلشو باز کردم حالم از مدار بندیش بهم خورد انقدر ناشیانه و بد طراحی کرده

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
.

آفرین کلکسیون عالی داری گیم بوی میکرو من داشتم عالی بود عاشق 3ds ام ما حیف پول ندارم .. دی اس لایتم دارم میخوام بفروشم کسی خواست پیام بده

arash8292

کاربر سایت
Dec 11, 2012
27
نام
arash
ببخشید میشه یکی منو راهنمایی کنه که من چطوری شنمو رو تو کامپیوتر بازی کنم اصلآ بازی شو از کجا دانلود کنم؟ مبدلشو از کجا دانلود کنم؟ چطوری از مبدل استفاده کنم ؟ اکه کسی همه ی اینارو بهم بگه واقعآ ازش ممنون می شم فقط یادتون باشه می خوام تو کامپیوتر بازی کنم

منتظره کمکتون هستم ممنون

---------- نوشته در 06:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:21 PM ارسال شده بود ----------

ببخشید میشه یکی منو راهنمایی کنه که من چطوری شنمو رو تو کامپیوتر بازی کنم اصلآ بازی شو از کجا دانلود کنم؟ مبدلشو از کجا دانلود کنم؟ چطوری از مبدل استفاده کنم ؟ اکه کسی همه ی اینارو بهم بگه واقعآ ازش ممنون می شم فقط یادتون باشه می خوام تو کامپیوتر بازی کنم

منتظره کمکتون هستم ممنون

rmorteza21

کاربر سایت
Aug 11, 2008
68
نام
morteza
آفرین کلکسیون عالی داری گیم بوی میکرو من داشتم عالی بود عاشق 3ds ام ما حیف پول ندارم .. دی اس لایتم دارم میخوام بفروشم کسی خواست پیام بده
ممنون داداش شما لطف دارید من کلا عاشق کنسول دستی هستم بخصوص کنسولهایه نینتندو خیلی عالی هستن

---------- نوشته در 11:42 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:39 AM ارسال شده بود ----------

منتظره کمکتون هستم ممنون

---------- نوشته در 06:24 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 06:21 PM ارسال شده بود ----------

منتظره کمکتون هستم ممنون
شما دوست عزیز یک سری به این سایت بزنید هم میتونی بازیتو دانلود کنی هم شبیه ساز دریمکست باز سوالی داشتی در خدمتم اینم لینک سایت Rom Hustler - PSX ROMs GBA ROMs NDS ROMs SNES ROMs

ehsanservat

کاربر سایت
Dec 3, 2012
5,253
nintendo

فدات داداش مثل خودمی من همه کنسول ها داشتم حتی گیم بوی و بعد گیم بوی کالر . کنسول ها نینتندو عالین من خودم الان wii دارم بینظیره عاشقشم همین امروز داشتم ماریو گلگسی 1 بازی میکردم . میخوام هاردیسک اکسترنال بگیرم برای Wii دیگه با دی وی دی بازی نکنم پولم کمه میخوام Ds lite بفروشم روش پول بزارم بگیرم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر