ارباب حلقه ها نیز وارد دنیای LEGO خواهد شد

Naruto

کاربر سایت
Dec 5, 2009
3,383
نام
داود
شرکت وارنر ساعاتی پیش با عرضه تریلری از این بازی ویژگی های این عنوان را معرفی کرد. این عنوان که با همکاری Warner و Traveler's Tales ساخته می‌شود، حول داستان‌های هر 3 کتاب و فیلم های این سری محبوب خواهد بود.

در این عنوان مانند اکثر بازی‌های LEGO می توان با همکاری دو نفره بازی رو به پیش برد و هر کاراکتر در بازی دارای قابلیت های خاصی هستند و هم‌چنین تایید شده است که از دیالوگ‌های فیلم و کتاب در این عنوان استفاده شده است. این عنوان که مانند بقیه بازی‌های سری LEGO دارای رده سنی کودکان است، دارای صحنه های خاطره انگیز داستان اصلی خواهد بود و بر اساس صحبت های کارگردان این بازی می توان تمام قسمت های جذاب بازی را از دید اکثر کاراکترها بازی کرد.

این عنوان قرار است پاییز امسال برای Xbox 360, PS3, Wii, DS, 3DS, PC و PS Vita عرضه شود.

[video=aparat;27bea4913c83de8b94ff3be2ecc05dad215407]http://www.aparat.com/v/27bea4913c83de8b94ff3be2ecc05dad215407[/video]

آخرین ویرایش:

N.!.M.A

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,662
نام
نیما!
فقط ميشه گفت
Lol
:d
شده منبع پول دروردن اين لگوها!!
به نظرم بهترينشون اينديانا جونز يک بود!!

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,269
نام
امیر حسین
حمایت میشه! :d کلا از هرچی بازی لگو وجود داره یا در آینده وجود خواهد داشت حمایت میکنم :d

SHePArd

کاربر سایت
Mar 7, 2010
1,549
نام
کاماندر شپارد A.K.A آوسام
حمایت میشه! :d کلا از هرچی بازی لگو وجود داره یا در آینده وجود خواهد داشت حمایت میکنم :d
تو این دیالوگ داره :| :( :d

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
سوال:
آیا بعد از دیدن یک بازی لگو که از روی یک اثر معروف ساخته شده، عکس العملی غیر از این محتمل است؟
facepalm06.jpg
Head-desk-2.jpg

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
سوال:
آیا بعد از دیدن یک بازی لگو که از روی یک اثر معروف ساخته شده، عکس العملی غیر از این محتمل است؟
ببینم بازیای هری پاتر چه آش دهن سوزی بودن؟ در حالی که لگوش زد ترکوند لامصب! همه شونو دارم! شدید حمایت میکنیم (3)

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
دوستان به دل نگيريد!فقط داشتم شوخي مي كردم!در خوب بودن بازي هاي لگو هيچ شكي نيست اما تصور گندالف به صورت لگويي حس طنزم رو قلقلك داد!اگه كسي رو ناراحت كردم معذرت مي خوام.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر