شایعه ادعای کارمند سابق سونی: فروش PS4 پائین خواهد بود

Masood_Matin

کاربر سایت
Mar 13, 2006
863
نام
مسعود
همونطور که حتما شنیده بودید، شایعه ای مبنی بر اینکه کنسول آینده سونی (PS4) کنسولی ارزان خواهد بود و سونی قصد دارد بازار گیمرهای کژوال را هم هدف بگیرد

PS4.jpg

اما مثل اینکه این شایعه زیاد هم اشتباه نیست چون شخصی که ادعا میکند از مدیران ارشد سابق شرکت سونی میباشد، اولین نشانه ها را از این مسئله ابراز نموده است و اینطور که معلومه ایشون از روش جدیدی که سونی اتخاذ کرده، زیاد راضی نیست!

او در این رابطه میگیوید:
باور ندارد که PS4 یا همون Orbis فروش خوبی نمایدبخاطر اینکه این کنسول بازار گیمرهای تازه وارد و کژوال را هدف گرفته و توانایی اجرای موفق را در آن بازار ندارد.

او سپس به تمام اشتباهات گذشته سونی مانند (PS Move، 3D، PS Vita) اشاره کرده و می افزاید:
بازار سونی گیمرهای حرفه ای هستند و باید تمرکز خود را برای آنها بگذارد.

و در پایان هم به سونی پیشنهاد می کند:
  • بازار خود را گسترش بده و بر روی گیمرهای حرفه ای تمرکز کن.
  • روابط خود را با شرکت های بازیسازی (3rd Party) بهبود بده.
  • از سرمایه گذاری در بخش ها و مناطقی که قادر به رقابت در آن ها نیستی، دست بکش (مثل بازار گیمرهای کژوال)
  • بر روی گیمرهای حرفه ای تمرکز کن. بازار تو آنجاست!

sony_ps4.png

منبع اصلی خبر
منبع 2

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
بـِشین بابا ! واسه همین خاله زَنک بازیات شدی مدیر ازشد " سابق " سونی ! :d
واقعا فکر نمی کنم سونی انقدر احمق باشه ! فکر کنم این دوستمون یکم همچین "جیگر" می زنه

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
Page 10 in 3...2..1

حالا ایشون یه حرفی زده، شما چرا جدی میگیرین؟ (گفتم به جای اینکه صفحه ی 10 اینا رو بگم، همین اول بگم. :D)

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
حرفه ای کجا بود. الان بازار دست عناوین رو به سادگی هست. اون وقت تو میگی برو به سمت بازار حرفه ای ها.!!
دیده کسی تحویلش نمیگیره گفته یه حرفی بزنیم.

آخرین ویرایش:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,987
نام
احمد
من اصلا شک دارم اینطور اشخاص "حالا چه برای مایکروسافت یا سونی یا هر شرکت دیگه ای" اصلا اون سمتی که میگن رو داشتن، اگر مدیر ارشد بوده خب بگه من فلانیم و فکر میکنم نسل بعد سونی خوب عمل نمیکنه آی لاو یو پی ام سی :d

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,896
من نمی گم راست گفته یا غلط. فقط در مورد قسمتی که گفت: "بر روی گیمرهای حرفه‌ای تمرکز کن" کاملا باهاش موافقم. دیر یا زود در کنار بازار هاردکور به طور گسترده به سراغ کژوال ها هم میاد.

u.s.a

کاربر سایت
May 19, 2009
15,108
نام
حسین
امکان تسلط دوباره سونی مانند دهه پیش بر بازار بسیار کمه.ورود مایکرو با پول فراوان و خرید مدیران توانمند و مغزهای متفکر عرصه رو بسیار برای سونی تنگ کرده و نسل جدید از این هم سختتر میشه.به نظر من برنده مطلق نسل بعد مایکرو خواهد بود.مخصوصا در حوزه نرم افزاری...

samiradin

کاربر سایت
Jan 26, 2012
1,980
نام
sami
امکان تسلط دوباره سونی مانند دهه پیش بر بازار بسیار کمه.ورود مایکرو با پول فراوان و خرید مدیران توانمند و مغزهای متفکر عرصه رو بسیار برای سونی تنگ کرده و نسل جدید از این هم سختتر میشه.به نظر من برنده مطلق نسل بعد مایکرو خواهد بود.مخصوصا در حوزه نرم افزاری...
با وجود اینکه از گواردیولا متنفرم:d ولی حرفتو شدید قبول دارم مایکرو نقشه های زیادی واسه نسل بعد کشیده
البته نون تو همین کژوالاست

آخرین ویرایش:

RattleSnake

کاربر سایت
Dec 24, 2009
5,481
نام
مهدی
مایکروسافت هم خیلی ها رو از دست داد بزرگترین مدیر بخش سرگرمی مایکروسافت Peter Moore بود که رفت EA. رئیس بخش اروپا مایکروسافت و XBLA و تیم سازنده 360 از مایکروسافت جدا شدند.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر