ادعای سوء استفاده از کارت اعتباری ثبت شده در PSN

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,074
نام
محمد امین
PSN.jpg

بعد از اینکه حدود 10 روز از هک شدن شبکه PSN می گذرد و هشدار های امنیتی درباره به سرقت رفتن اطلاعت یوزرهای این شبکه خصوصا کارتهای اعتباری انها طی این چند روز به گوش میرسد حالا یک فرد به نظر نروژی ادعا میکند که حدود 720.74 کرون نروژی که 12.500 دلار میشو ازحساب کردیت کارتش که در PSN استفاده کرده جابجا شده و برای اثبات حرفش هم تصویر زیر را قرار داده..

البته اظهارت زیادی در مورد جعلی بودن این اقدام شده است و هنوز نمیشه تایید کرد که این اتفاق افتاده است..

منبع

Blaugrana

کاربر سایت
Mar 19, 2011
4,549
نام
امين
ميگم اين يارو كه اينو گفته تنش ميخاره؟دلش هوس دادگاه كرده؟به نظر مياد دروغي بيش نباشه!ولي در كل وضع سوني خيلي وخيم شده!

Dante Never Cry

The Awakening Dragon
کاربر سایت
Oct 5, 2008
9,334
نام
Ali
به احتمال زیاد چرت هستش اخه کدوم خری وقتی میبینه تو حسابی 12.500 هستش فقط 750 کرون ور میداره و بعدش هم 11.800 تا برای طرف میزاره .

جکی هستش برای خودش کسی که بخواد حساب خالی کنه کل پول رو ور میداره نه این که خورد خورد که طرف با اولین چک مالی بفهمه که یه 750 کرون کم شده و حساب رو کلا ببنده .

مثل اینکه شماخبر رو با دقت نخوندی اینجا رو دوباره بخون ، طرف 12.500 رو برداشته

که حدود 720.74 کرون نروژی که 12.500 دلار میشود ازحساب کردیت کارتش که در PSN استفاده کرده جابجا شده

ccie

کاربر سایت
Jan 30, 2008
1,300
نام
xerxes
به احتمال زیاد چرت هستش اخه کدوم خری وقتی میبینه تو حسابی 12.500 هستش فقط 750 کرون ور میداره و بعدش هم 11.800 تا برای طرف میزاره .

جکی هستش برای خودش کسی که بخواد حساب خالی کنه کل پول رو ور میداره نه این که خورد خورد که طرف با اولین چک مالی بفهمه که یه 750 کرون کم شده و حساب رو کلا ببنده .
خود psn news در صفحه فیسبوکش این لینک رو گذاشته
البته کنسل شده و اجازه سواستفاده ندادن (اینطور میگن تو پیج)

• Like
Reactions: .:Layho:.

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
مثل اینکه شماخبر رو با دقت نخوندی اینجا رو دوباره بخون ، طرف 12.500 رو برداشته

درسته دوست عزیز اشتباه من بود .;)

-------------------------------------------------------------------------------------------

اما متن خبر ترجمه هم مشکل دارم پول درست 74.720 تا هستش نه720.74 .

اخه من گفتم 720 پولی نیست این جوری شد که بقیش هم اشتباه شد . .:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
طرف وقت داشته عکس بزاره بعد نتونسته بره چمیدونم رمزش رو عوض کنه یا حسابو ببنده و ... ؟! :dبا اینکه خبرش هم بوده هکرها یا هر کوفتی که بودن به حساب کارتها دسترسی دارن !!! :d

Trunks

کاربر سایت
Jan 2, 2008
7,173
نام
Shahab
واقعا حالم دیگه داره از این پست های اخیر در رابطه با هک PS3 و این صحبتا بهم میخوره قشنگ شده مهدکودک سنتر... چی میشد یه قابلیتی بود که خبرها و پست های مربوط به این قضایا رو کلا ریمو کرد بره...

iran_azer

کاربر سایت
Dec 23, 2008
321
نام
leon
سه تا منبع از موردی که چند پست بالاتر گفتم در مورد همون مرد استرالیایی .

منبع
منبع
منبع
مگه من گفتم تو دروغ میگی برادر من.............این چیزها وشایعات همیشه هست..........ولی کو تا اثبات بشه..من هیچ وقت توی این بحثهای احمقانه سابقه شرکت ندارم....ولی یه عده دیگه زیادی گندش می کنند....سونی خورد زمین....نابود شد... خوب معلومه نمونه ای اونور ابشم زیاده......دیگه نتونستم جلوی خودم رو بگیرم

من فقط اینو به عنوان یه شایعه جدید اینجا گفتم . قصدم تخریب sony , ps3 یا چیز دیگه ای نبود.
نه من اصلا با شما نبودم من اون یارو استرالیایی رو مسخره کردم...وگرنه شما که خبر گذاشتی خوب کاری کردی

آخرین ویرایش:

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
اقایون و بانوان ...

امکان نداره که بشه 12.000 رو خالی کرد... به چند دلیل !

۱ ) سقف هر اکانت که اینترنتی خرید میکنن محدودیت داره و مگه اینکه طرف Platinum باشه نوع کارتش
۲ ) امکان نداره خرید اینترنتی تا این اندازه باشه Confirmation سیستم های بانکی الان حساس تر از چند سال پیش هستن ...
کاملا قابل کنترل Detector های قوی دارن ... طرف با Socket باشه هم پیدا میکنن !
۳ ) معمولا کسی که تا این اندازه خرید داره هیچوقت ! هیچوقت !!!!!! از طریق کارت اعتباری خرید نمیکنه و از طریق بانکش پول رو حواله میکنه که این اینترنتی هست (همین اقای که عکس گرفته از داخل اکانتش هست.
۴ ) 99% تو این ارقام خرید اینترنتی از طریق کارت باشه رد میشه
۵ ) اگه هم تونسته باشه ... فکر کنید ... این رقم رقمی هست که به Confirmation تلفنی احتیاج هست و مطمئنا قبل از تایید شدن خرید از طرف فروشنده تماس میگیرن و بعد از اینکه طرف میگه این شماره حساب من هست و ...

اگه اینطوری بود که جای این خبر میزدن ... هکر رو گرفتن !:p

نکته اینجاست ... که از طریق pin و 16 رقم دسترسی به بانک امکان پذیر نیست... Email طرف و Password لازم هست... !
و از طریق ۱۶ رقم ... نمیتونه اسم بانک رو در بیاره که بفهمه سایت بانک چی هست
البته نکته جالب تر اینجا هست که میشه گفت از روی مهندسی اجتماعی میشه فهمید که الکی هست... دلیلش اینجاست :
کسی که ۱۰ میلیون کردیت کارت زده ... بیکار نیست روی ۱ دونه اینطوری وقت بزاره !

درضمن هکر بزرگی که میاد ۱۰ میلیون کارت اعتباری میزنه ... احمق نیست ۱۲ هزار تا بکشه !
روی هر اکانت ۲ دلار میکشه یا ۱ دلار ... اون زمان ضرب در ۱۰ میلیون کن ...

این پول قابل پیگیری هست ... همین ۱۲ هزار تا ... کمتر از چند ساعت برگشت پذیر ه ولی این خبر دروغ هست و نمیشه ...

متاسفانه ... خبر های این چنینی فوق العاده در پیت و بی ارزشه... ! البته اگه توضیح کامل بدن (که دادم) آموزنده هست ولی در هر حال ... لول بود خبر !

سورس حرف هام : : تجربه خودم !

Kasra-M

The phoenix must burn to emerge
کاربر سایت
Sep 15, 2010
1,664
نام
Kasra
مگه من گفتم تو دروغ میگی برادر من.............این چیزها وشایعات همیشه هست..........ولی کو تا اثبات بشه
من فقط اینو به عنوان یه شایعه جدید اینجا گفتم . قصدم تخریب sony , ps3 یا چیز دیگه ای نبود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر