ادامه عنوان Middle-earth: Shadow of Mordor لیک شد

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,706
نام
Ebrahim
111111.png
سال پیش Gadgets 360 گزارش داد ، ادامه عنوان موفق Shadow of Mordor در حال ساخت است. به نظر می رسد امروز این شایعه رنگ واقعیت به خود گرفته است.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

طبق تصویر منتشر شده در وبسایت خرده فروشی target، بازی Shadow of War برای پلتفرم های XBOXONE/PS4 در حال ساخت است. این وبسایت، بازی را به قیمت 60 دلار برای نسخه معمولی و 99 دلار برای نسخه گلد به فروش گذاشته است.

هنوز صحت داشتن این خبر توسط کمپانی وارنر تایید نشده است. لازم به ذکر است که، تا به الان خبری از نسخه PC بازی نیست.

Screen_Shot_2017_02_26_at_11.36.56_AM.0.png shadow_of_war_target_1488127084524.jpg shadow_of_war_target_details_1488127184647.png mbtqbe5xaudosr9v4ya2.png

لینک منبع

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
رسما معرفی شد <:-P: Middle-earth: Shadow of War Confirmed, Launches in August on PS4
اینم تریلر معرفیش: Youtube
تاریخ عرضه هم درست بود... 22 آگوست واسه آمریکای شمالی و 25 آگوست واسه UK (کمتر از 6 ماه دیگه :D). خیلی هم تاریخ دقیقی دادن...مثل اینکه خبری از تاخیر نخواهد بود :D
تریلر گیم‌پلی هم 8 March منتشر میشه...
عجب تریلر خفنی بود!
نزگول‌ها و ویچ کینگ، میناس مورگول، و حتی یک بالروگ!
اول تریلر داشتن یک حلقه‌ی دیگه میساختن؟:D
هرچند مشخصه که باز هم به Canon داستانی وفادار نیستن ولی Who cares? هایپ میشویم:D

• Like
Reactions: FUTURE

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
این هوش مصنوعی که اینا تو FEAR پیاده سازی کردن لاورکردنی نبود انقدر واقع گرایانه بود هیچ بازی من مدیدم آنقدر NPC ها با هوش عمل کنن

• Like
Reactions: Amin.AP

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
چقدر اشغال بود
حلقه نقره ای دیگه چه صیغه ایه؟؟خودشم رفتن درست تو دو متری جایی که سائرون هست حلقه ساختن برا خودشون تا باهاش مقابله کنن

هم بشدت خلاف داستان ارباب حلقه هاس و هم کاملا مصنوعی و چرت ......گفتیم این شماره بهتر میشه نگو بدتر شد

.

alimami

کاربر سایت
Feb 13, 2008
3,028
نام
علی
خیلی عالی بود این خبر و همچنین تریلر انتظارات من از بازی رو بشدت بالا برد :D
فقط امیدوارم داستانش در راستای کتابا باشه و گند نزنن تو این مورد

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بعضی از دوستان چرا انتظار داستان کتاب رو دارن. تا کی میخواید داستان رمان ها رو بازگو کنن؟ چقدر دیگه باید بازی ساخته بشه؟

من خودم از حرکتشون که این دنیا رو دارن اکستند میکنن و دنبال داستانی که هزاران بار بازگو شده نمیرن، استقبال میکنم. منتهی مسئله اینه که داستان خودشون رو به درستی پرورش بدن و باعث نشن که لطمه ای به داستان اصلی وارد بشه. مثل کاری که LoTR War in the North کرده بود.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,248
نام
امیر حسین
بعضی از دوستان چرا انتظار داستان کتاب رو دارن. تا کی میخواید داستان رمان ها رو بازگو کنن؟ چقدر دیگه باید بازی ساخته بشه؟

من خودم از حرکتشون که این دنیا رو دارن اکستند میکنن و دنبال داستانی که هزاران بار بازگو شده نمیرن، استقبال میکنم. منتهی مسئله اینه که داستان خودشون رو به درستی پرورش بدن و باعث نشن که لطمه ای به داستان اصلی وارد بشه. مثل کاری که LoTR War in the North کرده بود.
به نظرم یکم نشدنی و سخته این کار:-"
LOTR مطمئنا دنیای غنیی داره، اما از اونطرف چفت و بست خوبی هم داره!:D

وقتی بخوان یک داستان توی این دنیا بسازن، باید از یک سری چیزا، مثل حضور شخصیت های مهم و ... به عنوان فن سرویس استفاده کنند. در این صورت دوباره جای مانور روی داستان بازی و کاراکتر اورجینالی که ساختن کم میشه، چون یا نمیتونه کار خفن و تاثیر گذاری انجام بده، یا اگر انجام بده یک سری مشکلات داستانی با منبع اصلی ایجاد میشه!:-"

البته من اینطور فکر میکنم، شاید هم اشتباه باشه و مثال نقضش موجود باشه، ولی سخته کلا چنین کاری! نسبت به ساخت یک کار کاملا اورجینال:-"

account240

کاربر سایت
Oct 4, 2012
860
من که ارباب حلقه ها رو در حد 3 تا فیلم اصلیش دنبال کردم زیاد چیزی نمیدونم :D
فقط یه بازی بدن با گیم پلی و داستان عالی، دیگه حالا داستان و وقایعش ضد و نقیض بشه یا نشه مهم نیست برام :D

• Like
Reactions: Fratos

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
شاید به خاطر این باشه که به دنیاها و canon های کامیک بوکی عادت دارم، ولی اصلا با این قضیه که یک داستان کاملا متفاوت دارن تعریف میکنن که اصلا با نوشته های تالکین همخونی نداره مشکلی ندارم :D
به هر صورت اگر داستان اصلی و رسمی توی اون تایملاین رو میخواین که فقط باید نوشته های خود تالکینو قبول داشه باشین، پس اگه داستان جدیدی میخواین منتظر بمونین که کریستوفر چیز جدیدی مرتب و منتشر کنه (حدود 2-3 ماه دیگه داستان برن و لوثین منتشر میشه) که بالاخره اونم تموم میشه یک روزی.
این بازی داره از یک سری المان های اون یونیورس استفاده میکنه و داستان خودشو میگه. هممون میزان کول بودن بالروگ ها یا نزگول و ویچ کینگ و .. رو میدونیم. اگه بتونیم این قضیه رو قبول کنیم که این بازی نمیخواد حفره های خالی تو تایملاین اون یونیورس رو پر کنه و متوجه باشیم که داره یک داستان خیلی هیجان انگیز تعریف میکنه، که توش از اون مواردی که گفتم استفاده شده، میتونیم از این بازی لذت ببریم.
(یاد ماجراهای استارکیلر و OP بودنش تو بازی های Force Unleashed افتادم، اگر بدون انتظار از وفاداری اون بازیها به تایملاین فیلما میرفتیم سراغش میتونستیم خیلی راحت از دارث ویدر و سایر چیزهای کول اون بازی هیجان زده بشیم و حال کنیم :D)

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد

خب مگه تایم لاین قحطه؟ :| حتما همه چیز را باید بچسبونن به جنگ حلقه؟ همین چیزا را آگه تو دوران اول پیاده می کردن نه تنها اشتباه نبود، بلکه کاملا هم عالی و اپیک می شد. تازه دستشون هم برای اضافه کردن خیلی چیزا بازتر بود.
به جای معرفی یه رنجر که ریشه ای هم نداره، میومدن تالیون را مثلا به عنوان یکی از افراد زیر دست هورین معرفی می کردن. یا اصلا کلا می رفتن سراغ کسایی مثل تینگول یا اکتلیون که به جادو و... هم دسترسی داشتن.
بعد اصلا این کاری که اینا دارن می کنه از بن اشتباهه.
مگه حلقه از خودش قدرتی داره که اینا اومدن حلقه ساختن برای مقابله با سارون؟ :| این قدرت و اراده روح سارون بود که تو حلقه قرار گرفت و بهش قدرت داد. بالفرض اینا هم آگه بیان همین کار را بکنن، بازم مشخصا شکست میخورن. این دو تا سر جمع یه الف و یه انسان اند. سارون یه مایاست. اونم مایایی که دو تا والا را خدمت کرده. قدرت روحش از تموم موجودات سرزمین میانه با اختلاف وحشتناکی بیشتره ( والار و مایا های اولیه را فاکتور بگیر. البته فکر کنم خودش قوی ترین مایا باشه) بعد ما قراره اینو شکست بدیم؟ :|

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
خب مگه تایم لاین قحطه؟ :| حتما همه چیز را باید بچسبونن به جنگ حلقه؟ همین چیزا را آگه تو دوران اول پیاده می کردن نه تنها اشتباه نبود، بلکه کاملا هم عالی و اپیک می شد. تازه دستشون هم برای اضافه کردن خیلی چیزا بازتر بود.
به جای معرفی یه رنجر که ریشه ای هم نداره، میومدن تالیون را مثلا به عنوان یکی از افراد زیر دست هورین معرفی می کردن. یا اصلا کلا می رفتن سراغ کسایی مثل تینگول یا اکتلیون که به جادو و... هم دسترسی داشتن.
بعد اصلا این کاری که اینا دارن می کنه از بن اشتباهه.
مگه حلقه از خودش قدرتی داره که اینا اومدن حلقه ساختن برای مقابله با سارون؟ :| این قدرت و اراده روح سارون بود که تو حلقه قرار گرفت و بهش قدرت داد. بالفرض اینا هم آگه بیان همین کار را بکنن، بازم مشخصا شکست میخورن. این دو تا سر جمع یه الف و یه انسان اند. سارون یه مایاست. اونم مایایی که دو تا والا را خدمت کرده. قدرت روحش از تموم موجودات سرزمین میانه با اختلاف وحشتناکی بیشتره ( والار و مایا های اولیه را فاکتور بگیر. البته فکر کنم خودش قوی ترین مایا باشه) بعد ما قراره اینو شکست بدیم؟ :|
اینایی که گفتی همشون فرافکنی بودن بخدا :D یعنی همه چیز رو ربط دادی به هم دیگه و کوبیدی و داغون کردی بازی رو. هنوز هیچی از داستان نمیدونیم و با یه تریلر سی جی معمولی کنفیکونش کردی :D

در مورد چیزایی که گفتی نمیخوام جوابی بدم چون واقعا قضیه رو خیلی گنده و جدی کردی :D از اونورم اگه طبق چیزایی که تو میگی باشه باید کلا از ارباب حلقه ها برن بیرون و سمت کتاب های فوق العاده سنگین سیلماریلیون و ... که باز هم نمیدونیم اصلا اونا لیسانس ساخت بازی ازشون رو دارن یا نه. کلا بحث خیلی پیچیده تر از اینه که میگی راحت میتونن برن از فلان جا بازی بسازن. مطمئن باش صدها نفر همین فکر تو تو کلشون هست. :D

فقط همونطور که بالاتر گفتم War in the North رو مثال میزنم که اومدن یه دنیای جدید و جدا از شمال سرزمین میانه رو نشون دادن که سه تا همراه انسان و دورف و الف با هم یار بودن. خیلی هم بازی لذت بخشی بود و بدون تجاوز به داستان اصلی داستان خودشون رو بازگو کردن.

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,742
نام
مراد حلیمی
فقط همونطور که بالاتر گفتم War in the North رو مثال میزنم که اومدن یه دنیای جدید و جدا از شمال سرزمین میانه رو نشون دادن که سه تا همراه انسان و دورف و الف با هم یار بودن. خیلی هم بازی لذت بخشی بود و بدون تجاوز به داستان اصلی داستان خودشون رو بازگو کردن.
خوب خودت میگی بدون تجاوز به داستان اصلی یه داستان قشنگ خلق کردن

اینجا کار از تجاوز گذشته...رسما دریدن داستان اصلی رو :D
رسما مسخره مطلق.....فقط یه سواستفاده کردن از ارباب حلقه ها تا از نکات جذابش برا جذب مخاطب استفاده کنن

حالا اینکار اگه سر داستانای دیگه اتفاق می افتاد قابل تحملتر بود ولی اینکه اینکار با یکی از شاهکارهای ادبی قرن بیستم انجام میدن فوق العاده حرکت چیپیه.....

.

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Oakenshield

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
ولی مشکل بزرگی که این بازی ها (این و SW: TFU یعنی فقط، نمونه دیگه ای یادم نمیاد) یه طورین که عملا به خاطر اتفاقاتی که توی Canon میفته عملا اندینگ رو می دونی. قطعا شکست می خورن از Villain اصلی آخر داستان:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر