اخطار به Boysteam

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
سلام بر دوستان !
هدف کلی من از زدن این تاپیک به خاطر اینست که صدای خودم و دیگر بچه ها رو به تیم بویز برسونم...
آقایون بازی هایی را که شما به بازار عرضه میکنید هیچ کدام ستاپ درست و حسابی ندارند و و به خاطر همین امر هیچ گونه پچ یا فایل اصلاحی روی آن نصب نمیشود. مگر تنها اجرا شدن یک بازی ملاک سالم بودن آن برای شماست؟
خدا پدر و مادر West رو بیامرزه ولی متاسفانه اونام خودشونو فروختن ...

galaxy0020

کاربر سایت
Nov 27, 2008
168
بنده شدیدا از این کارت حمایت میکنم.
این تاپیک حرف دل خیلی هاست. یکی نیست به اینا بکه اخه چیکار دارید این قدر با این بازی ها ور میرید:evil:
اگه میخواید کار کنید درست و حسابی کار کنید. همونی رو که از اینترنت دانلود میکنید بریزید رو DVD بدین برون .
هم خدا راضی هم خلق خدا.
چقدر خوب بود اون قدیما بازی ها همه Setup اصل بودن تازه کرکشونم جدا بود. خودت هرچی پچ میخواستی هرچی مود میخواستی میریختی رو بازی. از هرکرکی هم که دلت میخواست استفاده میکردی.

rez

کاربر سایت
Aug 14, 2006
91
راست میگه والا
من همیشه از وست میخریدم
ایندفعه 3 تا بازی از اینجا خریدم(batman,trine,the path )
هیچکدوم تو registery مشخصات ندارن و نمیشه روی بازیها patch نصب کرد
پچ 1.3 بازی trine رو با بدبختی و حجم 65 مگ دانلود کردم تا مشکل افت فریمش حل شه اما نصب نمیشه
کسی میتونه registry Trine رو بزاره
زیاد سخت نیست
start>run> type "regedit" ok
روی ادرس HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\TRINE یا HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\FROZENBYTE\TRINE
راست کلیک کنید و Export رو بزنین تا سیو شه
بعد رو همون فایل سیو شده راست کلیک Edit و نوشته های توش رو کپی و تو اینجا Paste کنید
ممنون میشم

Intel

کاربر سایت
Oct 6, 2007
846
نام
Mohsen
کلا از ایرانی جماعت آدم بازی نخره، بزارید خودتون شبا دانلود شه راحت، پول 10 تا گیم رو بدید یه اینرنت با دانلود شبانه + یه اکانت رپیدشیر خلاص، عوضش میدونید چی دارید دانلود می کنید،بازی کامل باشه با 1 مگابیت 2-3 شبه دانلود میشه.
-------------------------------------
بعید میدونم تاپیک رو توی انجمن مناسبی ایجاد کرده باشی.

hessam72

کاربر سایت
Nov 11, 2007
192
نام
حسام
کاملا به جاست
فقط ستاپ اصلی بدون تعرض و دستکاری

Wander

کاربر سایت
Oct 2, 2006
6,292
نام
محمد
منم مثل شما دلم خونه:((
خدا بگم اینا رو چیکار کنه که توی این چند ماهه امون پی سی گیمر های ایرانی رو بریدن
می دونم که این کارشون دائمی نخواهد بود و تا چند تا بازیه دیگه ادامه می دن بعدش شاکیا بیشتر می شن و بعد هم هو تو تو!:biggrin1: بوی استیم پر!:biggrin1:
به امید اون روز

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
من اگه 2-3 بازی دیگه بخرم ماله این boysteam باشه دیگه از بازار نمیخرم دانلود میکنم! هر چند دیرتر بدست میاد ولی خیالت راحته!

hosseinboss

کاربر سایت
Nov 3, 2008
246
نام
حسین
من هم دو روز پیش اویل 5 گرفتم الان به مشکل بر خوردم فایل ها ناقصی زیادی داره
حالا باید چکار کرد؟؟؟؟

ScoRPioN2

کاربر سایت
Jun 28, 2006
2,251
نام
0
درود
چند وقت این گروه بازار رو دستش گرفته؟
از وقتی که بازی های رو با مجوز پخش میکنند خیلی وضع بازار خراب شده!
خلاصه ما یه اویل 5 از این تیم گرفتیم رفت تو پاچمون زیاد :D

hosseinboss

کاربر سایت
Nov 3, 2008
246
نام
حسین
دوستان میشه یکی نواقص اویل 5 رو( به صورت کامل)لیست بکنه تا بودونیم این بازی چقدر ناقصه

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
والا منم فقط از سایت اینترنتی سفارش میدم یکیش به خاطرهمین علت هاست
بیشتر شرکت هایی که بازی هاشون تو بازاره همین مشکل را داره
تو اینترنت هم من هرجا سفارش میدم بیشتر بازی هاشون ستاپ غیر اصل است(شاپ زون-تکین...) به جز یک جا اون بازی مارکته که متاسفانه مشکلش اینه که بازی هاش پک نداره(داخل پلاستیک ضد خش) ولی قیمتش خیلی مناسبه(با بازی رایگان هر دی وی دی 700 در میاد) تازه هر بازی که سفارش میدی میتونی یه بازی رایگان هم سفارش بدی:laughing:

teznade

کاربر سایت
Jun 28, 2009
1,180
نام
محمد رضا
اره منم با این حرف شما موافقم ولی به نظر من بازی اگه اومد نریم سریع بخریم من که می خوام از این به بعد از پردیس یا پی سی ورد خرید کنم دوستام می گن کامله و خوبه نسبت به شرکت های دیگه

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
boysteam همه چیزش خوبه ولی مشکله بزرگش اینه که اکثر بازی هاش یک dvd نسبت به بقیه شرکت ها بیشتر دارند که متاسفانه این کار به خاطر پول اضافی گرفتن هست .

LeGolaS

کاربر سایت
Feb 2, 2007
1,006
نام
علي
سلام بر دوستان !
هدف کلی من از زدن این تاپیک به خاطر اینست که صدای خودم و دیگر بچه ها رو به تیم بویز برسونم...
آقایون بازی هایی را که شما به بازار عرضه میکنید هیچ کدام ستاپ درست و حسابی ندارند و و به خاطر همین امر هیچ گونه پچ یا فایل اصلاحی روی آن نصب نمیشود. مگر تنها اجرا شدن یک بازی ملاک سالم بودن آن برای شماست؟
خدا پدر و مادر West رو بیامرزه ولی متاسفانه اونام خودشونو فروختن ...
منظورت چيه از اينكه west خودشو فروخت؟
نظارت اداره ارشاد؟

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر