اختاپوس: Move بیشتر از Kinect خواهد فروخت!

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Quantic Dream

کاربر سایت
1h46crcyk1lr11immea.jpg

به حرف چه کسی اعتماد خواهید کرد؟ یک تحلیلگر ماهر یا یک اختاپوس؟!
اختاپوسی بنام Ollie اعتقاد دارد که کریسمس امسال Move از نظر فروش بهتر از کینکت عمل خواهد کرد.
این اختاپوس را با پدیده جام جهانی اشتباه نگیرید. اختاپوسی که توانسته بود نتیجه بازی های جام جهانی را درست پیشبینی کند Paul نام داشت و چند وقت پیش درگذشت.
Ollie پسرعموی Paul است و بنابراین بصورت موروثی باید او را نیز یک نابغه محسوب کرد! با این وجود قدرت پیشگویی او هنوز برکسی روشن نیست. Ollie و Paul زمانی که جوان بودند در یک تانک آب در موسسه Weymouth نگهداری میشدند ، مدتی بعد Paul موسسه را برای بدست آوردن شهرت و ثروت ترک کرد! و برای پیش بینی مسابقات جام جهانی برگزیده شد. Ollie هم به تنهایی به Black Pool فرستاده شد.
Ollie با انتخاب های مختلفش بین جعبه های غذای مختلف مهارتش را تقویت می کرد.
سایت نظرسنجی Kelkoo این بار بسراغ Ollie رفته تا با استفاده از مهارت های او پیش بینی کند که فروش کدام یک از محصولات Kinect و Move در کریسمس امسال بیشتر خواهد شد.
سایت Kelkoo نتیجه این پیشگویی را بوسیله یک ویدئو منتشر کرده است.
Ollie برخلاف بیشتر تحلیلگران که عقیده دارند کینکت فروش بهتری نسبت به Move خواهد داشت ، نشان داده است که Move از نظر فروش تا پایان کریسمس بهتر عمل خواهد کرد. البته نباید منکر این شد که جعبه Move بسیار نزدیک تر از جعبه کینکت به اختاپوس بوده و این خود ابهامات زیادی را برمی انگیزد!
ویدئوی مربوطه را در لینک منبع مشاهده کنید.
Source

امکان نداره...هر کی که تبلیغ کینکت رو ببینه و ایکس باکس داشته باشه برای خرید کینکت وسوسه میشه (مثل خود من تا تبلیغش رو دیدم رفتم گرافیک x260gtx black edition خودم رو فروختم یه 9600 خریدم تا بتونم یه کینکت بخرم )...کلا من مطمئنم دو برابر موو فروش میکنه..احتمالا این اقتاپوس هم فن پلی 3 هست اگه مرد هستن یه اقتاپوس بی طرف بیارن تا پیش بینی کنه:d

جالبه، خیلی از همین افراد بی کار و خرافاتی که هم اکنون میان به پیش بینی اختاپوس و این مزخرفات ایمان میآورند، اعتقادات محکم و عقلی خیلی ها رو زیر سوال میبردند! واقعا جای تاسف داره که حتی " علاقه مندی " به این خزولات ؛ طرفداران زیادی دارد.

• Like
Reactions: Dreadlord
من اگه اشتباه نکنم همه مسابقات رو درست پیش بینی نکرده بود ها :دی

کلا یه عده ای هستن که همیشه از انسان ها سواستفاده میکنن. من نمیدونم اینا با چه دلایل علمی حرف های یک اختاپوس رو قبول میکنن. من خودم اکثر مسابقات جام جهانی رو از نظر برد و باخت درست پیشبینی کردم. الان باید رو سر من تاج بذارن؟

نمیدونم الان که عصر تکنولوژی هست چرا اینا با افکار قرون وسطایی زندگی میکنن؟!!
خب شما هم میرین واسه مسابقات.:d
این خرجکیها همیشه خرافاتی بودن. این هم روش.
کلا مخ همشون تعطیله.:d

خداوکیلی اینم شد خبر؟ حکایت ابراهیم توره بود که میگفتن پسر عمو کولو تورس!

جمع کنین باو! اختاپوس =)) واسه ما کارشناس فروش هم شده... از فردا فالگیرا هم میان واست فال بازی میگیرن، اصلاً ارزش خبری نداره...

بد نیست بعضی اوقات از دنیای جدی اخبار هم کمی فاصله بگیریم و با خوندن چنین خبری اندکی خنده روی لب هامون جاری بشه:)
ایراد نداره حمید جان اگه اختاپوسه رفته بود طرف کینکت اینجا کسی دیگه از خبر بد نمیگفت همه خوشحال بودند:d

احتمالا یکی از فامیلاشون تو سونی باشه.
مگر نه موجود زنده و این پیشبینی؟

بالاخره هم موو هم کینکت میفروشن درست حسابی-ولی کی میخاد فروش انحصاری های سونیو بگیره؟گرن توریسمو:x:x

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or