اخبار QuakeCon 2012 [به روز رسانی شد]

• Thread starter Thread starter Farh@d
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Farh@d

کاربر سایت

quakecon.jpg

ایا QuakeCon امسال شاهد به نمایش در امدن Doom 4 خواهد بود؟

درود.

تا چندی دیگر شرکت بزرگ id Software همایش QuakeCon 2012 خود را در تاریخ‌های 2 اگست تا 5 اگست در شهر دالاس ایالت تگزاس برگزار خواهد کرد. این همایش بزرگ که تاریخچه بس طولانی دارد نزدیک به 16 سال است ادامه دارد و هر سال میزبان هواداران خود می‌باشد.

در همین راستا تایپیک را در این خصوص ایجاد کردیم تا بیشتر و بهتر با رویدادآی 5شنبه شب این همایش اشنا شویم. استودیو Bethesda در طی ایمیلی اذعان کرده است مسابقات گروهی بزرگ بین شرکت کنندگان برگزار خواهد شد و در همین خصوص شرکت‌های بزرگ تجاری و سرگرمی همچون:

Ventrilo, AT&T, Intel, Nvidia, PNY, Fatal1ty Gaming Gear, Air Force Reserve, Cooler Master, Diamond Multimedia, inWin, Plantronics, Bethesda Softworks و بسیاری دیگر در QuakeCon 2012 حضور خواهند داشت تا به معرفی جدیدترین کارهای خود دست بزنند.

بی‌شک امسال بیش از پیش گیمر‌های علاقمند به id Software خواهان نشان دادن بازی Doom 4 در این کنفرانس هستند تا بعد از مدت‌ها اطلاعاتی از این بازی کسب نمایند؛ در همین راستا نیز شایعات بسیار جالبی مبنی بر معرفی شدن بازی Quake 5 در این همایش به گوش می‌رسد که باید دید تا چقدر درست می‌باشد. اخرین عنوان از این بازی در سال 2010 برای 360 منتشر شده بود.

بی‌شک با توجه به خبرهای زد و نقیضی که از Rage 2 به گوش می‌رسد نباید از معرفی این بازی نیز قافل بود هر چند قسمت اول بازی مشکلات فراوانی داشت ولی باید امید داشت تا سری دوم این عنوان مشکلات قبل را جبران نماید.

در همین همایش همچنین تی‌شرت‌های مخصوص QuakeCon 2012 و کوله پشتی‌هایی به همین منظور در دسترس عموم قرار خواهد گرفت که برخی از انها فروشی می‌باشند.

در حال حاضر اطلاعی مبنی بر اینکه چه عناوینی قرار است در QuakeCon امسال به نمایش در آید در دسترس نیست، ولی امیدواریم بازی‌های معروفی چون Doom 4, Rage 2 و حتی Quake 5 را در این همایش شاهد باشیم.

بی‌شک با شروع شدن این کنفرانس طبق زمان مقرر این صفحه با توجه به خبرها منتشر شده به روز خواهد شد.

با تشکر.

[به روز رسانی]

آپدیت اول:
در طی مراسم دیروز اقای John Carmack در شرکت Id به روی صحنه رفت و در صحبت‌ها اغازین خود از هواداران خود پوزش خواست. این پوزش بابت بازی RAGE بود زیرا وی نیز در صحبت‌ها خود تصریح کرد که این در ورژن PC و دیگر پلتفرمها دچار مشکلات بود و به خاطر همین از طرف خود به خاطر اینکه نتوانسته ایم ان عملکرد ممکن را در بازی ایجاد کنیم از شما پوزش میخواهم. وی در ادامه نیز اذعان کرد. از مشکلات ایجاد شده در RAGE درس گرفتیم و سعی خواهیم کرد در اینده از این امیخته خود به نحو احسنت استفاده نماییم و قول داد که دیگر این گونه مشکلات را دیگر هواداران شاهد نباشند.

آپدیت دوم:

در مراسم دیروز که بسیار هم شلوغ برگزار شد، اقای John Carmack بحث بعدی خود را پیرامون موتور جدید این شرکت یعنی id Tech 5' کشاند و اذعان کرد:

این موتور بسیار قدرتمند به راحتی قادر می‌باشد با پلتفرم Vita نیز هماهنگ شود و برای ان بازی ساخته شود. برای ساخت بازی DOOM4 نیز با این موتور، از تمام منابع انسانی و قدرت انها استفاده بر روی ساخت این عنوان تمرکز کرده‌ایم.

آپدیت سوم:
کارمک اعلام کرد که هر وقت doom 4 اماده شد، عرضه خواهد شد. او گفته که بازی درحال ساخت هست و زمانی که پروژه ساخت Doom 3: BFG Edition تموم بشه تمام استودیو تمرکزش را روی عنوان doom 4 معطوف خواهد کرد.
در ادامه تریلر جدید از عنوان Doom 3: BFG Edition
87634914262965959115.jpg

HD
SD

آپدیدت چهارم:
در دیگر خبری که دیشب در همایش QuakeCon منتشر شد، استودیو Bethesda اعلام کرد پروژه جدید این شرکت یعنی Dishonored برای پیش فروش بر روی شبکه استیم قرار گرفته است.
البته کسانی که به پیش فروش بازی دست بزنند از سوی سازنده بازی یعنی Arkane Studios جایزه دریافت خواهند کرد، و ان چیزی نیست جز یک "Arx Fatalis" به صورت مجانی از سوی این استودیو می‌باشد. id نیز قول داد، یک باندل QuakeCon نیز با تخفیف بسیار ویژه به ان‌ها اهدا گرداند. برای اطلاعات بیشتر برای پیش سفارش بازی کلیک کنید.

آپدیدت پنجم:
استودیو Bethesda در همایش دیشب نیز به امدن DLC جدید بازی Skyrim یعنی dawnguard برای PC اذعان کرد و افزود این DLC به صورت دانلودی هم اکنون بر روی Steam Store قرار گرفته شده است. البته این DLC هنوز برای کنسول PS3 منتشر نشده است و دارندگان این پلتفرم باید صبر کنند. قیمت این DLC حدودا 20 دلار تخمین زده شده است.
شرکت Bethesda در مورد این که چرا این DLC هنوز برای PS3 منتشر نشده است اذعان کرد؛ دوست داریم Dawnguard را همگان بازی کنند، ولی در حال حاضر نمی‌توانیم این DLC را برای PS3 عرضه کنیم چون نمی‌خواهیم گیمرهای این کنسول بازی Skyrim را به عنوان یک بازی بد ببینند.

آپدیدت ششم:

در راستای پیش فروش شدن بازی Dishonored بر روی استیم تصاویر جدید این بازی نیز منتشر شد:

آپدیت هفتم:
دیشب دو استودیو id Software و Bethesda اعلام کردن کسانی که بازی دیشنورد را پیش خرید بکنن می‌توانن از خرید یک باندل این دو استودیو با قیمت بسیار عالی بهره‌مند شوند. در طی جدیدترین خبر ااعلام شده، این باندل شامل 20 عنوان می‌باشد. باندل QuakeCon با احتساب عناوین داخل ان بیش از 456.59 دلار ارزش دارد ولی دو شرکت برای جلب توجه کاربران خود قیمت ان را فقط 99.99 دلار گزاشته‌اند.
در باندل ذکر شده بازی‌ها زیبایی چون QUAKE 1-4, Skyrim, Doom 3, Rage, Fallout: New Vegas, Oblivion GOTY Deluxe و Brink موجود می‌باشد. برای دیدن محتوای بیشتر این باندل کلیک کنید.

آخرین ویرایش:
از دار و دسته بی عرضه کارمک بخاری بلند نمیشه... خبر خاصی نیست دلتون رو خوش نکنید!.

کاملا موافق هستم
کلا مخصوصا بعد از اون باز یکه به اسم rageبیرون داد

حسین یعنی این Rage به قدری حال من یکی رو گرفت که دیگه به DOOM 4 هم هیچ امیدی ندارم ...
کارمک و به طور کلی id software اگر بخواد توی این نسل مثل نسل های گذشته حرفی برای گفتن داشته باشه باید برای داستان بازیهاش هم فکری بکنه ! DOOM3 با اینکه داستان فوق العاده ای نداشت ولی باز صد برابر می ارزید به این RAGE که هیچ سرو تهی نداشت !
در حال حاضر هیچ انتظاری برای بازی های آینده ی این شرکت نمی کشم ... !
عجب! مولانا جون تو دیگه چرا؟:d
یه لحظه به این جمله فکر کنین:
کارمک شاید یه بازی بد تو کارنامه-ش داشته باشه (Rage بد نبود، فقط مشکلات فنی داشت) ولی در مقابل هزار نفر هستن که هزار تا بازی مشکل دار تو کارنامه-شون دارن.
یعنی واقعا کارمک لایق اینه که اینجوری باهاش برخورد بشه؟ یعنی با یه بازی با مشکلات فنی، تمام گذشته-ش میره زیر سوال؟

عجب! مولانا جون تو دیگه چرا؟:d
یه لحظه به این جمله فکر کنین:
کارمک شاید یه بازی بد تو کارنامه-ش داشته باشه (Rage بد نبود، فقط مشکلات فنی داشت) ولی در مقابل هزار نفر هستن که هزار تا بازی مشکل دار تو کارنامه-شون دارن.
یعنی واقعا کارمک لایق اینه که اینجوری باهاش برخورد بشه؟ یعنی با یه بازی با مشکلات فنی، تمام گذشته-ش میره زیر سوال؟

مشکلات RAGE فقط به مسائل فنی ختم نمی شد چون در داستان و روایت داستان هم بسیار ضعیف بود حالا این درست نیست که بیایم بگیم مگه شوتر های دیگه داستان دارن که ریج داشته باشه !!! بله در نسل حاضر شوترها هم اگه بخوان موفق تر باشن باید به داستان هم توجه بکنند ضمن اینکه من به المان های دیگه ای از RAGE هم انتقاد دارم ولی خوب شاید اینجا جاش نباشه که بیشتر از این بخوام ادامه بدم ! البته من کارمک رو قبول دارم اما برای نسل های قبل، در این نسل هنوز چیزی جز RAGE ازش ندیدم که اون هم باعث نا امیدیم شده به این خاطره که می گم اگر قراره کارمک ذهنیتش رو تغییر نده به بازیهای بعدیش هم امیدی ندارم .

DOOM در حال ساخت بود. id Software سه تا تیم داره که یکیش روی DOOM کار میکرده از سال 2008 اینا. نزدیک عرضه RAGE که شدن اون دوتا تیم دیگه هم اضافه شدن به تیم RAGE وبعد از عرضه اون بازی دیگه احتمال داره همه فوکوس کنن رو DOOM.

فک کنم 5000 امین پست ام هستش و تو تاپیک QuakeCon!

اين ID كارخانه ي روياهاي بچگي هاي منه !\m/
من با commander keen هم زندگي ميكردم،نميدونم كسي هست كه مثل من به اين ip علاقه داشته باشه يا نه ولي خيلي دوست دارم يه نسخه ي به روز شده از اين عنوان ببينم
كلا id چنتا ip پلتفورمر هم داره،يكي ديگش shadow knight هستش كه جزو سختترين بازي هاي عمرمه وتيم اصلي و موسساي اصلي id ساختن يعني john carmack,john romero,tom hall و adrian carmack. كاش همه ي اينا باز هم با هم كار ميكردن=((

به نظر منRAGE به جز مشکل فنی هیچ مشکل دیگه‌ای نداشت، گیم پلی عالی‌، محیط زنده،داستانش هم بد نبود به نظرم،مخصوصاWasteland اش رو خیلی‌ خوب کار کرده بودن.

نمایشگاه هم با توجه به چیزی که تو twit گفتن به احتمال بالا یا Quake هست یا Doom :d شش هفت روز مونده فقط :دی

حسین یعنی این Rage به قدری حال من یکی رو گرفت که دیگه به DOOM 4 هم هیچ امیدی ندارم ...
کارمک و به طور کلی id software اگر بخواد توی این نسل مثل نسل های گذشته حرفی برای گفتن داشته باشه باید برای داستان بازیهاش هم فکری بکنه ! DOOM3 با اینکه داستان فوق العاده ای نداشت ولی باز صد برابر می ارزید به این RAGE که هیچ سرو تهی نداشت !
در حال حاضر هیچ انتظاری برای بازی های آینده ی این شرکت نمی کشم ... !

دقیقا
من هم الان دقیقا همینطور فکر می کنم .تو دنیای الان دیگه سابقه و قدمت معنی نداره و مهم نیست چیز ی که مهم هست خروجیو کیفیت کار هست

مشکلات RAGE فقط به مسائل فنی ختم نمی شد چون در داستان و روایت داستان هم بسیار ضعیف بود حالا این درست نیست که بیایم بگیم مگه شوتر های دیگه داستان دارن که ریج داشته باشه !!! بله در نسل حاضر شوترها هم اگه بخوان موفق تر باشن باید به داستان هم توجه بکنند ضمن اینکه من به المان های دیگه ای از RAGE هم انتقاد دارم ولی خوب شاید اینجا جاش نباشه که بیشتر از این بخوام ادامه بدم ! البته من کارمک رو قبول دارم اما برای نسل های قبل، در این نسل هنوز چیزی جز RAGE ازش ندیدم که اون هم باعث نا امیدیم شده به این خاطره که می گم اگر قراره کارمک ذهنیتش رو تغییر نده به بازیهای بعدیش هم امیدی ندارم .

البته قبل از هرچیز باید بگم که به نظرم بازی Rage به جز مشکلات فنی و نحوه روایت داستان مشکل دیگه ای نداشت . اجرا شدن این بازی روی شصت فریم ثابت با اون گرافیک خیره کننده هنوز نکته ایه که من ازش تقدیر میکنم اما با قسمت بعدی حرفت موافقم.بله کاملا درسته زمانی که کارمک سبک اول شخص رو با این چیزی که ما الان میشناسیم ارتقا داد فقط خودش بود و خودش ! ولی الان شرکت های زیادی هستند که دست به ساخت بازی های اول شخص میزنند و الان این سبک پیشرفت زیادی کرده دیگه الان کارمک تنها نیست که فقط خودش باشه و در هر قدمش باید رقیب های زیادی رو از سر راهش کنار بزنه! اما یک سازنده چند بار میتونه شگفتی ساز بشه و تحولی رو به وجود بیاره؟ id Software استدیوی بازرگیست اما قطعا نمیتونه با روش های معمول که بعضا خودش به وجود آورده خوب باشه حتی اگه در سطح بسیار بالایی باشه پس در نتیجه کارش نیاز به یک تحول و نوآوری بزرگ داره کاری که یکبار انجام شد اما برای بار دوم ...!

خب دوستان لیست برنامه های Quakecon 2012 هم مشخص شده که به شرح زیر هستش:

خب بنا به رسم سالانه اول از همه خوشامد گویی و سخنرانی جان کارمک. پنج شنبه 2 آگوست ساعت 2:00pm

و بعد از اون:

The Game of Making Games
Friday, August 3rd at 11.30am

Jens Matthies, MachineGames
Raphael Colantonio, Arkane Studios
Ted Price, Insomniac Games
Todd Howard, Bethesda Game Studios
Moderated by Blair Herter, G4TV

===========================================

Capture the Fan: Making Multiplayer Games That Last
Friday, August 3rd at 1pm

Chet Faliszek, Valve Software
Marty Stratton, id Software
Max Hoberman, Certain Affinity
Moderated by Kevin Kelly, Wizard World

Looking Back at Looking Glass
Friday, August 3rd at 2.30pm

Austin Grossman
Emil Pagliarulo, Bethesda Game Studios
Tom Leonard, Valve Software
Moderated by Harvey Smith, Arkane Studios

Talking Shop: Skyrim, Modding and Steam
Friday, August 3rd at 4pm

Chet Faliszek, Valve Software
Joel Burgess, Bethesda Game Studios
Moderated by Nick Breckon, Bethesda Softworks

Virtual Insanity
Friday, August 3rd at 6pm

John Carmack, id Software
Michael Abrash, Valve Software
Palmer Luckey, ModRetro
Moderated by Todd Hollenshead, id Software

GameTrailers’ Bonus Round
Saturday, August 4th at 11am

Adam Sessler, Industry Veteran
Harvey Smith, Arkane Studios
Michael Pachter, Wedbush Securities
Raphael Colantonio, Arkane Studios
Moderated by Geoff Keighley, GameTrailers TV

Celebrating id Modding
Saturday, August 4th at 12.30pm

Brendon Chung, Blendo Games
Robert Duffy, id Software
JP LeBreton, Double Fine
Moderated by Justin Blankenship, Hit Detection

Idle Thumbs Podcast: Arena
Saturday, August 4th at 1.30pm

Chris Remo, Double Fine
Jake Rodkin, Telltale Games
JP LeBreton, Double Fine
Nick Breckon, Bethesda Softworks
Steve Gaynor, The Fullbright Company

QuakeCon Exhibit Hall Hours

Thursday, August 4 | 10am – 6pm
Friday, August 5 | 10am – 6pm
Saturday, August 6 | 10am – 6pm

آخرین ویرایش:
جالبه این michael abrash رو نمیدونستم به valve ملحق شده، سال 90 تا 96 توی خود id software بود و روی quake و doom هم کار کرده.

آخرین ویرایش:
حدود 1 سالی هست به Valve اومده
یکی از برنامه نویس های id بود که تا quake 1 توی این استودیو بود، فکر کنم بعد از خارج شدن از id یه مدت رفت مایکروسافت ولی بعدش دیگه اصلا خبری ازش نداشتم. حالا هم که از یه همچین استودیویی سر درآورده، آفرین :)
.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or