اخبار GDC 2013

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
سلام !

314321.jpg

GDC 2013 از امروز آغاز شده و در طول روزهای برگزاری آن (25 تا 29 مارس) شاهد خبرها، سخنرانی ها و ویدئوهای زیادی خواهیم بود.
این تاپیک برای بحث و گفتگو در مورد خبرها و اتفاقات GDC 2013 است. برای اخبار مهم تر نیز تاپیک های جداگانه زده خواهد شد.
==============
در GDC امسال این موارد را خواهیم داشت:
نمایش بازی Battlefield 4
سخنرانی مسئولین مایکروسافت در مورد SmartGlass
سخنرانی مسئولین سونی در مورد PlayStation 4 برای بازیسازان
بررسی Fox Engine و ارائه تریلر جدیدی از MGS: Ground Zeroes از طرف Hideo Kojima
ارائه اطلاعاتی در مورد بازی The Phantom Pain و احتمالاً برطرف شدن سوالات در مورد ارتباط این بازی با دنیای MGS
نمایش های جدیدی از Unreal Engine 4 (تیزر کوتاهی از نمایش انجین در GDC 2013 را می توانید از طریق این لینک مشاهده کنید)
و چندین مورد دیگر

آخرین ویرایش:

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
Mark Cerny در کنار Yu Suzuki (خالق Shenmue)

تابلوئه که یه ملاقات معمولی هست ، ولی طرف اومده تیتر زده :
.Mark Cerny & Yu Suzuki talking strategy for Shenmue III. For reals you guys
:D

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
ما کل این نسل انتظار کشیدیم خبری نشد، با شروع نسل جدید دو باره دم هر E3 و TGS باس چادر بزنیم و دعا کنیم! تمومش کنید دیگه بابا، به اندازه کافی تشنه و اندرکف هستیم که هرچی بدین به خوردمون حلوا حلواتون میکنیم.

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071

DICE هست یا مراسم دیگه، از اینا که Developer ها Award میدن، یادم نیست دقیق (:D) ثرنی مترجم سوزوکی بود!. داشت جایزه ش رو میگرفت ثرنی مثل بلبل ترنسلیت میکرد واسه جماعت :D.

Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,645
نام
سهيل

اين Mark Cerny هم از اون نابغه هاست.تهيه كننده Sonic The Hedgehog 2 و Crash Bandicoot 2,3 و كلي بازي ديگه هستش.كلا هم اول عضو Sega بوده و بعد به سوني پيوسته.ظاهرا يكي از طراحان ارشد PS4 هم هستش.الان هم روي Knack كار ميكنه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
شایعاتی وجود داره که Valve پشت درهای بسته چیزی رو نمایش داده و ملت خیلی حال کردن ! :D Half Life 3 ؟! :|
البته به قول یه نفر :
Valve could show nothing and people would get excited, nothing to see here
==============
مثل اینکه اون بازی Primal Carnage: Genesis (همون دایناسوره) رو قصد دارن برای زمان عرضه PS4 آماده کنن. (البته به احتمال زیاد برای Next Xbox هم میاد ولی خب هنوز نمیتونن اعلام کنن) همچنین گفتن که در ساخت بازی از Far Cry 3 و Amnesia هم الهام گرفتیم ! :D
البته در مجموع بعیده بازی خاصی از آب دربیاد ، ولی آدم اوایل نسل دوست داره اخبار همه بازی ها رو دنبال کنه دیگه.

ما کل این نسل انتظار کشیدیم خبری نشد، با شروع نسل جدید دو باره دم هر E3 و TGS باس چادر بزنیم و دعا کنیم! تمومش کنید دیگه بابا، به اندازه کافی تشنه و اندرکف هستیم که هرچی بدین به خوردمون حلوا حلواتون میکنیم.
بعیده کلاً خبری ازش بشه ! :D
سبک بازی جوری هست که هزینه زیادی نیاز داره ، از اون طرف بعیده فروش خیلی عظیمی داشته باشه. Shenmue طرفدارهای خیلی متعصبی داره ، ولی خب تعدادشون انقدر نیست که سودآور بودن ساخت بازی رو تضمین کنه.
فکر کنم در نهایت هم اگه خبری بشه ، از طریق Kickstarter و این جور چیزا باشه نه ناشرهای بزرگ.

DICE هست یا مراسم دیگه، از اینا که Developer ها Award میدن، یادم نیست دقیق (:D) ثرنی مترجم سوزوکی بود!. داشت جایزه ش رو میگرفت ثرنی مثل بلبل ترنسلیت میکرد واسه جماعت :D.
شنیده بودم خوب ژاپنی حرف میزنه ، ولی فکر نمیکردم دیگه در حدی باشه که ترجمه هم بکنه !! :D

اين Mark Cerny هم از اون نابغه هاست.تهيه كننده Sonic The Hedgehog 2 و Crash Bandicoot 2,3 و كلي بازي ديگه هستش.كلا هم اول عضو Sega بوده و بعد به سوني پيوسته.ظاهرا يكي از طراحان ارشد PS4 هم هستش.الان هم روي Knack كار ميكنه.
آره کارنامه خیلی درخشانی داره. ولی تا قبل از این کنفرانس PlayStation Meeting ملت خیلی کم میشناختنش. یه جورایی مظلومیت توی چهره ـش دیده میشه و شاید برای همین تا حالا زیاد سر و صدایی ازش درنیومده ! :D یعنی حتی توی فروم هایی مثل Neogaf هم اکثراً باهاش آشنا نبودن و بعد از این کنفرانس تازه همه فهمیدن توی چه کارهایی دخیل بوده ! :D

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
شایعاتی وجود داره که Valve پشت درهای بسته چیزی رو نمایش داده و ملت خیلی حال کردن ! :D Half Life 3 ؟! :|
البته به قول یه نفر :
Valve could show nothing and people would get excited, nothing to see here
2 دقیقه ست دارم به این جمله میخندم. 100% باهاش موافقم :D.
شنیده بودم خوب ژاپنی حرف میزنه ، ولی فکر نمیکردم دیگه در حدی باشه که ترجمه هم بکنه !! :D
تو اینجور مراسمها یه متنی رو از قبل اماده میکنن و مترجم دقیق میدونه طرف قراره بعد از این جمله چی بگه. ولی خب، گفتم بدونید این عکسه از کجا اومده :D.

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
Tech Demo جدید از Unreal Engine 4
kr2oHPSJ0m8 (لینک Youtube)
خودم هنوز ندیدم ولی اونایی که دیدن میگن فوق العاده ست.

Last edited by a moderator:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
آخرین ویرایش:

ramin cybran

کاربر سایت
Mar 1, 2009
901
نام
رامین
اين چيزيه كه نسل بعد بايد باشه - توانايي خلق دنياي هاي مجازي كه مثل واقعيت جلوه كنه - دمشون گرم با اين جزئيات واقعا درنسل بعد avatar LIKE هم امكان پذيره (به واژه Like دقت كنيد :دي )

kayne

کاربر سایت
Jan 13, 2009
3,098
نام
مصطفی
یعنی اگه یه همچین چیزی ریل تام رو ps4 و xbox جدید اجرا شه فک کنم فرخ اهل محلشون رو یه هفته شام و ناهار مجانی بده :d

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
اين چيزيه كه نسل بعد بايد باشه - توانايي خلق دنياي هاي مجازي كه مثل واقعيت جلوه كنه - دمشون گرم با اين جزئيات واقعا درنسل بعد avatar LIKE هم امكان پذيره (به واژه Like دقت كنيد :دي )
علاوه برهمه این نکات دقیق و ظریف و نازک و باریکی که اشاره کردی (:D) باید اضافه کنم ادونچرینگ هم داره انگار و Open-World بنظر میرسه. Covering & Shooting نیست بحمدالله.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
WOW ! :D البته این تریلر سینمایی هست و من تا گیم پلی نبینم راضی نمیشم ! :D
ولی گذشته از گرافیک میخکوب کننده ، با اینکه این رو به عنوان یه Tech Demo نشون دادن و هنوز هیچی در مورد بازیش نگفتن ، خیلی ازش خوشم اومد. بهش میخوره که راحت تبدیل به یه IP بزرگ نسل بعد بشه.
دمو روی یک عدد GTX 680 اجرا شده. متخصصین فن در مورد این کارت گرافیک نظر بدن ببینیم یعنی چی ! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر