اخبار GDC 2013

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
سلام !

314321.jpg

GDC 2013 از امروز آغاز شده و در طول روزهای برگزاری آن (25 تا 29 مارس) شاهد خبرها، سخنرانی ها و ویدئوهای زیادی خواهیم بود.
این تاپیک برای بحث و گفتگو در مورد خبرها و اتفاقات GDC 2013 است. برای اخبار مهم تر نیز تاپیک های جداگانه زده خواهد شد.
==============
در GDC امسال این موارد را خواهیم داشت:
نمایش بازی Battlefield 4
سخنرانی مسئولین مایکروسافت در مورد SmartGlass
سخنرانی مسئولین سونی در مورد PlayStation 4 برای بازیسازان
بررسی Fox Engine و ارائه تریلر جدیدی از MGS: Ground Zeroes از طرف Hideo Kojima
ارائه اطلاعاتی در مورد بازی The Phantom Pain و احتمالاً برطرف شدن سوالات در مورد ارتباط این بازی با دنیای MGS
نمایش های جدیدی از Unreal Engine 4 (تیزر کوتاهی از نمایش انجین در GDC 2013 را می توانید از طریق این لینک مشاهده کنید)
و چندین مورد دیگر

آخرین ویرایش:

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
تجربه نیشان داده ساخته سینگل از گناهان کبیره محسوب میشود پس ما نیز دی ال نمیفرماییم :D
حلقم هم کار دارم ساعت 10 شب چیزی بسی عظیم تر رو میخوام بچپونم توش :> :D
این بکس دایس هم همیشه فیزیکشون فوق العاده بوده

آرمان، تو شماره 3 دیدیم ;;)

مرد مومن 95 مگ بیشتر نیست بدترین کیفتش بذار دانلود بشه:biggrin1:
حالا تا نمایش MGS وقت زیاده:biggrin1:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
تریلر رو دیدم شاهکار بود! :x اگه پول داشته باشم 100% اوریجینال میخرم! البته اگه دلار نشه 10 تومن!

---------- نوشته در 02:38 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 02:30 PM ارسال شده بود ----------

به عنوان بازی همین نسل گرافیکش خیلی خوب بود ولی اگه قراره گرافیکش روی ps4 هم همین باشه اصلا خوب نبود:-&
arma3 هم گرافیکش تقریبا در همین حد هست.

چی میخوای ببینی دیگه رو PS4 فیلم واقعی؟ هنوز زوده ایشالا PS5 :d به نظر من واسه PS4 عالی بود!

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود
تریلر HD رو دیدم. موتور گرافیکی Frostbite 3 عالیه. چهره ی کاراکتر ها فوق العاده هستن.نور پردازی هم مثل نسخه 3 طبیعی تر شده. تخریب پذیری بازی هم خیلی خوب هستش.البته بعضی جا هاش Script هست. در مجموع گرافیک بازی هم برای یک عنوان2013 عالی هستش اما پیشرفت گرافیک بازی نسبت به نسخه 3 به نظرم کم هستش.(پیشرفتی که bf3 نسبت به bc2 داشت خیلی زیاد بود.)
صدا گذاری ها هم مثل عناوین قبلی Dice خیلی خوبه.
خودم به شخصه فقط منتظر معرفی بخش Multiplayer بازی هستم و انتظار دارم بخش مولتی تغییرات قابل توجه ای داشته باشه.این بخش اگر مثل نسخه های قبل خوب کار بشه می تونه حداقل 500 ساعت گیمر را سرگرم کنه.

DICE فعلا تمرکزش را روی بخش Singleplayerگذاشته و همانطور هم که در تریلر دیدیم صحنه های سینمایی بازی زیبا هستن. بقول خودشون در قسمت Single به بازیکنان یک تجربه همراه با Stress و حس اینکه انگار در یک منطقه جنگی هستین القا میشه. نکته دیگری که DICE بیان کرده این هست که عناصر قسمت MultiPlayer را می خوان وارد قسمت Single کنند. بطوری که بازیکن ازادی عمل برای انجام مراحل داشته.حالا اینکه تا چه حد این ازادی وجود داره باید تریلر بیشتری از مراحل ببینیم. هر چند داستان بازی طبق معمول حتما روند خطی خواهد داشت و نمیشه مثل multiplayer به روش های مختلف بازی کرد.

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
خوب منم تریلر رو دیدم . واقعا روی طراحی چهره و حرکات کارکتر های بازی خیلی عالی کار شده بود .
بیشترین چیزی که دهن منو واقعا باز گذاشت تخریب پذیری باور نکردنیش بود .
به نظر می یاد قراره روی بخش سینگلش دیگه درست و حسابی در حد اسمش کار کنن . صحنه های سینمایی به شدت زیاد شده و قشنگم روش کار شده .
پرت کردن حواس دشمنان هم در نوع خودش چیز جالبی بودش و نشون دهنده ی هوش مصنوعی بسیار عالی دشمنانمون هستش .
نور پردازی و به ویژه افکت آتیشش خیلی تو چشم بود . واقعا لذت بردم . روی کنسول های این نسل که نمیشه همچین گرافیکی رو انتظار داشت . روی PC هم بازی انجام شده بود . دوست دارم ببینم روی PS4 نمایش می دن یا نه .
امیدوارم تریلرشم چیزی رو اسپویل نکرده باشه :|:D

1080*1920

منم تریلرو از اینجا دیدم : Battlefield 4: Official 17 Minutes "Fishing in Baku" Gameplay Reveal - Battlefield-4-Official-17-Minutes-Fishing-in-Baku-Gameplay-Reveal.mp4 � Player Attack

آخرین ویرایش:

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
تریلر رو بصورت HD دیدم. امیر محمود توضیحات خوبی رو داد. منم نظرم رو بگم. از نظر گرافیک کلی من خودم راضی نبودم اصلا. با BF3 تفاوت خیلی کمی داشت و به عنوان به بازی Next Gen من انتظارم خیلی بالاتر از اینه. افکت های آتش و انفجار و آب و کلا المان های محیطی نسل بعدی بودن اما در کل چیزی نبود که من انتظار داشتم. امیدوارم این اولین نمایش های بازی باشه و در آینده شاهد گرافیک واقعی نسل بعدی باشیم. گیم پلی و انیمیشن ها هم کوچکترین تفاوتی با BF3 نداشت. حداقل اون انیمیشن پرتاب نارنجک رو درست کنن توروخدا :((

البته اینم بگم، تکه صحنه هایی که بعد از جریان 17 دقیقه نشون میده خیلی بالاتر از خوب نمایش بود. به صحنه های معرفی کاراکتر مونث و طوفان دریایی دقت کنید. گرافیک و بافت های صحنه ای که کاراکتر مونث رو نشون میده خیلی خیلی بالاتر از کاراکتر هایی بود که توی نمایش دیدیم.

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
فوق العاده بود! مطمئنا زمان عرضه بهتر هم میشه ولی فعلا پیش خرید گذاشتند برای کسنول های فعلی و پی سی ولی احتمالا برای کنسول های نسل بعد هم بیاند

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
تریلر رو بصورت HD دیدم. امیر محمود توضیحات خوبی رو داد. منم نظرم رو بگم. از نظر گرافیک کلی من خودم راضی نبودم اصلا. با BF3 تفاوت خیلی کمی داشت و به عنوان به بازی Next Gen من انتظارم خیلی بالاتر از اینه. افکت های آتش و انفجار و آب و کلا المان های محیطی نسل بعدی بودن اما در کل چیزی نبود که من انتظار داشتم.
خب این که Build نهائی نیست. تا اخر 2013 فرست هست بهش برسن (همون چیزای که نارحتت کرده). اسکریپت زیاد داشت ولی خب، تاثیر انفجار روی محیط و تخریب پذیری Real-Time و ... رو نمیشه نادیده گرفت.
البته این تاثیرات ناشی از BF3 هست چون اون بازی همینطوری نسل بعدیه واسه خودش :D.

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
داداش من این Battlefield 4 Premium Expansion Pack یعنی اینکه پرمیوم میشی!!
احتمالا منظورش دسترسي به يكي از DLC هاي PREMIUM هست مثل BF3:d
-----
سينگل رو ول كنين يه تريلر از مولتي نشون بدن كافيه:d كه فكر نكنم تا ١ يا ٢ ماه ديگه خبري بشه:|

Jason Brady

کاربر سایت
Feb 1, 2013
541
نام
محمد
حالا مطمئن هستید این frostbite 3 بود؟ اخه قبلا گفته از 80 درصد شماره 2 استفاده میشه برای این بازی:-b
اما در کل اگه با همین کیفیت هم بیاد من گرافیکش رو روی پی سی دست کمی از کرایسیس 3 نمیدونم! مخصوصا افکت ها و تخریب پذیری ها....محیط ها هم که خیلی بزرگ شده و جزئیات بافت ها و کیفیتشون هم که کم نظیره

تبریک به همه دوستان عزیز....نه به این بازی و نه به cod

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر