اخبار و کلیه مباحث مربوط به هک XBOX ONE

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

sonixax

کاربر سایت
Jan 5, 2007
310
نام
میلاد
آها مثلا 20 سال دیگه
اگه بشه من دیگه حرفی ندارم!!
با تشکر

سر Ps3 هم از این حرف و حدیثها زیاد بود.
نهایتا هک میشند توی کمتر از 2-3 سال. مساله اصلی اینه که هزینه ی هک کردن اینها بالا رفته و دیگه کسی روش وقت زیادی نمیذاره.

AGENTkiler

کاربر سایت
Dec 13, 2012
191
به نظرمن به این زودی ها هک نمیشن مخصوصا ps4که واقعا امنیتش خیلی بهتره الان نگاه کنید هنوز نتوانستند پی اس ویتا رو هک کنند انتظار دارید کنسولهایی جدید رو هک کنند اگه هم هک بشن دیگه نمیتونم سراغ psnیاxboxliveبریم

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بگذارید یک جواب قاطعانه بهتون بدم:gunner:
کنسول های نسل هشتم هک بشو نیستند

رو چه حسابی رو هوا یه همچین حرفی میزنید ؟

اولش میاید میگید معماری کنسول ها بر پایه ویندوز درست شده, بعدش میگید کنسول ها هک بشو نیس ؟ چند چندین با خودتون ؟

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,738
نام
مراد حلیمی
صرف هک شدن یک مساله هستش و کی هک شدن یک مساله دیگه......مطمینا اگه کنسول مثلا تا 6 ماه دیگه هک بشه خیلی بهتر برای کسی که میخواد کنسول هک شده استفاده کنه تا اینکه مثلا 3 سال دیگه هک بشه......
چند سال بعد هک شدن انچنان فایده ای برای کسی که حالا تو فکر خرید نداره........

.

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
بهتره کلاً دور هک مکو خط بکشید و خودتونو عادت بدید به بازی اصل انجام دادن. عادت کنید به کم بازی خریدن و زیاد بازی کردن! از اونجایی که عملاً همه‌ی بازیا آنلاین شدن، پس دیگه مثل قبل نیست که تا بخش داستانی تموم شد، دیگه رغبت نکنی بازی رو ببینی. پس خیلی راحت میشه با قسمت آنلاین هر بازی مدتها سرگرم بود و هر چند وقتی هم که یه بازی میاد که خیلی میخوایش، میری و میخریش.
دیگه باید دور اینکه هر بازی‌ای منتشر شد فوری بخریش رو خط بکشی. البته که باز شما xbox\ps دارا کارتون راحته. هم بازیها مثل آدم میاد تو مغازه‌ها و هم راحت‌تر امکان تعویض یا بعداً کرایه‌ی بازیها رو دارید. پس نگرانی آنچنانی از این بابت که حتماً باید پول کامل برای هر بازی بپردازید رو ندارید. این ما WiiU دارهاییم که باید برای هر بازیمون حتماً پول کامل بدیم. که میدیم. چون بازیهای WiiU واقعاً ارزششو داره.
ولی به هر حال بهتره کم‌کم خودمونو به این شیوه‌ی بازی‌کردن تطبیق بدیم.

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
برادران هویه به دست سرتاسر دنیا که دارن کار می کنن روی این کنسول و بعید بدونم هیچ کدوم از این کامنت های دوستان تأثیری روی کارشون بزاره .
ولی اصرار دوستان مبنی بر قابل هک نبودن این کنسول واقعا برای من جالبه . با این وضعیت اقتصادی نمی دونم چرا کسی دلش بخواد پول بیشتر بده و اصلا با دادن پول چند برابر اصلا چی عایدش میشه .

nemessis

کاربر سایت
Dec 20, 2005
1,183
چی عایدش میشه؟
یه خیال راحت، برای بازی کردن.

دیگه نه نگرانی‌ای از بابت بن شدن هست نه دردسری برای آنلاین بازی کردن.
مخصوصاً که بازیهای عملاً داره آنلاین میشه و با کپی بودن بازیها، تقریباً هیچ بازی‌ای رو نمیشه انجام داد.
حالا اینکه چند ماه یه بار 200 تومان پول بازی بدی بهتره یا 2 میلیون پول یه دستگاه جدید؟!

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
چی عایدش میشه؟

مخصوصاً که بازیهای عملاً داره آنلاین میشه و با کپی بودن بازیها، تقریباً هیچ بازی‌ای رو نمیشه انجام داد.
حالا اینکه چند ماه یه بار 200 تومان پول بازی بدی بهتره یا 2 میلیون پول یه دستگاه جدید؟!

والا ما که یه عمری داریم با بازی کپی بازی می کنیم که خیالمون هیچ وقت ناراحت نبوده :d
اگه کسی در زندگیش خیالش ناراحته باید رجوع کنه به قسمت های مهمتر و بزرگتر زندگیش . وگرنه بعید بدونم مورد به این کوچیکی تأثیری روی روح و روان آدم داشته باشه .

D-GENERATION-X

کاربر سایت
Dec 15, 2008
99
- - -ویرایش - - -

چی عایدش میشه؟

شما میخوای برو اورج بخر چرا انقد اصرار داری حرفتو به بقیه دیکته کنی؟ بعضیا مثل من اوضاع بد مالی دارن بزارن کنار میگی؟ یکم ایرانی فکر کنید ما به دلار پول نداریم عزیزم

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
چی عایدش میشه؟

اینکه شما میگی چون بازیها دارن انلاین میشن پس باید خودمون رو با خریدن بازی بصورت اورجینال وفق بدیم یه حرف بیربطه! بازیها انلاین بشن فرقی نمیکنه دیسک شما اورجیناله یا کپی چون سرعت اینترنت اینقدر پایینه که کسی نمیتونه بازی کنه(دست کم عده زیادی نمیتونن) ضمن اینکه من درحال حاضر نمیبینم که بازیسازها بخوان عرضه فیزیکی بازیهاشون رو متوقف کنن چون در اون صورت تو 10 تا کشور بیشتر مشتری پیدا نمیکنن برای بازیهاشون! عرضه بازیها روی دیسک کماکان ادامه خواهد داشت چون تولید دیسک ادامه داره و این صنایع بهم وابسته هستن و هرکدوم میلیاردها دلار چرخش مالی دارن و اینطور نیست که شب بخوابن و صبح بیاد درش ــو تخته کنن! این کنسولها هم بنظرم هک خواهند شد حالا دیر یا زود داره و در نهایت هک میشن.
------------------------------------------------------------------------
نکته ای که میخواستم اشاره کنم این بود که اگر اخبار یا شایعه ای در مورد موضوع تاپیک داشتید مطرح کنید و اینجا رو به محل بحث های اخلاقی برای درست یا غلط بودن کپی بازی کردن یا موهبتهای اورجینال بازی کردن تبدیل نکنید خواهشا....مطمئنا اون کسایی که الان دارن یه بازی رو برای کنسول نسل جدیدشون 220 هزارتومن میخرن اگر بتونن همون بازی رو 20 هزارتومن بخرن قطعا اینکارو میکنن و کسی سراغ دیسک اورجینال نمیره پس اینقدر این بحث بی ارزش رو پی گیری نکنید تا تاپیک منحرف نشه.
ممنون

nader.g

کاربر سایت
Mar 25, 2014
237
نام
نادر
اینکه شما میگی چون بازیها دارن انلاین میشن پس باید خودمون رو با خریدن بازی بصورت اورجینال وفق بدیم یه حرف بیربطه! بازیها انلاین بشن فرقی نمیکنه دیسک شما اورجیناله یا کپی چون سرعت اینترنت اینقدر پایینه که کسی نمیتونه بازی کنه(دست کم عده زیادی نمیتونن) ضمن اینکه من درحال حاضر نمیبینم که بازیسازها بخوان عرضه فیزیکی بازیهاشون رو متوقف کنن چون در اون صورت تو 10 تا کشور بیشتر مشتری پیدا نمیکنن برای بازیهاشون! عرضه بازیها روی دیسک کماکان ادامه خواهد داشت چون تولید دیسک ادامه داره و این صنایع بهم وابسته هستن و هرکدوم میلیاردها دلار چرخش مالی دارن و اینطور نیست که شب بخوابن و صبح بیاد درش ــو تخته کنن! این کنسولها هم بنظرم هک خواهند شد حالا دیر یا زود داره و در نهایت هک میشن.
------------------------------------------------------------------------
نکته ای که میخواستم اشاره کنم این بود که اگر اخبار یا شایعه ای در مورد موضوع تاپیک داشتید مطرح کنید و اینجا رو به محل بحث های اخلاقی برای درست یا غلط بودن کپی بازی کردن یا موهبتهای اورجینال بازی کردن تبدیل نکنید خواهشا....مطمئنا اون کسایی که الان دارن یه بازی رو برای کنسول نسل جدیدشون 220 هزارتومن میخرن اگر بتونن همون بازی رو 20 هزارتومن بخرن قطعا اینکارو میکنن و کسی سراغ دیسک اورجینال نمیره پس اینقدر این بحث بی ارزش رو پی گیری نکنید تا تاپیک منحرف نشه.
ممنون
من در سال نمیتونم بیشتر از سه تا بازی بخرم چون شرایط اقتصادیم زیاد اجازه خرید بازی اوریجینال رو نمیده ولی با این حال دارم با اینترنت ۲۵۶ بازی بتلفیلد و انلاین بازی میکنم و نهایت لذت و میبرم،برا همین انلاین بازی کردنم هیچ وقت کنسولمو هک نمیکنم والله شما اگه افلاین بازی میکنی خوب منتظر هک بمون.
در ضمن فراموش نکنید:
هک + انلاین شدن=مرگ کنسول و ضرر میلیونی

Lord Stark

کاربر سایت
Aug 17, 2007
16,047
نام
معراج
من در سال نمیتونم بیشتر از سه تا بازی بخرم چون شرایط اقتصادیم زیاد اجازه خرید بازی اوریجینال رو نمیده ولی با این حال دارم با اینترنت ۲۵۶ بازی بتلفیلد و انلاین بازی میکنم و نهایت لذت و میبرم،برا همین انلاین بازی کردنم هیچ وقت کنسولمو هک نمیکنم والله شما اگه افلاین بازی میکنی خوب منتظر هک بمون.
در ضمن فراموش نکنید:
هک + انلاین شدن=مرگ کنسول و ضرر میلیونی
من نگفتم منتظر هک میمونم! گفتم اگر هک بشه همه مون میریم سراغ نسخه کپی بنابراین نباید وانمود بکنیم به چیزی که بهش اعتقاد نداریم....ممکنه کسی به بازی خاصی علاقه داشته باشه و بخاطر انلاین بازیکردن بره نسخه اورجینالش رو بخره که خب مسئله ای نیست ولی وقتی همه بازیها کپی باشن و قیمتشون ارزونتر همه میرن سراغ نسخه کپی.

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,099
دوستان لطفا این بحث رو ادامه ندید دیگه. هر وقت خبری از هک شدن اومد، درباره اون هک صحبت کنید. پست های بعدی در این زمینه پاک میشه...

Dr.Freeman

کاربر سایت
Apr 18, 2009
511
نام
نوید
ببخشید دوستان من یه سوال داشتم . این CPU key دقیقا چی هست ؟ اونطور که من تو فروم های انگلیسی زبان دیدم ظاهرا مشکل در هک کردن کنسول همین مورد هست و هکرها دارن روش کار می کنن .

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر