اخبار و حواشي مرتبط با Wii U و نينتندو

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
پسر این خبر یعنی اگر واقعی باشه که میترکونه
جدی منم تغییرات خیلی خوبی مشاهده می کنم مثلا اینکه تو زامبی یو دیگه افت فریم ندیدم
نینتندو قراره یک آپدیت دیگه هم بده که توی تابستون هست یعنی میشه توی اون آپدیت بازم بهترش کنن
کنسول توی این آپدیت اصلا داغ نمیکنه من که چیزی مشاهده نکردم خیلی خنک کار میکنه

---------- نوشته در 10:02 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:49 PM ارسال شده بود ----------

آقا چه خبره مثل اینکه سگا با نینتندو داره میریزن رو هم پدر شرکت های دیگه رو در بیارن
توی لیست مالی سگا 7 تا IP جدید قراره برای Wiiu بیاد البته یکیش 3d Sonic هست احتمالا

Sega planning to release 7 Wii U titles this year | Wii U

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,848
نام
مرتضی
حالا پیرامون این بحث های قوی شدن وی یو من یه سوال بپرسم که هر دفعه میام بگم یادم میره:d
الان مثلا من کنسولو با یک بازی دلخواه خریدم میتونم بدون اینکه کنسول رو هیچ اپدیتی بکنم بازی ای که همراهش خریدم رو اجرا بکنم؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
حالا پیرامون این بحث های قوی شدن وی یو من یه سوال بپرسم که هر دفعه میام بگم یادم میره:d
الان مثلا من کنسولو با یک بازی دلخواه خریدم میتونم بدون اینکه کنسول رو هیچ اپدیتی بکنم بازی ای که همراهش خریدم رو اجرا بکنم؟
اره مي توني بدون اپديت بازي كني

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل

اره اجرا میشه اما کندی منو ها و امکانات کمتر اذیت میکنه
کنسول رو آپدیت کن ببین چیا که به کنسول اضافه نمیشه
گیم پد نگو وسیله ی همه کار بگو
جون میده باهاش وبگردی میکنی :bighug:

XagroX

کاربر سایت
Dec 1, 2008
1,268
نام
عرفان
احتمالا خواستن این تغییرات رو تدریجی و در طول حیات کنسول بدن که خوبیهایی داشته .. اما زیر بار تبلیغات منفی مجبور شدن همه چیو رو کنن

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,398
نام
مهدی یوسفی اصیل
خوب یک skin دیگه هم برای wiiu اومد قبلا skin کنسول NES اومده بود الانم skin fomicom

5se23e7f9dmdypkb1db.jpg

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
نظر کاربران نینتندو لایف در مورد بازی ها بعد از اپدیت:
Epic mickey 2 does run a little better after the wiiu update...
I did notice that games like Orochi 3, which had minor FPS problems (short, 1-2 secons breakins) now run much smoother
Even Lego City is running a tiny bit better after the update.
I noticed some games like Lego City load way faster in game
also lego city renders now @ true HD 1080p60 and wiiuchat
I've noticed a couple games have run a LOT better after the update, with Darksiders 2 and ZombiU being the biggest improvements.
البته بعضی بازی ها هنوز مشکل دارن که باید یک بچ بدن برای این که با کلاک جدید هماهنگ بشه برای اجرای بهتر

Nevan

کاربر سایت
Feb 25, 2011
3,027
نام
morteza
فکر B2 رو نکن تو اصلا بهش اشاره‌ای نشده:d حقوقش شماره دوم دست سگا نیست:d

حقوق سری دست سگا هست :D شماره اول و دوم نداره :D IP متعلق به سگاست :D اگه بخواد مولتی بشه باید مثل NG2 اسمشو عوض کنه :D مثلا Bayonetta 2 Googooli بر وزن Ninja Gaiden 2 sigma :D
پ.ن: پابلیشر NG2 هم مایکروسافت بود و خود مایکروسافت هم بودجه بازی رو تامین کرده بود. :D

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
باز این بحث بایونتا شروع شد:d
باو بایونتا 2 ما نینتندو هست چند بار کامیا گفته چند بار نینتندو گفته
کلا هم به سگا پول داده و بازی رو نجات داده هم ناشرش هست هم کل هزینه ی ساختش رو داده
نینجا گایدن فقط ناشرش مایکرو بود و همین فوقش یک بخشی از هزینه ی ساخت بازی رو داده
-----------------------------------------------------------------------------------
یک سری اخبار:
Insomniacسازنده ی عناوین Ratchet And Clankو Resistance و Spyro که در حال حاضر هم بر روی fuse کار می کنه
رئیس استدیو گفته که wii u بیشتر شبیه به یک کنسول نسل حاضر هست تا نسل بعد و گفتن در حال حاضر روی هیچ بازی برای wii u کار نمی کنیم
Insomniac Not Working On Wii U, Considers It More "Current Gen" Than "Next Gen" - Wii U News @ Nintendo Life
امازون هم یک تبدیل رو برای وصل کردن کنترلر گیم کیوب به wii u و wii گذاشته برای فروش
Amazon has a Gamecube controller adapter for Wii U | Wii U
dlc های injustice تابستون برای wii u عرضه می شن
Injustice DLC confirmed for Wii U | Wii U
شایعه شده چند تا سازنده دوکیت های wii u رو پس فرستادن بدون این که بهش دست زده باشند
Rumor: Several Wii U dev kits returned to Nintendo untouched | Wii U

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر