اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

ovis

کاربر سایت
Sep 8, 2006
140
خوب يواش يواش داره حرفهايي كه من قبلا گفته بودم به حقيقت ميرسه!!!

Xbox 360 and dx 10

Xbox 360 supports Directx 10 !!! Microsoft thought about future gaming and made sure that the Xbox 360 can use Directx 10 because pc's will do too. It will be put on Xbox Live when released.

خبرهاي زيادي در اين مورد است از زبان خود مايكروسافت كه براتون مهمترين اونها را بعدا براتون ميزارم

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
کاربر ovis ,

از این به بعد یا برای اخباری که میزاری لینک و منبع معتبر ارائه میدی یا با عرض شرمندگی تمام دسترسیت به سایت قطع میشه

خبری که شما درمورد XBOX360 & DirectX 10 گذاشتید تاریخش مربوط میشه به 21 آگوست که یکی از اعضای Gamespot توی فرومش یه تاپیک باز کرده و دقیقا همین جمله ای که شما اینجا کپی کردی رو نوشته !
جالبه که شما اومدی همون جمله رو که معلوم نیست نویسندش کی بوده کپی کردی اینجا و زیرش نوشتی خبرهای زیادی در این زمینه از زبان خود MS منتشر شده !!

عزیزمن خیال پردازی هم حدی داره به خدا ...

ovis

کاربر سایت
Sep 8, 2006
140
خوب من كه منبع به هر دو خبرم منبع داده بودم چرا پاك شدن . اجب بدبختي هستيم ها منبع هم ميدم پاك ميشه و ميگن كه من منبع نميدم ميتونيد علتش را بگيد كه چرا پاك شدن .
اينم منبع
http://www.gamespot.com/pages/forums/show_msgs.php?topic_id=24918745

واقعا كه خيلي كم لطفي دارين براي من .

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
توی پست قبلی هم نوشتم
پستی که یه کاربر گیم اسپات که اصلا معلوم نیست کی هست زده اسمش منبع نمیشه
وقتی میگن منبع بزار یعنی یه خبر توی یه سایت رسمی و معتبر توسط صاحبان سایت گذاشته شده باشه نه اینکه یه بنده خدایی از قول خودش توی فروم سایت یه چیزی نوشته باشه

این لینکی که شما دادی کاملا مشخصه که نویسندش چرت و پرت گفته و اگه تاریخ ارسال اون پست رو هم نگاه کنی مال یک ماه و نیم پیشه

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
بابا اين كه خيلي ضايعه كه PS3 شوك نداره!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
باورش برام خيلي سخته.
هنوز PS2 rules!!

حالا نیست شوک خیلی در روند بازی تاثیر گذاره!! مطمئن باش بود و نبودش تو بازی تاثیری نداره!! بعدشم برای ارائه اون تکنولوژی لابد مقدور نبوده شوک هم کنارش باشه، احتمالاً باعث کاهش دقت سنسورها میشده. بنظر من تکنولوژی جدید خیلی کارآمدتر خواهد بود، لااقلش اینه که توی گیم پلی بازی استفاده مثبت داره، حالا البته من نمیگم شما که رامبل رو دوست داری اشتباه میکنی، اما برای استفاده از این تکنولوژی احتمالاً اون یکی باید قربانی میشده، و تازه من دسته سبکتر رو ترجیح میدم نصف وزن دسته PS2 اون دوتا آرمیچر و وزنه هاش بودن.

پ.ن: یکی از بچه ها باز گفت تقلید از نینتندو، اما مگر نه اینکه حالا مایکروسافت هم داره از این تکنولوژی استفاده میکنه، جهت کم نیاوردن، اول تقلید بود الان چی میشه؟!

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,795
نام
امین
مایکروسافت داره یه دسته میسازه که این قابلیت رو داره ولی باید جدا واسه کنسول بخری یعنی نخردی هم نخردی مشکلی پیش نمیاد ولی ps3 همراه با کنسولش داره میفروشه;)
این 2 تا خیلی باهام فرق داره!
مگه اینکه جدیدا مایکرو اعلام کرده باشه که میخواد همراه کنسولش بفروشه که من نشنیدم!

ovis

کاربر سایت
Sep 8, 2006
140
اقا سبك بودن دسته هم خيلي بده . همين تو نمايشگاه e3 2006 حتي خيلي از خود ژاپني ها از سبك بودن بيش از حد دسته ها شاكي بودن گفته شده بود كه مثل يك پر كاه ميمونه . سبكي هم حدي داره .

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
ببخشین ولی میشه یکی یه لینک معتبر راجه به اون Disc که در آن واحد هم BD هست هم HD-DVD به ما بده؟!!لطفا کلیک رو نگین که منبع خزعلات هستش!مجله ای ترکیه ای هم از اون بدتر!همون مجله که اوشون! گفته رو من فکر کنم چند شماره شو دارم و کلا به درد شیشه پاک کردن میخورن!
چون این کلا از منظق خارجه!تا اونجایی هم که من خبر دارم Panasonic میخواست یه Player به بازار بده که هم HD پخش کنه همBD که خبر ندارم کارش به کجا رسیده!
در ضمن از همه بچه هایی که تو این چند وقته هی خبر گذاشتن ممنون!
پ.ن:Dدین بالاخره POP جدید هم دارن میسازن!مطمئن باشین این سری بازی هم به شماره های بالا میرسه!فرقشم با FF اینه که هر سری هی Prince میره سوراخ سنبه های یه ور زمانو میبنده،از اونورش وا میشه و به همین منوال! هی تکرار میشه!

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام خدمت دوستان گل .

یه دو تا خبر بدم بعد مزاحم نمیشم.

یه سری اخبار از بازی Halo Wars منتشر شده و درBlogتیم سازنده اون یعنی اEnsemble اومده که من یه کوچولو براتون توضیح میدم.

--بازی HW ما ها بعد از کد Phoenix اتفاق می افته.

--تیم Ensemble با تیم Bungie رابطه نزدیکی بر قرار کرده تا بتونن از تمام نظرات این استودیو با خبر ب شن و بتونن به خود بازی وفادار بمونن.

--هدف ما ساخت یک بازی خوب برای 360 هستش.

-- ما فکر میکنیم طرفداران 360 اماده تجربه بازی RTS هستن.و ماکروسافت معتقده که کیفیت این سبک بازی ها میتونه نظرات جمعی رو بهبود ببخشه.

-- در مورد تیم طراح بازی گفته شده که در این تیم شما بیشتر اعضای گروه WarChiefs رو میبینید.و یک سری افراد جدید هم به ما اضافه شدن که این افراد سابقه بسیار خوبی در بازی ها داشتن.

Chris Rippy به عنوان Producerبازی ایفای نقش میکنه.
Angelo Laudon برنامه نویس ارشد.(Age I and Age II)

این دو نفر از ابتدای تاسیس ES با این تیم بودن.

Mathew Goldman طراح هنری ارشذ بازی که قبلا در BioWare کار میکرده.!!!!!!!!!!

Graeme Devine طراح اصلی.سابقه 20 ساله در طراحی بازی.

+++++++++++++++++++++++++

EA to Charge $8 for Madden Videos, $3.75 for "Classic" Stadiums

این خبر رو وقتی خوندم کلم سوت کشید :eek: :eek: :eek:

بعد از هزینه بالای بازی oblivion در طراحی و وسایل زرهی و جنگی برای اسب ها در بازی .حالا EA برای بازی Madden خودش یک خرج وحشتناک کرده.البته EA ککشم با این چیزا نمیره.

The following "Classic" stadiums are now available:

* LA Rams – $3.75
* Seattle Seahawks – $3.75

و

Pass Defense (720p) – $2
Passing (720p) – $2
Run Defense (720p) – $2
Running (720p) – $2

خداحافظ

shervinrs

کاربر ویژه
کاربر سایت
Mar 9, 2006
401
نام
شروين
ببخشین ولی میشه یکی یه لینک معتبر راجه به اون Disc که در آن واحد هم BD هست هم HD-DVD به ما بده؟!!
فكر نمي كنم چنين ديسكي وجود داشته باشه (يعني بي معنيه). اما Ricoh داره يه كاراي مشابه اي ميكنه. شايد اين بتونه كمكي كنه.

ovis

کاربر سایت
Sep 8, 2006
140
بابا اين خبر كه ديسكي ساخته شده هم از بلوري و هم از hddvd استفاده ميكنه كه منبع نميخواد برين تو گوگل سرچ كنيد تا از صحت ان خبردار شيد . دوما اين طور چيزا را هيچ وقت نميان شايعه كنند لزوم به انجام اين كار نيست .

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
اولا که درسته،Ricoh داره اون Player رو میسازه نه پانسونیک،شرمنده.
دوما صلا اون بحث چرتیه!چون شما میتونین یه فیلم رو روی HD-DVD بگیرین،یه BD خام هم بگیرین،بعد فیلم روی بذاره توی HD Rom،بلو ری خام رو هم بذارین تو BD Rwiter،بعدش فیلمو رایت کنین روی BD!!برعکس این عمل با توجه به اینکه حجم BD از HD بیشتره و با فرض اینکه BD پر باشه امکان پذیر نیست.ولی اگه مثلا فقط 12 گیگ از بلوری پرباشه این کارو میشه کرد!
یعنی اصلا نیازی نیست که وارنر بیاد یه همچین کاری بکنه،در این حد مسخره س که بگین یه دیسکی داره میاد که هم میشه روش DVD ریخت هم VCD!!اصلا نهایت مسخره گیه!
کلا من میخوایم یکی برای من معنی کنه که:
"ديسكي ساخته شده هم از بلوري و هم از hddvd استفاده ميكنه"
معنی کنه!!!

amir_amd

Loyal Member
Oct 5, 2005
1,523
نام
امیر
Immersion CEO Vic Viegas responded to recent comments made by Sony Computer Entertainment America boss Kaz Hirai regarding the expensiveness of rumble implementation in the PS3 controller.

Viegas said in a phone interview, "[Hirai's] saying that [combining rumble and tilt in a controller] isn't a technical problem any longer, so I'm glad their engineers figured that out--even though we knew the day after [Sony's press release] how to do it."

Viegas continued, "But now [Sony] seems to say that the solution for the two technologies to work side-by-side is too expensive. ... [Immersion] knows of ways to combine these two technologies without incremental increase to the cost. We've helped at least one other party do this as well. It doesn't really make any sense to me to say that the solution is really more expensive. I just don't believe it is."

سونی گفته که ساخت دسته ps3 که از شوک استفاده کنه از نظر تکنولوژی مشکلی نداره و ما راه کار اون رو به سازندگان ثالث یاد میدیم و فقط برای اینکه گرون تموم نشه اون رو در ps3 نزاشتیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر