اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
سلام
بالاخره طراحی رسمی Boxshot بازیهای PS3 مشخص شد و مثل همیشه بسیار شیک و عالی هست.البته اون کادر آبی دورش ممکنه تغییراتی بکنه ولی احتمالآ سونی برای تبلیغ بیشتر Blu-Ray این شباهت بین فیلمها و بازیها رو حفظ میکنه.تصویر کناری فیلم محبوب من در فرمت Blu-Ray هست و برای این گذاشتمش که شباهتها رو ببینین :

UntoldLegends_PS3box_FINALBOX_BDROM-CONCEPT_1157742666.jpg
B000F6IOBG.01._SS500_SCLZZZZZZZ_V60750803_.jpg

------------------------------------------------
یه بازی به نام Parabellum قرار هست برای PS3 , XBOX 360 , PC عرضه بشه و عکسهاش یه کم قدیمی هست.ولی یادم نیست کسی گذاشته باشه.در هر صورت اگه تکراری بود ببخشین !

-------------------------------------------
چند تا عکس جدید از Battlefield : Bad Company :

موفق باشین.

lost_planet

کاربر سایت
Sep 7, 2006
43
چند وقت پیش Erik nylund خبر از ساخت یک بازی جدید برای 360 داد که مایکروسافت ناشر آن است. خیلی ها همان موقع Bungie را پشت این قضیه دانستند. حالا امروز خبر اومده که Jason Jones سرپرست تیم ساخت Halo و Chris Butcher برنامه نویس ارشد بازی در حال حاضر دارن روی یک پروژه دیگه به غیر Halo 3 کار میکنند. این دو نفر از اعضای کلیدی bungie هستند. هم چنین گفته میشه که یک بازی دیگه هم به غیر از این هست که Bungie ساختش رو شروع کرده. و این دو عنوان ربطی به Halo نخواهند داشت. حالا اینکه IP جدید هستند یا نه، هنوز معلوم نیست. بدین ترتیب Bungie در حال حاضر داره روی 4 تا بازی کار میکنه. Halo 2 برای PC و Halo 3 و همین دو عنوان مذکور. یه مقدار زیاد به نظر میرسه و شاید Bungie نفرات جدید جذب کرده باشه که تونسته چند تیم برای ساخت این عنوانها تدارک ببینه!

گفته میشه که یکی از این عنوانهای جدید (احتمالا همونی که جونز و بوچر دارن روش کار میکنن) در X06 فاش خواهد شد.

پس در X06 باید منتظر عناوینی جدید از Bungie و Rare باشیم...

ضمنا اخبار حاکی از عدم وجود Rumble و یا به قول خودمون شوک!! در Nunchuck یعنی اضافه شونده دسته Wii هست. اگه نانچاک قابلیت Rumble داشت مسلما خیلی خوب بود ولی نبودش هم با توجه به اینکه خود Wiimote دارای rumble هست خیلی نمیتونه ناراحت کننده باشه. در عین حال این مسئله باعث افزایش مدت زمان استفاده از دسته قبل از Recharge کردن هم میشه.
---------------------------------------------------------------------------------
اينم video gameplay از بازيهcall of duty3 واسه كنسولx360 :http://media.xbox360.ign.com/media/801/801849/vids_1.html

آخرین ویرایش:

s01id_sn4ke

کاربر ویژه
کاربر سایت
Sep 23, 2005
721
نام
فرهنگ
چند وقت پیش Erik nylund خبر از ساخت یک بازی جدید برای 360 داد که مایکروسافت ناشر آن است. خیلی ها همان موقع Bungie را پشت این قضیه دانستند. حالا امروز خبر اومده که Jason Jones سرپرست تیم ساخت Halo و Chris Butcher برنامه نویس ارشد بازی در حال حاضر دارن روی یک پروژه دیگه به غیر Halo 3 کار میکنند. این دو نفر از اعضای کلیدی bungie هستند. هم چنین گفته میشه که یک بازی دیگه هم به غیر از این هست که Bungie ساختش رو شروع کرده. و این دو عنوان ربطی به Halo نخواهند داشت. حالا اینکه IP جدید هستند یا نه، هنوز معلوم نیست. بدین ترتیب Bungie در حال حاضر داره روی 4 تا بازی کار میکنه. Halo 2 برای PC و Halo 3 و همین دو عنوان مذکور. یه مقدار زیاد به نظر میرسه و شاید Bungie نفرات جدید جذب کرده باشه که تونسته چند تیم برای ساخت این عنوانها تدارک ببینه!

گفته میشه که یکی از این عنوانهای جدید (احتمالا همونی که جونز و بوچر دارن روش کار میکنن) در X06 فاش خواهد شد.

پس در X06 باید منتظر عناوینی جدید از Bungie و Rare باشیم...

ضمنا اخبار حاکی از عدم وجود Rumble و یا به قول خودمون شوک!! در Nunchuck یعنی اضافه شونده دسته Wii هست. اگه نانچاک قابلیت Rumble داشت مسلما خیلی خوب بود ولی نبودش هم با توجه به اینکه خود Wiimote دارای rumble هست خیلی نمیتونه ناراحت کننده باشه. در عین حال این مسئله باعث افزایش مدت زمان استفاده از دسته قبل از Recharge کردن هم میشه.
---------------------------------------------------------------------------------
اينم video gameplay از بازيهcall of duty3 واسه كنسولx360 :http://media.xbox360.ign.com/media/801/801849/vids_1.html

دوست عزیز...خواهش می کنم منبعتو بنویس.
اون وبلاگی که شما این مطلبو ازش برداشتی ، همه میشناسن.
در ضمن اگه قرار باشه همش از وبلاگ های دیگه اینجا Copy-Paste کرد ، پس اصلا تاپیک Next-Gen News به چه دردی می خوره؟!! میریم از همون وبلاگ می بینیم دیگه.
با تشکر

آخرین ویرایش:

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
دوست عزیز...خواهش می کنم منبعتو بنویس.
اون وبلاگی که شما این مطلبو ازش برداشتی ، همه میشناسن.
در ضمن اگه قرار باشه همش از وبلاگ های دیگه اینجا Copy-Paste کرد ، پس اصلا تاپیک Next-Gen News به چه دردی می خوره؟!! میریم از همون وبلاگ می بینیم دیگه.
با تشکر
اين كه شما گفتين منبع بنويس حق با شماست .
مقصود از زدن اين تايپيك واسه اينه كه اون شخصي كه وقت كافي و زياد نداره تا همه ي صفحات اينترنتي رو بگرده زده شده .اگه اشتباه ميگم بگو اشتباه ميگي.من/شما/همه اعضا/ميايم اطلاعاتمون رو كه همشم منبع داره رو در اين تايپيك جمع اوري ميكنيم.
حالا شما اگه دوست داري خيالي نيست ميتوني از همون وبلاگ اطلاعات بخوني;)

آخرین ویرایش:

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
همونطور که قبلا هم گفتم ، این سیستم Copy Paste کردن اخبار از سایتها و وبلاگهای دیگه (چه با ذکر منبع و چه بدون ذکر منبع) رو تموم کنید

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام

ببخشید من یه خبر کوچولو بدم و بعد برم.

Atari که بازی Test Drive رو منتشر کرده.اعلام کرده یک Update از طریق Xbox Live برای این بازی در نظر گرفته که در اون دو مدل ماشین اضافه میشه.

Audi RS4 Quattro and the Nissan Skyline GT-R34

Nissan Skyline انگار توی بازی Carbon هم وجود داره.

این دو تا ماشین رو میتونن از طریق Xbox Live بگیرن.

خداحافظ

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
اينم ليست بازيهاي TGS 2006 :
Fatal Inertia (PS3)
Bladestorm (PS3)
Ni-Oh (PS3)
Mahjong Taikai IV (PS3)
Sengoku Musou Wave (aka, Samurai Warriors Wave, Wii)
Sengoku Musou 2 Empires (aka, Samurai Warriors 2 Empires, PS2)
Sangokushi 11 (PS2)
G1 Jockey 4 2006 (PS2)
Harukanaru Toki no Naka De (PS2)
Jan Sangoku Musou (aka, Dynasty Warriors Mahjong, PSP)
Jan Sangoku Musou (aka Dynasty Warriors Mahjong, DS)
Pocket Scenario Series Harukanaru Toki no Naka De (DS)
Nobunaga no Yabou Online (aka Nobunaga's Ambition, PS2/Windows):cool:

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
همونطور که قبلا هم گفتم ، این سیستم Copy Paste کردن اخبار از سایتها و وبلاگهای دیگه (چه با ذکر منبع و چه بدون ذکر منبع) رو تموم کنید
همون طور كه ميدوني ما داريم خبر ها رو در اين تايپيك ميزاريم/از اونجايي كه هر خبري هم منبعي داره /پس هيچ خبري رو شما پيدا نخاهي كرد كه منبع نداشته باشه;) .
اكه ميگين كپي ننكنين حتي با نام منبع پس لطفا قانون سايت رو تغير بديد;)

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
PGR 4 Confirmed !?

Make your dreams come true! If you win the Peugeot Design Contest 2007,
you will be able to see your concept car in full-scale at the 2007 Frankfurt Motor Show and see your concept car in the Project Gotham Racing® 4 video game, exclusively on Xbox 360.

Capcom

کاربر سایت
Sep 23, 2005
459
نام
Nima
اينم ليست بازيهاي TGS 2006 :
Fatal Inertia (PS3)
Bladestorm (PS3)
Ni-Oh (PS3)
Mahjong Taikai IV (PS3)
Sengoku Musou Wave (aka, Samurai Warriors Wave, Wii)
Sengoku Musou 2 Empires (aka, Samurai Warriors 2 Empires, PS2)
Sangokushi 11 (PS2)
G1 Jockey 4 2006 (PS2)
Harukanaru Toki no Naka De (PS2)
Jan Sangoku Musou (aka, Dynasty Warriors Mahjong, PSP)
Jan Sangoku Musou (aka Dynasty Warriors Mahjong, DS)
Pocket Scenario Series Harukanaru Toki no Naka De (DS)
Nobunaga no Yabou Online (aka Nobunaga's Ambition, PS2/Windows

اینها تمام بازیهای هستن که قراره نمایش داده بشه!!!!!!!!
حداقل می نوشتی اینا مربوط به koe بود...

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
همون طور كه ميدوني ما داريم خبر ها رو در اين تايپيك ميزاريم/از اونجايي كه هر خبري هم منبعي داره /پس هيچ خبري رو شما پيدا نخاهي كرد كه منبع نداشته باشه;) .
اكه ميگين كپي ننكنين حتي با نام منبع پس لطفا قانون سايت رو تغير بديد;)

قانون سایت درسته و هیچ مشکلی نداره
ولی برداشت شما از قانون مشکل داره

معنی اون قانون اینه که اگر یه موقع توی یه زمینه خاص کسی خواست از مطالب یه سایت دیگه استفاده کنه ، لینک منبعش رو هم ذکر کنه
معنیش این نیست که شما بری چپ و راست اخبارو از سایتهای دیگه Copy Paste کنی اینجا

ضمنا بقیه اخباری که اینجا گذاشته میشن از روی منابع خارجی هستن که یه نفر نشسته و ترجمشون کرده و کنار هم جمع کرده و گذاشته اینجا

در هر صورت این برای آخرین باره که میگم
کپی کردن اخبار از سایتها و وبلاگهای فارسی زبان به این صورتی که شما دارید انجام میدید توی سایت ممنوعه
در صورت تکرار مجدد دسترسی کاربر خاطی برای همیشه به انجمنها قطع میشه

x360

کاربر سایت
Aug 10, 2006
863
نام
khosro
با اجازه /چند وقت پيش ninja giden گفته بود كه سرعت ps3 پايين تر از x360 هست/من در يه سايت خوندم كه سرعت ps3 بالاتر هست ولي x360 -livelier تر هست ./من كه خدمم نفهميدم چي گفتم.
به هر حال اين لينكشه: :www.gamegeeknews.com/ ?cat=1&paged=2:cool:
-----------------------------------------------------------------------------------------------------
اينم 102 بازي كه واسهps3 ساخته شده و ميشه:
TBA
Bipedal Movement Simulation
Aquanaught no Kyuujitsu (Aquanaught’s Holidy)
Shinten Makai VI
New Action Game
Action Adventure
New Historical Action
Seikan
Alone in the Dark Sequel
Stuntman Sequel
Pro Mahjong Final
Shin Megamitensei Series
New Love Simulation
King Of Fighters
Maximum Impact 3