اخبار داغ کنسول ها

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
Sep 22, 2005
5,824
نام
بهزاد
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

Darkfie1d

Lux Omnia Vincit
Loyal Member
Sep 25, 2005
3,040
نام
Gwynbleidd Darkfield
سلام ...

دو تا خبر ...

اولین خبر از بازی Lost Planet: Extreme Condition ...

این بازی یکی از عناوین انحصاری Xbox 360 هست اما با سخنانی که تولید کننده ی این بازی Jun Takeuchi ایراد کرده بنظر میرسه که این بازی همچین هم انحصاری نباشه !!!

Jun Takeuchi در ارتباط با احتمال آمدن نسخه ی PS3 این بازی گفته که ما تلاش خواهیم کرد که این (بازی) را به عنوان یکی از عناوین انحصاری Xbox 360 حفظ کنیم ... اما از دیدگاه کمپانی (Capcom) هنگامی که شما در مورد کسب و کار فکر می کنید در آینده آن گزینه ای است که ما ممکن است مجبور شویم انجام دهیم ...

بنظر میرسه این جملات یک چراغ سبز به نسخه ی PS3 این بازی باشه ..

خوب من فکر کنم این قضیه برمیگرده به اینکه کپکام و سونی میخوان باهم چندتا از عناوین موفق رو به روی پرده سینما ببرن. از اونجا که به رغم کیفیت نچندان مطلوب فیلمهای RE مثل اینکه خیلی به هردو طرف مزه کرده. روی روابطشون روی جاهای دیگه هم تاثیرگذار خواهد بود نمونش این میشه که چندتا تایتل انحصاری ممکنه برای PS3 هم ساخته بشن و چندتا تایتل هم برای PS3 ممکنه که انحصاری بشن. مثل RE5 که بحثش هم بود. لاست پلنت هم بنظر بازیه خوبی میاد من اولاشم اما هم خوشگل هست و هم جالب بنظر میاد که داستانش هم نسبتاً خوب باشه. میتونه برای سونی موفقیت آمیز باشه. خلاصه اصولاً کپکام همیشه شرکت تاثیر گذاری بوده و خواهد بود بخصوص که بازی بیخود بندرت داره! برعکس EA که بازی درست و حسابی بندرت داره...

پ.ن: اینو عماد گفتا!! گفت که مثل اینکه میخواد Lost Planet و Dead Rising رو فیلم کنه. Street Fighter هم که همینطور...

آخرین ویرایش:

Elvish Hero

Channeling La Masia
کاربر سایت
Sep 23, 2005
4,143
آرهStreet Fighter قطعی شده،اون دو تا هم در حال مذاکره س.البته در مورد اینکه اون دو تای دیگه رو سونی میسازه یا نه حرفی زده نشده،ولی چون سونی از رزیدمنت ایول خیلی پول خورده،و Street Fighter رو هم سونی میسازه گویا قراره یه قراردادی ببندن سونی و کپکام که در اون صورت میشه گفت همه بازیای کپکام واسه PS3 میان!
پ.ن:یه چیزی که خیلی عجیب بود،تو متنی که یکی از مقامات کپکام گفته بود،گفته بود Franchises Like Lost planet and Dead Rising:biggrin1:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,084
دست همه تون درد نکنه . خسته نباشید.
این کوجیما هم که خودش رو کشته . هنوز MGS 4 داستان کاملش که نشده هیچ خوش گفته این بازی تا 2008 کار داره. بعد یه پروژه مرموز دیگه راه انداخته . :confused: :eek: :-" :love:

MGS

کاربر سایت
Sep 30, 2005
3,336
نام
Hesam
دست همه تون درد نکنه . خسته نباشید.
این کوجیما هم که خودش رو کشته . هنوز MGS 4 داستان کاملش که نشده هیچ خوش گفته این بازی تا 2008 کار داره. بعد یه پروژه مرموز دیگه راه انداخته . :confused: :eek: :-" :love:
از کجا میدونی داستانش کامل نشده فاش نشده
مطمئن باش این بازی اخرای 2007 میاد تاخیری هم نداره اصلا سیر mgs سه سال یه باره
mgs1 1998
mgs2 2001
mgs3 2004
mgs 4 2007
mgs ....

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,811
نام
فرخ
يه خبر جالب ديگه اينكه شايعه امدن tekken6 براي xbox360!!!!!!!
گفته شده شركت namko داره به صورت مخفيانه در حال كار كردن روي ورژن xbbox360 هست و ممكنه بعد از يكم تاخير بعد از ps3 در زمستان 2007 براي xbox360 هم بياد .

منبع:
http://www.news4gamers.com/gaming/News-18668.aspx

ولي در مورد امدن crysis براي xbox360 انچنان هم شايعه به نظر نمياد خبر را طوري داده شده كه مثل اينكه تائيد شده ولي نه به طور رسمي كه همون ميشه شايعه و ممكنه بعدا از طرف خود سازنده به طور رسمي اعلام بشه .
http://www.news4gamers.com/xbox360/News-18630.aspx

آخرین ویرایش:

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
Bioshock برای PS3 خواهد آمد ..

در نمایشگاه X06 که در ماه سپتامبر برگزار شد مایکروسافت از بازی Bioshock به صورت یک عنوان انحصاری برای PC و Xbox 360 نام برد

اما در آخرین شماره از مجله ی رسمی Playstation در بریتانیا مقاله ای از بازی Bioshock آورده شده و آمدن این بازی برای PS3 را مورد تایید قرار داده ...

پیش از این نیز شایعات بسیاری مبنی بر آمدن Bioshock برای PS3 شنیده میشد
پس به این ترتیب Bioshock دیگر یک عنوان انحصاری برای PC و Xbox 360 نخواهد بود ... لازم به ذکر است که تاریخ انتشار این بازی برای PS3 در مقاله مارس 2007 اعلام شده

2m2dobc.jpg

آخرین ویرایش:

sepul

کاربر سایت
Apr 26, 2006
132
Bioshock برای PS3 خواهد آمد ..
در نمایشگاه X06 که در ماه سپتامبر برگزار شد مایکروسافت از بازی Bioshock به صورت یک عنوان انحصاری برای PC و Xbox 360 نام برد
اما در آخرین شماره از مجله ی رسمی Playstation در بریتانیا مقاله ای از بازی Bioshock آورده شده و آمدن این بازی برای PS3 را مورد تایید قرار داده ...
غلط !

اولا اين مقاله مال سال 2005 هست فکر کنم ، اون موقعی که طراحی دسته ps3 هنوز همون boomerang بود.
دوما به جای اينکه اينگونه اخبار رو از سايت های sony fanboy و در پيت در بياريد بهتره لااقل يک چکی هم با سايت اصلی خود بازی بکنيد !!!
http://www.irrationalgames.com/
http://www.2kgames.com/index.php?p=games&title=bioshock

Platform: PC Xbox 360™
اين هم يک لينک از يک منبع معتبر تر که اين شايعه ها رو رد کرده :
http://www.kotaku.com/gaming/bioshock/rumor-smash-bioshock-not-coming-to-the-ps3-225240.php

اتفاقا در اين لينک به همون مجله ای که شما گذاشتيد نيز اشاره کرده!!!

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
اين هم يک لينک از يک منبع معتبر تر که اين شايعه ها رو رد کرده :
http://www.kotaku.com/gaming/bioshoc...ps3-225240.php

چه جالب پس این منبع معتبره آره ... :) درپیت هم نیست :) ... واقعا خنده داره ... مطمعنی این سایت از دید شما فنبوی نیست :)

پس بد نیست بدونی این منبع معتبر تر یکی از اولین سایت هایی بود که خبر آمدن Bioshock برای PS3 را داد ... این هم لینک خبر برو در این سایت که شکر خدا اعتبارش هم توسط شما تایید شد ببین :)

http://www.kotaku.com/gaming/bioshock/bioshock-headed-to-the-ps3-no-its-not-yes-it-is-225231.php

شما پستت مربوط به یک ساعت بعد از پست من بود پس بهتره بدونی اونزمانی که من این خبر را گذاشتم اون تکذیبیه وجود نداشت ... و بعد از اون بود که خبر آپدیت شد و گفته شد که مقاله قدیمی بوده ...

اولا اين مقاله مال سال 2005 هست فکر کنم ، اون موقعی که طراحی دسته ps3 هنوز همون boomerang بود.
ای کاش همون لینک معتبرتری را که برام گذاشتی را یک بار خودت درست و حسابی میخوندی .. چون در اونجا بوضوح گفته شده که این مقاله مربوط به ماه سپتامبر 2006 هست و نه زمانی که دسته ی PS3 شبیه بومرنگ بود ..

در مورد bioshock .... من همینجا و در مقابله همه ی شما با اطمینان میگم که این بازی برای PS3 خواهد امد ...حالا ممکن هست کمی دیر تر از PC و Xbox 360 بیاد اما میاد شک نکنید ...

اما خطاب به sepul : این آخرین اخطار من به تو بود ... اگر فکر میکنی که مطلبی نادرسته بیا اصلاحش کن خیلی هم خوشحال میشم ...
اما اولا میتونی یکمی دوستانه تر بگی ..مطمعن باش من اگر زود تر به سایت اومده بودم خودم اصلاحش میکردم ..
دوما بهتره خوب بدونی من از سایت های فنبوی خبر نمیزارم پس بار آخرت باشه از اینجور کلمات استفاده میکنی .. چون بار دیگری وجود نخواهد داشت ...

آخرین ویرایش:

sepul

کاربر سایت
Apr 26, 2006
132
اما خطاب به sepul : این آخرین اخطار من به تو بود ... اگر فکر میکنی که مطلبی نادرسته بیا اصلاحش کن خیلی هم خوشحال میشم ...
مطمعن باش من اگر زود تر به سایت اومده بودم خودم اصلاحش میکردم ..
اما بهتره خوب بدونی من از سایت های فنبوی خبر نمیزارم پس بار آخرت باشه از اینجور کلمات استفاده میکنی .. چون بار دیگری وجود نخواهد داشت ...
از چجور کلماتی استفاده می کنم، بهت بر خورد گفتم "از سايت در و پيت خبر نگذارين"، توهين شد به شخصيتت ؟
خبر اشتباه گذاشتی اون هم با اطمينان کامل، حالا بدهکار هم شديم ؟
در ضمن دفعه بعد لازم نيست برای من با حروف پر رنگ تحديد بنويسی، اينجا انجمن پروفسورهای ناسا نيست که جوگير می شی !

اما در مورد bioshock .... من همینجا و در مقابله همه ی شما با اطمینان میگم که این بازی برای PS3 خواهد امد ...حالا ممکن هست کمی دیر تر از PC و Xbox 360 بیاد اما میاد شک نکنید ...
اين هم بهتره فعلا برای خودت نگه داری تا موقعی که خبر درست و موثق نداری وگرنه در حد همون شايعه باقی می مونه ! من هم می تونم بگم MGS4 برای xbox360 مياد ، که ممکن هم هست بياد ولی همه می دونيم که در حد شايعه هست.

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
از چجور کلماتی استفاده می کنم، بهت بر خورد گفتم "از سايت در و پيت خبر نگذارين"، توهين شد به شخصيتت ؟

نخیر ...فقط در مورد چیزی که اطلاعی نداری صحبت نکن ... وقتی نمیدونی از کدوم سایت این خبر گذاشته شده بهتره در موردش اظهار نظر نکنی ..

فقط همین ..

خبر اشتباه گذاشتی اون هم با اطمينان کامل، حالا بدهکار هم شديم ؟
همچین میگی خبر اشتباه گذاشتی که انگار خود من خبر میسازم ...

اولا قرار نیست تمام خبر هایی که در یک سایت و یا فروم گذاشته میشه درست باشه .. خیلی از سایت ها و منابع خبری بزرگ هم در خبر هاشون اشتباه می کنند ...

دوما من فقط خبر ها را ترجمه میکنم اگر در ترجمه ی خبر مشکلی هست اشتباه از جانب من هست اما اگر خود خبر اشتباه هست دیگه مسئولش من نیستم ..

سوما منبع خبر من از همون سایتی بود که از نظر خودت معتبرتر بود :) پس وقتی از چیزی اطلاعی نداری از الفاظ فنبوی و درپیت استفاده نکن ..

اين هم بهتره فعلا برای خودت نگه داری تا موقعی که خبر درست و موثق نداری وگرنه در حد همون شايعه باقی می مونه !
من از حالا گفتم که بعدا که رسما تایید شد خیلی خوب یادت بیاد ..

در ضمن دفعه بعد لازم نيست برای من با حروف پر رنگ تحديد بنويسی، اينجا انجمن پروفسورهای ناسا نيست که جوگير می شی !
شاید باشه ...
دفعه ی بعدی در کار نخواهد بود ...

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,811
نام
فرخ
چه جالبه خودت ميگي kotaku منبع معتبر نيست و بعدا خودتون هم مياي ميگي من از اين منبع خبر گذاشتم . درضمن اگه راستش هم بخواين kotaku سايت خيلي درست و حسابي هست . يه سايتي كه بخواد درپيت باشه از نوع خبرهاش معلوم ميشه . اين سايت هر خبري ميده يا تائيد شده و يا از منابع معتبر ديگري گرفته ميشه يا مثل همه خبرهاي كه درحد شايعه هست اين سايت هم ميگه .

پس لطفا بيخودي يه سايتو را بدون دليل درپيد نكنيد و هيچم فنبوي نيست .
واقعا من موندم از هر سايتي غير ign و gs خبر بزاري درپيت اعلام ميشه .

لطفا تو اينجا ليستي از سايتها را نام ببريد و اونم با درجه اعتبار تا از الان ما بدونيم از كدام سايتها خبر بزاريم :confused: :-"

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
چه جالبه خودت ميگي kotaku منبع معتبر نيست و بعدا خودتون هم مياي ميگي من از اين منبع خبر گذاشتم . درضمن اگه راستش هم بخواين kotaku سايت خيلي درست و حسابي هست . يه سايتي كه بخواد درپيت باشه از نوع خبرهاش معلوم ميشه . اين سايت هر خبري ميده يا تائيد شده و يا از منابع معتبر ديگري گرفته ميشه يا مثل همه خبرهاي كه درحد شايعه هست اين سايت هم ميگه .

پس لطفا بيخودي يه سايتو را بدون دليل درپيد نكنيد و هيچم فنبوي نيست .
واقعا من موندم از هر سايتي غير ign و gs خبر بزاري درپيت اعلام ميشه .

لطفا تو اينجا ليستي از سايتها را نام ببريد و اونم با درجه اعتبار تا از الان ما بدونيم از كدام سايتها خبر بزاريم

برای من خیلی عجیبه که بعضی ها هنوز نمی تونند فرق صحبت کنایه آمیز را با صحبت جدی تشخیص بدند :) ... خیلی عجیبه واقعا

خبری که من در صفحه ی قبل گذاشتم منبعش همون kotaku بود
اون حرفا هم که زدم صرفا کنایه ای به این صحبت آقای Sepul بود ..

دوما به جای اينکه اينگونه اخبار رو از سايت های sony fanboy و در پيت در بياريد بهتره لااقل يک چکی هم با سايت اصلی خود بازی بکنيد !!!

هنوزم نیاز به توضیح هست

آخرین ویرایش:

Gartall

کاربر سایت
Nov 30, 2006
7,811
نام
فرخ
خوب يخ خبر از فروش كنسولها فقط در امريكاي شمالي .
در گفتگويي كه از سايت cnbc در مورد فروش كنسولها در امريكاي شمالي شده فروش كنسولها تا اخر دسامبر اينگونه هست
xbox360 موفق به 2 ميليون فروش كنسول شده و wii موفق به فروش 1/8 ميليون كنسول و ps3 فقط موفق به 750 هزار فروش . پس ميبينيد كه xbox360 فقط در امريكاي شمالي چقدر فروش داشته و بماند بقيه كشورها و قاره ها پس يواش يواش بايد نتيجه گرفت كه مايكروسافت زياد هم بيراهه نگفته ولي ميدونم باز اين خبر باورش براي بعضي ها سخته . ولي اگه فروش نزديك 10 ميليون واحد را از طرف خود مايكرو شنيديد زياد تعجب نكنيد الان ديگه يواش يواش هم مشخص ميشه كه كدوم سايت در مورد فروش كنسولها دقيق هست .;)

براي ديدن ويديو از اين گفتگو به اين سايت بريد
http://www.cnbc.com/id/15840232?video=158897930
و براي ديدن تيتر خبر
http://www.news4gamers.com/industrynews/News-18678.aspx

از اين طرف سايت gamebrink امتياز 95 از 100 را به بازي lost planet داده و يك Review كامل از اين بازي كرده كه به سايت زير برين

http://www.gamebrink.com/xbox-360/2009-Lost_Planet_Extreme_Condition-reviews.html

ولي شايعه ساخته شدن سومين مدل از ps3 !!!!!!!??
طبق اين خبر ممكن هست اين مدل اين تغيرات را داشته باشه .

Anti-vibration mechanism for the Blu-ray disc drive:1
512MB XDR memory:2
Advanced power supply unit:3
Two HDMI connectors to divide audio and video data:4

http://ps3.qj.net/Rumor-Third-PS3-model-in-the-works-/pg/49/aid/77863

آخرین ویرایش:

GTA

کاربر سایت
Oct 29, 2006
952
نام
Рамин
آقا این عکسه یا دمویی چیزیه؟؟!!!

خدایی عجب hd یه تمیزیه!!!نه؟!؟!؟!

ویرایش: آقا این فایر فاکس چرا صفحرو چپ و راست نمکنه پدرم در اومد تا ویرایشش کنم یه کارت زردم گرفتم:(( :(( :(( :((

خدایی ماله saint row ه عجب گرافیکی داره !!! منم برم یه 360 بخرم!!!

Attachments

• fakescreen_167b_gta4.vokr.com.jpg
    fakescreen_167b_gta4.vokr.com.jpg
    45.5 KB · مشاهده: 116
آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر