اخبار داغ کنسول ها

• Thread starter Thread starter Behzad
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

اين نوع شخسيت ها مثله بازيه blue dra اسمي يا سبكي دارن؟
چون شخصيتي كارتون مانند دارن مي پرسم.
يا جنگ ستارگان شماره ي جديدش واسه 360؟

تریلری از گیم پلی The Darknees منتشر شده
این دموی 7 دقیقه ای The Darkness رو حتما ببینید مخصوصا به اونایی که بازیه Riddick رو خیلی دوست دارن شدیدا پیشنهاد میشه !
فیزیک بازی شما رو دیوونه میکنه میتونم بگم فیزیکش دست کمی از هاف لایف نداره ولی گرافیکش یه سرو گردن از هاف لایف بالاتره ! سایه زنی,گرافیک,نوآوری این بازی فوق الاده س.بنظر من موفقیت این بازی از الان 100% تضمینه.

Last edited by a moderator:
فكر كنم ديگه همه ميدونيد كه برادران وارنر موفق به ساخت dvd هايي شده است كه از هر سه فرمت (بلوري و HDDVD و DVD ) استفاده ميكنه و بزودي فيلم هاي خود را در روي اين DVD ها عرضه خواهد كرد . به نظر من ديگه جنگ DVD ها به پايان رسيد چون از طرف ديگر شركت هاي بزرگي چون LG و HP دستگاه پخش كننده اي ساخته اند كه از هر دو فرمت رقيب پشتيباني ميكند و اين باعث ميشود كه ديگر مشكل انتخاب به وجود نياد .

خبرهای خوب برای همه !

در تحقیق جدیدی که شرکت آمریکایی Los Angeles based Interpret انجام داده این نتایج بدست اومده :

1.PS3 با داشتن 8.9 میلیون آمریکایی برای خریدن سیستم گران قیمت در رتبه اول هست
2.Wii با داشتن 5.7 میلیون آمریکایی برای خریدن سیستم 250 دلاری در رتبه دوم هست
3.Xbox 360 با داشتن 800.000 آمریکایی برای خریدن سیستم 300 تا 400 دلاری در رتبه سوم هست...

این تحقیق دو بار بازنگری شده...دفعه اول بصورت Online و دفعه دوم بصورت تلفنی تا مطمئن بشن که مشکلی وجود نداشته...در ضمن این تحقیق و پرسش از بین 2000 فرد مختلف انجام شده...

پیش بینی شده که تا سال 2008 کنسول PS3 تا 12 میلیون طرفدار فقط در آمریکا خواهد داشت...Xbox 360 تا الان بدون هیچ مبارزی در صحنه , مقام اول را در بین کنسولهای لانچ نشده داشته ولی با Release شدن Wii و PS3 ممکنه با مشکلات مختلفی مواجه بشه....

کلید پیروزی در آمریکا برای سونی این هست که ذخایر PS3 ش رو تا میتونه پر نگه داره تا در هنگام Release کنسول مثل Microsoft با مشکل کمبود کنسول مواجه نشه...

(بدون تفسیرهای شبانگاهی !)

منبع http://www.ps3land.com/article-840.php

آخرین ویرایش:
اقا كسي از black xbox360 خبر داره يه چيزهايي در مورد ان داره شايعه ميشه كه مايكروسافت ميخواد در كريسمس امسال وارد بازار كنه با كلي امكانات .
32418_360_Black_Knight_qjgenth.jpg

دقت به رنگ ان كنيد كه مانند ps3 براق است . البته نميدونم اين عكس مربوط به كنسول مورد نظر هست يا نه ولي سياهش واقعا زيباست .

فكر كنم ديگه همه ميدونيد كه برادران وارنر موفق به ساخت dvd هايي شده است كه از هر سه فرمت (بلوري و HDDVD و DVD ) استفاده ميكنه و بزودي فيلم هاي خود را در روي اين DVD ها عرضه خواهد كرد . به نظر من ديگه جنگ DVD ها به پايان رسيد چون از طرف ديگر شركت هاي بزرگي چون LG و HP دستگاه پخش كننده اي ساخته اند كه از هر دو فرمت رقيب پشتيباني ميكند و اين باعث ميشود كه ديگر مشكل انتخاب به وجود نياد .
من نمیفهمم یعنی چی؟
دی وی دی که میشه روش بلو ری زد؟
مثه این میمونه که بگم رو VHS سی دی رایت کردم:)
نمیخوام خبرو تکذیب کنم اما فکر نمیکنم این خبر هیچ گونه فرقی با تفسیر داشته باشه!
1.آخه مثلا یه فیلمی که hd باشه و به فرض 20 گیگ بخواد چجوری رو dvd میزنید
2.چه سریع نتیجه گیری میکنید! جنگ dvd(البته فکر کنم نظوره ایشون دیسکها باشه چون همه دیسکها بر تکنولوژی خودشون ساخته میشن)تموم شده؟:D مگه جنگ سره دیسکاش بود؟ نکنه فکر کردین با همین dvd player 50 تومنی تون میشه بلوری پخش کرد؟
نه آقا این هیچ ربطی به جنگ نداره!
همچنان من و شما باید برا هرکدوم رایتر بخریم و برا home cinema هم player !
هر چند این دیسک رو نمیشه جهانی کرد! چون قبل از تکنولوژی همایت مهمه!
ساله پیش tdk یه دیسک 500 گیگا ساخت کسی هم طرفش نرفت!
بعد هم مهم اینه که چند درصد شرکتایه فیلم سازی قبول میکنن این تکنولوژی رو ؟
آیا اونا خرجی که سره بلوری و hddvd کردن رو میزارن کنار و به این دسک دل میبندن؟
اصلا امکان داره خوده وارنر براس این کارو بکنه و فیلماشو دوباره رو تکنولوژی منسوخ dvd بزنه؟ و بیخیاله hd بشه! که البته اونطور که من یادمه یه فیلمه 2ساعته با کیفیته hd فقط 30 گیگ فضا میخواد(به جز بقیه اضافات فیلم) اصلا همون hddvd این قابلیت رو داره؟ یعنی اگه پیتر جکسون که فیلماش همه بیشتر از 2 ساعته بخوای فیلمشو ببینی باید رو دوتا hddvd ببینیش یا یه بلوری یا روی 5 تا dvd :D
---------------------------------------------------------------------------------------------------
میخوام یه چیزایی رو به عنوان یه عضو کوچیکی از این سایت بگم که امیدوارم انتقاد حساب بشه نه بحث و دعوا! نگید اینجا خبر و... چون خیلی هم به تاپیک ربط داره.
چون من اونقدر فرق کردم که دیگه حاله بحث و دعوا با کسی ندارم و علاقه ای هم ندارم به کسی چیزی رو ثابت کنم!
اول اینکه اون بحث قبلی اسمش توصیف نیست نتیجه گیری هست!
بهتر بود نیایم حرفه یه یوزر رو سریع بخونیم و چون یه جورایی طرفو قبول داریم دست به کار هایی بزنیم.
مشکل اصلی سایت اینه که مذیرا درست انتخاب نشدن!
البته به من اصلا ربطی نداره که بخوام تو کاره علی جان دخالت کنم چون این سایتشونه و خودشون اختیارشو دارن! ولی منظورم چیزه دیگه ایه : یعنی که اگه یادتون باشه تو بازیدات حتی یه دونه از مدیرا رو نمیدیدید که بیاد طرفداری کنسولی رو بکنه!
یعنی من اگه طرفداره کنسولی بودم یا تو چت یا به صورته شوخی میگفتم ای بابا جوجه رو آخره پاییز میشمورن. نه که بیام تو بحثه 4 تا تازه وارد(که خودم یکیشونم:p ) تو سایت برم و تازه طرفداری یکیشونم بکنم(جدا میگم به شخص خاصی منظورم نیست)
جالبتر از همه بعضی ها که پست میزنن و کمی هم جنجالیه به محضه اینکه منه مدیر میبینم بر ضد کنسوله مورد علاقمه پاکش میکنم اما برا هم طرفام رو هیچی نمیگم تا موقعی که یه بهانه از ضد کنسولم بگیرم و طرفو به حبث ابد محکوم کنم! آخه ماشالا دیگه آدما هم دیگه به اون بامرامیه بازیدات نیستن! سریع (یادمه یه زمانی میگفتیم بند فلانه ثبت نام رو بخونین لطفا بعد اختار و بعد اقدام میکردیم) حکم اعدام ثبت میشه.
ای کاش همه هم تو این تاپیک همدیگرو دشمن ندونن یعنی که من نیام به محض اینکه احسان میگه 360 فلان من سریعا برم یه خبر گیر بیارم که بگم هه هه منم میتونم.
آخه اونم خبر گذاشته از خودش در نیاورده!
اگرم شما قبولش ندارید به خودتون بر میگرده نه که سره هر خبر بگیم من قبول ندارم نمیدونم منبع بیار بعد که آورد بگم نه معتبر نیست آخرشم بحث میشه همه خودشونو بیتقصیر میدونن!
فقط بگم که یه مدیر باید بدونه مدیریت وسیله نیست بلکه به وضیفه و مسولیت بزرگیه که اگه قبولش میکنیم باید به نحو احسنت انجام بدیمش.
هر چند میدونم الان 5 دقیقه نشده پاک میشه پستم اما یه ذره در موردش فکر کنید شاید منی که زیاد چیزی از گیم و کنسول نمیفهمم و گهگاهی هم با تعصبم غیر تحمل میشم اشتباهی یه حرفه درست زده باشم.

آخرین ویرایش:
خیلی جالبه ها جدیدا همه هرچی دلشون میخواد به اون طرفی که مدنظرشون هست میگن جلوشم تو پرانتز مینویسن : منظورم با شخص خاصی نیست ! :)

یه سری نکات رو توضیح میدم ...

1- کسی مدیرای اینجا رو انتخاب نکرده که شما میگی "به من اصلا ربطی نداره که بخوام تو کاره علی جان دخالت کنم"
این چندنفری که میبینی بالا سرشون نوشته Admin همشون با هم دیگه تصمیم گرفتن که اینجا رو بسازن و کسی هم بقیه رو انتخاب نکرده ... این از این

2- چه توی بازیدات و چه توی هرسایت دیگه ای هر کس (بالای سرش هرچیزی که نوشته باشه) میتونه از چیزهای مورد علاقش طرفداری کنه
البته توی همون بازیدات هم به وضوح مشخص بود که هر کس طرفدار چه چیزیه (در اینجا منظور از چیز Platform برای بازیه !) و همه هم میدونستن کی طرفدار چیه ... اینم از این

3- اگه منظورت از اعدام بن شدن هست ، توی پستهای 2 صفحه قبل فقط 1 نفر بن شد اونم به مدت 3 روز و دلیلش هم فقط و فقط توهین به کاربران دیگه بود و هیچ ربطی به طرفداری از کنسولها نداشت !

4- چه توصیف چه نتیجه گیری چه تفسیر چه هر چیز دیگه ای که اسمشو بزاری تا وقتی که توی یه چهارچوب مشخصی باشه و دور از منطق نباشه قابل قبوله و وقتی از چهارچوبش خارج شد دیگه اسمش نتیجه گیری یا توصیف نمیشه ... اسمش میشه نظر شخصی و نه ارزش علمی نه جاش توی این تاپیکه ... چرا ؟ چون اگه هرکسی بخواد اینجا نظرات شخصیش رو ابراز کنه تاپیک به طور کامل از مسیرش خارج میشه ...

5- اگر واقعا فکر میکنی من (یا بقیه 10-15 تا مدیری که اینجا هستن) بر حسب علائقشون مدیریت میکنن و اگه حرفی زده بشه که خلاف سلایقشون باشه پاکش میکنن ، فقط میتونم بگم برات متاسفم ...

چه ادمهايي پيدا ميشه . من نميدونم اقاي mohammad_66 اصلا شما اخبار جنگ dvd ها را شنيديد يا نه ؟
همن بلوري و hddvd هر دو يك نوع dvd هستند با حجم بيشتر .
من تو خبر اشتباه كردم بايد مينوشتم ديسك اما dvd هم درسته .

من اين خبر را بهت توضيح ميدم . برادران وارنر يك نوع dvd يا بهتر بگم ديسك ساختن كه سه لايه داره و هر لايه از تكنولوژي فرمت هاي مختلف استفاده ميكنه . يعني يك لايه مختص به بلوري و لايه ديگري مختص به HDDVD و لايه ديگر مختص DVD هاي معمولي .

ولي مشكل شما اينه كه در مورد DVD هاي نسل بعد اطالاعات كمي داريد .
تمام فرمت هاي جديد همه يك نوع DVD به حساب ميان اينو فكر كنم تو 10 هزار تا مكان يا اينترنت و مجله نوشته باشه ولي من نميدونم چرا شما تا حالا متوجه نشديد:confused:

اگه باز متوجه نشدي يك مطلب در مورد كل تاريخچه نسل ديسك ها برات تايپ كنم يا يك توضيح كامل در مورد اين بلوري يا HDDVD .

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or