اخبار داغ کنسول ها

• Thread starter Thread starter Behzad
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

سونی جان خواهش میکنم.;)

یه سوال دمویی که گیم پلی gow در e3 نمایش داده شد ریل تایم هست؟؟؟
یعنی ما واقعا میخوایم اون رو بازی کنیم؟:eek:
(به دلایلی تازه موفق به دیدنش شدم ببخشید که پس گزشت چندین ماه این سوال رو میکنم)

یه سوال دمویی که گیم پلی gow در e3 نمایش داده شد ریل تایم هست؟؟؟
صبح بخیر !
امین میدونم تازه از خواب بیدار شدی :) اولین دومویی که از گیم پلی ریل تایم از GOW منتشر شد 1 سال و نیم پیش بوده ! :-"
سوالی هم که درباره دموی BIA کرده بودی توی تاپیک اونوری هم اینجا میدم,بله ریل تایم بوده ! البته به قول خود UBI.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دوستان نمیدونم کسی این خبرو گفته یا نه...
Dead Rising پخشش در آلمان کنسل شد !

نوشته شده توسط Ali_Amini:
صبح بخیر !
امین میدونم تازه از خواب بیدار شدی :) اولین دومویی که از گیم پلی ریل تایم از GOW منتشر شد 1 سال و نیم پیش بوده ! :-"
سوالی هم که درباره دموی BIA کرده بودی توی تاپیک اونوری هم اینجا میدم,بله ریل تایم بوده ! البته به قول خود UBI.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دوستان نمیدونم کسی این خبرو گفته یا نه...
Dead Rising پخشش در آلمان کنسل شد !
:cheesygri
سلام.
من همون موقع دی وی دی بازی سنتر رو خریدم ولی دی وی دی رامم خراب بود تا دی وی دی رایتر خریدم برای همین تازه دیدمشون :blushing: در ضمن adsl هم ندارم تا دانلود کنم;)
در هر صورت ممنون .
ولی من کف کردم :eek::eek:
مگه میشه اخه این چنین گرافیکی (gow )
161.gif

نوشته شده توسط SUPERMHR:
چرا نشه؟
توی E3 هم توی کنفرانس نینتندو اون افراد با تلویزیونهای خیلی کوچیک که جلوشون بو کار میکردند.که البته Lcd بودن.ولی هیچ فرقی نداره.

بابا ! من هم دارم واسه همین خودمو میکشم!!!!! کسایی که توی E3 داشتن بازی میکردن فاصله شون با تلویزیونهای "خیلی کوچیک" که جلوشون بودش حدود 70 cm بود ولی وقتی که تو (منظورم همه است...اگه زشته ببخشید...) میخوای توی اتاقت بازی کنی مطمئنا حدود 3 یا 4 متری از تلویزیون فاصله میگیری .... اونوقت بازی کردن مشکل نمیشه؟!
حتی توی دومی Twilight Princess هم یارو داشت با یک Projection یا چیزی مثل این که حدود 50 اینچ یا خیلی بیشتر بود بازی میکرد و باید بگم که "خیلی"به صفحه نزدیک بودش....

Clive Barker داره یه بازی جدید برای کنسول های نسل بعد و PC میسازه.این بازی که Jericho نام داره با همکاری Codemasters ساخته میشه.این بازی به سبک Horror هستش و تو این بازی بازیباز ها می تونن راه های مختلفی رو برن که هر کدوم به یه جا ختم میشه.داستان بازی راجب کسیه که عضو یه تیم Special Forces ه و با تیمش می خواد به مرکز جایی به اسم Jericho بره که در اون شیطان در بدن انسان وجود داره و ... .

clive-barkers-jericho-20060718020700676.jpg

سمت راستیه Clive Barker ه:laughing:

-----------------------------------------------

FFXI 2 که خودم خبرشو گذاشتم رسما از طرف Square Enix تکذیب شد و گفته شده تنها عنوان MMORPG یی که در دست ساخت دارن همونیه که تو E3 نشون دادن.این عکسه هم مثل اینکه تو اون مقاله هه بوده که گفتن چرت است!

square-enix-next-gen-mmorpg-untitled-20060718062513334.jpg

--------------------------------------------
932083_20060510_thumb001.jpg

THQ یه استودیوی جدید که در Carlsbad در کالیفرنیا قرار داره تاسیس کرده که اسمش Incinerator Games ه .کارکنان این استودیو چند نفر از سازندگان Midnight Club از Rockstar و یه سری دیگه از استودیوی 989 هستن.اولین پروژه ای که این استودیو خواهد داشت بازی Cars هست که برای کنسول های نسل کنونی موجود هست و این استودیو بازی رو برای کنسول های Wii و 360 خواهد ساخت.یه پروژه ی دیگه هم برای کنسول های نسل بعد هست که هنوز چیزی ازش مشخص نشده.

بابا ! من هم دارم واسه همین خودمو میکشم!!!!! کسایی که توی E3 داشتن بازی میکردن فاصله شون با تلویزیونهای "خیلی کوچیک" که جلوشون بودش حدود 70 cm بود ولی وقتی که تو (منظورم همه است...اگه زشته ببخشید...) میخوای توی اتاقت بازی کنی مطمئنا حدود 3 یا 4 متری از تلویزیون فاصله میگیری .... اونوقت بازی کردن مشکل نمیشه؟!
اولا 3-4 متر نه و 1-1.50 متر و نهایتا 2.25
توی مسابقه تنیس هم اونا با LCD هایی کار میکردن که اندازه تلویزیون خونه ماست!!ولی تقریبا 3-4 متر فاصله داشتن ازش.پس میگم.شما نگران نباش.
باتشکر....

درسته...ولی توجه داشته باشین که بازی که اونا داشتن بازی میکردن تنیس بود و هیچ احتایجی به اینکه جلو یا عقب رفتن داشته باشه نداره...شما فقط موقع رسیدن توپ با دستت هر ضربه ایی که دوست داری میزنی ولی ما هیچوقت ندیدیم که Red Steel یا Twilight Princess رو هم با همچین فاصله ایی و با همچین تلویزیونی بازی کنن....

نوشته شده توسط Nemesis:
درسته...ولی توجه داشته باشین که بازی که اونا داشتن بازی میکردن تنیس بود و هیچ احتایجی به اینکه جلو یا عقب رفتن داشته باشه نداره...شما فقط موقع رسیدن توپ با دستت هر ضربه ایی که دوست داری میزنی ولی ما هیچوقت ندیدیم که Red Steel یا Twilight Princess رو هم با همچین فاصله ایی و با همچین تلویزیونی بازی کنن....
ای خدا!!!
من نمیدونم چرا توی این سریال شرکت کردم!!!(به نقل از مورچه خوار!!!:D )
پسر خوب!!کی خواست عقب جلو ببره؟حداکثر عقب و جلو بردنی که شما انجام میدی به موازات طول دستت هستش.Red Steel از نظر تحرک عمرا نتونه به پای بازیهایی مثل Wario Ware یا همون Wii Sports برسه.گرفتی یا نه؟:D
Twilight Princess هم بازیکن دقیقا همونی هست که با LCD کوچیک کار میکنه.اگه توجه کنی طرف داره پایین رو نگاه میکنه چون دسته برای LCD تنظیم شده.
اگر بازم سوالی هست دقیقا صحنه ای رو که میخوای یا عکسش رو بگیر بذار و یا شرحش رو کامل بده که من بفهمم گیرت کجاست!!!
اینم داشته باش که مسوولین نینتندو به این فکر کردن که هرکسی نمیتونه یه تلویزیون و یا LCD بزرگ داشته باشه.مخصوصا توی ژاپن.
سوالی هست بپرس و خجالت نکش!!من فقط شوخی میکنم!!:-"
باتشکر.....

منظورت از این همه گیر دادن به این قضیه چیه من هنوز نمی فهمم منظور از عقب و جلوشدن برای نشونه گیری بهتر رو نمی فهمم ولی چیزی که مشخصه اینه که فاصله ی ملت تو Nintendo Booth بالای 1.5 متر بود نه 70 سانت و در ضمن هیچ مشکلی هم در مورد اینکه باید موقع بازی عقب جلو بشی نبوده .

سلام
سایت آمازون نظرسنجی ای در مورد کنسولها در کشور Japan انجام داده که کنسول PS3 با هارد 60 گیگ در رتبه اول قرار گرفته و بعدش Wii هست و در آخر هم کنسول 20 گیگی PS3 .
----------------------------------------------
مثل اینکه در بازی Resistance : Fall Of Man در بخش Online اش 40 نفر میتونن با هم بازی کنند که خیلی جالب میشه.:eek: نمیدونم درسته یا نه ولی توی سایت PS3 Insiders نوشته بود تا حالا هیچ بازی ای حتی روی PC تا 40 نفر رو Support نکرده.اگه بازی ای با این خصوصیت بوده یکی بگه.

من منظورم تحرک نیستش!!!تنها چیزی که من میخوام بگم اینه که "آیا" با فاصله گرفتن از تلویزیون در هنگام حالت FPS در بازیهای Wii نشونه گیری سخت تر نمیشه ؟! چونکه هر چقدر از تلویزیونهای کوچکتر دورتر بشین به مراتب صفحه کوچکتر میشه..این یک اصل توی 3 بعد هست که هر چقدر از جسمی دورتر بشی کوچیکتر به نظر میرسه... حالا مشکل اینه که من ممکنه بخوام برم ته اتاقم بشینم یا وایستم , در صورتیکه اینقدر از تلویزیون دور بشم (حدود 3.5 متر) توی بازیهای اول شخص یا حالت اول شخص بازیها مشکلی پیش میاد یا نه ؟!(منظورم از مشکل نشونه گیری هست...)

نوشته شده توسط dinosaur:
سلام
سایت آمازون نظرسنجی ای در مورد کنسولها در کشور Japan انجام داده که کنسول PS3 با هارد 60 گیگ در رتبه اول قرار گرفته و بعدش Wii هست و در آخر هم کنسول 20 گیگی PS3 .
----------------------------------------------
مثل اینکه در بازی Resistance : Fall Of Man در بخش Online اش 40 نفر میتونن با هم بازی کنند که خیلی جالب میشه.:eek: نمیدونم درسته یا نه ولی توی سایت PS3 Insiders نوشته بود تا حالا هیچ بازی ای حتی روی PC تا 40 نفر رو Support نکرده.اگه بازی ای با این خصوصیت بوده یکی بگه.

البته کاری به اونش ندارم که خبر درسته یا نه اما قطعاً از چهل نفر بیشتر هم بوده و هست. بعنوان مثال Battlefield 2 در 3 حالت 16 نفره، 32 نفره و 64 نفره بازی میشه و من خودم همیشه 64 نفره بازی میکردم. تازه کلی هم که بازی MMO داریم فکر میکنید منظور از MMO چنند نفره؟! 100 تا 200 تا؟! نه خیلی بیشتر از این حرفا... توی هر مپ تو گیلد وارز اون موقع ها که بازی میکردم خیلی کم آدم توش بود 300 - 400 نفر حداقل بودن. تو هر لوکیشن... نه تو کل بازی... خلاصه اینکه کسی که تا این حد، اونم تو اون قسمت دنیا که ملت بازی رو بیشتر بخاطر مودهای آنلاینش میخرن انقدر بی اطلاع هست، نباید رو حرفش حساب کرد. اگرچه من معتقدم با پیشرفتهائی که در سیستم شبکه صورت گرفته چیز عجیبی هم نیست داشت یک مود آنلاین 40 نفره... میشه گفت 32 نفره روتینه...

Resistance : Fall Of Man
شایان به ذکره که این بازی دارای محیط های خیلی خیلی خیلی بزرگ خواهد بود.
چند تا عكس از بازي Colin McRae 2007 اومده
این عکس ها به اختمال خیلی قوی Pre Render هستند.
-------
نمیدونم چرا خبر به این مهمی رو کسی نزاشت
تاریخ امدن wii:
November 3, 2006
یعنی همزمان با امدن nfs:carbon
میشه تقریبا همزمان با ps3 (یک هفته زودتر حالا)
البته امکان تغیرش هست مثل اسمش:cheesygri
-----------

اینم همون لیسته که اریا جان زحمت توضیحاتشو کشیدن فقط نسبت هاشو ببینید

نینتندو: شما لازم نیست حتما بایستید و کلی تحرک کنید میتونید خیلی اروم بشینید و بازی کنید اینجوری سریع هم خسته نمیشید:

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or