اخبار داغ کنسول ها

• Thread starter Thread starter Behzad
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

Unreal Tournament 2007

سلام
این چند روز میشه گفت قحطی اخبار و معرفی بازیهای جدید هست و علتش هم نمایشگاه E3-2006 هست که همه شرکتها برگ برنده ها و سورپرايزهاشون رو گذاشتن برای این نمایشگاه.گفتم از فرصت استفاده کنم و مطلبی راجع به بازی مورد علاقه ام یعنی Unreal Tournament 2007 بذارم :
UT2007_logo.jpg

بازی UT2007 از بازیهایی هست که خیلی وقته در حال ساخته شدن و تکمیل شدن به وسیله سازنده یکی از بهترین و قدرتمندترین موتورهای گرافیکی یعنی Epic هست.شرکت Epic همون طور که دیگه همه اطلاع دارند بازی Gears Of War رو منحصرآ برای XBOX 360 میسازه و بازی UT2007 رو هم برای PS3 , PC آماده میکنه. ( البته شایعاتی وجود داره که Gears Of War بعد از XBOX 360 برای PC هم ساخته بشه و همین طور UT2007 برای XBOX 360 هم ساخته بشه. )
در UT2007 مثل گذشته با مودهای مختلفی روبرو هستیم که شامل Death Match , Team Death Match , Capture The Flag , ... هستند و مود خیلی جالب Onslaught هم از شماره قبلی به این بازی اضافه شده که در اون با ماشینها و سایر وسایل نقلیه در محیطی خیلی بزرگ با هم مبارزه میکنین.در UT2007 یک مود جدید و متفاوت هم قرار هست معرفی بشه به نام Unreal Warfare . در این مود با محیطهایی به اندازه 3 برابر بزرگتر از محیطهای Onslaught مواجه هستیم و این مود مخصوص بازی به صورت Online طراحی شده.وسایل نقلیه مخصوصی هم برای Unreal Wafare ساخته شده که تعداد اونها در مجموع به 18 تا و حتی به گفته بعضی از سایتها به 27 تا میرسه.توی این مود متفاوت به جای اینکه فقط بکشین و جلو برین باید استراتژی خاص خودتون رو داشته باشین و همکاری گروهی و تیمی رو به بهترین شکل اجرا کنین.
b4f22.jpg
db09e.jpg

یکی از بهترین خبرهایی که در مورد بازی Unreal Tournament 2007 منتشر شده بهره گیری این بازی از تکنولوژی بسیار قدرتمند AGEIA PhysX هست که فیزیکی مافوق تصور در این بازی ایجاد میکنه.نمونه های این فیزیک عالی رو توی تریلر Cell Factor دیده بودین.این فیزیک باعث میشه حرکات شخصیتها و صدمه دیدنشون و همین طور خسارات وسایل نقلیه و ... خیلی طبیعی اجرا بشه.
روی کاراکترهای بازی خیلی کار شده و اعضای بدن و چهره اونها به بهترین شکل ممکن طراحی شده و به گفته سایت Game Spot کاراکترهای بازی پرجزییات ترین کاراکترهای تاریخ بازیهای کامپیوتری تا امروز هستند و هرکدوم از 5 تا 6 میلیون چند ضلعی (Polygon) تشکیل شده اند.
مثل همیشه در این شماره از سری بازیهای Unreal هم تیمها و گروههای مختلفی وجود داره که میتونین از بین اونها شخصیت خودتون رو انتخاب کنین :
Nakhti
Necris
Juggernauts
The Corrupt
Iron Gaurd
Krall
Jacob`s Team
3f8bf.jpg

اسلحه های سری بازیهای Unreal همیشه جزو بهترین ها و جالب ترین ها هستند و این دفعه هم این اسلحه ها در بازی وجود دارند :
Rocket Launcher , Flak Canon , Redeemer , Link Gun , Shock Rifle , AVRiL , Sniper Rifle , Dual Enforcers , Impact Hammer , Stinger , Canister Gun , Target Painter , ...

سازنده UT2007 شرکت Epic و ناشر این بازی Midway هستند و هنوز تاریخ رسمی ای برای انتشارش اعلام نشده.

1902f.jpg

موفق باشین.

Namco یه سایت رسمی برای Ridge Racer 7 زده که به زبان ژاپنیه : Ridge Racer 7 Official Website

topimg.jpg

این بازی شامل 40 ماشین و 20 تا Course ه که از سری های قبلی بازی بیشتره.

این 4 تا تصویر که قبلا هم حمید جان گذاشته بود ، تصویری از 4 تا شهره که برای تست تکنولوژی تیم سازنده درست شده:

img1.jpg
img2.jpg

img3.jpg
img4.jpg

این 6 تا عکس هم برای تریلر Ridge Racer Vision 2010 ه که در E3 نمایش داده میشه :

img5.jpg
img10.jpg
img6.jpg

img7.jpg
img8.jpg
img9.jpg

پ.ن: همه ی این عکس ها قبلا با کیفیت پایین گذاشته شده.

باز هم شایعه ( زیاد خودتون رو امیدوار نکنین ! )
سایت http://www.computerandvideogames.com در مطلبی راجع به چند تا از شایعه های PS3 گفته که در زیر میخونین :
شرکت Monolith که بازی زیبای F.E.A.R رو ساخته در حال کار کردن روی یک بازی اختصاصی برای کنسول PS3 هست که به احتمال خیلی زیاد ادامه ای بر F.E.A.R نیست و یک بازی کاملآ جدیده.
شایعه بعدی در مورد Eye Toy کنسول PS3 هست که امکان میده شما خودتون رو توی محیط Online این کنسول کپچر کنین و شخصیت خودتون رو مجازی کنین.
همین طور نوشته شده که شرکت Level 5 داره یه بازی اختصاصی برای PS3 میسازه.
در آخر هم چند تا از بازیهایی که برای زمان عرضه PS3 در نوامبر آماده میشن رو نوشته :
Lair
Tekken 6
Untold Legend : Dark Kingdom
Rainbow Six : Vegas
Motor Storm
Stranglehold
Resistance
Sonic The Hedgehog
موفق باشین.

شایعه بعدی در مورد Eye Toy کنسول PS3 هست که امکان میده شما خودتون رو توی محیط Online این کنسول کپچر کنین و شخصیت خودتون رو مجازی کنین.
من متوجه نمیشم یعنی چی خودتون رو مجازی کنید ؟؟؟؟؟

نوشته شده توسط amir_amd:
فکر کنم یعنی مثلآ از صورت و اعضای بدن تو عکس میگیره و بعد این عکسها رو روی یه مدل سوار میکنه و میشه مدل مجازی تو.البته همچین چیزی تقریبآ با PS3 محاله.

یک خبر جالب:
بازی Kurayami که صفحه پیش معرف اش کردم هنوز ساختش هم شروع نشده و مطالب مجله Edge هم تنها در مورد ایده (Concept) بازی بوده. این بازی در آینده ساخته خواهد شد ولی هنوز هیچ پلتفرم خاصی هم براش درنظر گرفته نشده یعنی اینکه این بازی برای ps3 عرضه میشه فقط یک شایعه بود. حالا احتمال همون شایعه که Suda داره یک بازی باسه Revo میسازه باز قوت گرفته حتی شاید همین بازی باشه.
به هر حال یکی دیگه از دلایل من باسه خرید Ps3 هم پرید :cheesygri

In the interview Suda feared that working on the PS3 might be suicidal for Grasshopper. Since they only have 40 people working there. He also confirms that he is indeed working on a Nintendo Rev game. He was on the podcast because he was in the city meeting with Kojima on what they refer to as "Project S".

منم درست منظور ایشون رو متوجه نشدم ولی ویژگی های Eyetoy به این شرحه:

25481501.jpg

Even though these new kinds of features are available, persuading games developers to use them is an uphill struggle, says Marks. He admits that there remain limitations with the EyeToy - fast, complex movements may remain problematic, for example - but developers might be able to find creative ways to get around them, he says. Marks gives the example of early computer games in which the graphics pallet was limited to four colours. What developers quickly learned to do was swap pallets in the middle of generating a scene so that the top half of the screen was rendered with different colours to the bottom half. It was an idea that effectively doubled the number of colours that the player would see. "It's those kinds of tricks that we need to see more of for the EyeToy," he says.

Some are already emerging. For example, there is no force feedback with the EyeToy - get hit by a virtual ball or bullet, say, and you feel nothing. However, you can achieve a remarkable approximation using sound. "Your brain does most of the work," Marks says. "Sound doesn't replace force feedback, but it is the next best thing."

Marks has his sights set on some new tricks, too. One of the biggest drawbacks of video input at the moment is that it gives only a two-dimensional image of the player. His dream is to translate the three-dimensional movements of the player into the actions of a character or object in the game. Stereo images produced with two cameras are not the answer, he says, because such an arrangement has to be carefully calibrated each time the game is played to correct for any slight differences in alignment of the cameras. "That is a stumbling block for home use," he says. Another option is to measure distance using the camera's focusing system, but that gives only a rough idea based on what part of the image the camera has focused on.

A much more promising approach is beginning to take shape thanks to a new generation of cameras that are sensitive to infrared light as well as visible wavelengths. These cameras can record accurate three-dimensional images using infrared flashes (see Illustration). When a scene - a player holding one hand out towards the camera, say - is illuminated with an infrared flash, the games console can measure how long it takes the light to travel to the player's body and be reflected back into the camera. This information is used to create a contour map of the player. Repeat the process 60 times a second and you have a 3D movie.

"With a 3D camera, You can import your entire body into the game"

Marks has already begun experiments. With a 3D camera, he can import his entire body into a game. When he dances, his on-screen character - a skeleton at the moment - dances too. When he punches or kicks, the skeleton mimics his movements exactly. With this kind of technology, says Marks, your imagination is the limit.

من منظورم همینه که حمید اینجا نوشته :
با Eye Toy شما میتونین بدن خودتون رو توی بازی ببرین.میشه همون مجازی کردن خودمون دیگه.

"With a 3D camera, You can import your entire body into the game"

Marks has already begun experiments. With a 3D camera, he can import his entire body into a game. When he dances, his on-screen character - a skeleton at the moment - dances too. When he punches or kicks, the skeleton mimics his movements exactly. With this kind of technology, says Marks, your imagination is the limit

فکر نمیکنین که دیگه کم کم موقع جدا کردن topic های کنسولها از همدیگه هست؟ نمایشگاه E3 دو هفته دیگه شروع میشه و از اون به بعد اخبار هر کنسول خیلی زیادتر از الآن میشه و به نظرم اگه برای هرکدوم یه topic جدا بزنیم بهتره.

فکر نمیکنین که دیگه کم کم موقع جدا کردن topic های کنسولها از همدیگه هست؟ نمایشگاه E3 دو هفته دیگه شروع میشه و از اون به بعد اخبار هر کنسول خیلی زیادتر از الآن میشه و به نظرم اگه برای هرکدوم یه topic جدا بزنیم بهتره.
من خودم قبلا این نظرو داده بودم و به نظر من هم اگه هر سه کنسول جدا بشن خیلی بهتره ولی انگار بعضی ها بیشتر علاقه دارن که همه اخبار در یک جا جمع بشه.
در هر صورت اگه اعضای اصلی این تاپیک موافقند این کار رو بکنند!

نوشته شده توسط ChaosTheory:
من هم بدم نمیاد که اخبار این سه کنسول از هم جدا بشه ولی به نظرتون اخبار Multi رو چیکار کنیم ؟
فقط دو راه داریم :
1. یه topic مشترک برای اونها بزنیم.
2. خبرها رو توی هر دو تا یا سه تاشون بذاریم.

میشه خبر هایی که مربوط به هر 3 کنسول میشن رو در همین تاپیک و بقیه رو در تاپیک های مربوط به اون کنسول قرار داد

میشه خبر هایی که مربوط به هر 3 کنسول میشن رو در همین تاپیک و بقیه رو در تاپیک های مربوط به اون کنسول قرار داد
من موافقم. اگه بقیه هم موافق هستن اسم این تاپیک رو به Multi Next-Gen News یا General Next-Gen News یا یه همچین چیزی تغییر بدین و 3 تا تاپیک برای سه کنسول بزنید...

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or