اخبار داغ کنسول ها

• Thread starter Thread starter Behzad
  • تاریخ آغاز تاریخ آغاز

Behzad

Come on it's time to go
Administrator
سلام به همگی

من اون تاپیک قبلی و همچنین تاپیک XBOX 360 News رو به اشتباه پاک کردم !

ببخشید دیگه پیش میاد ...

در هر صورت اخبار بازیهای نسل بعدی رو در همین تاپیک بنویسید و دنبال کنید ...

با تشکر

جالب بود :cheesygri البته اونایی که گیمر های قدیمی باشن از این جور چیزا در مورد ps2 هم یادشون میاد( Toy Story, GetAway,...). یه مطلب در همین رابطه نوشتم که تو مجله چاپ بشه آخر سر نفهمیدم چی شد هی گفتن طرفدارای سونی ناراحت میشن و از این حرفا :cheesygri واقعا بیان واقعیات باید تلخ باشه؟؟؟
البته واقعا اگه بخوایم از لحاظ صداقت سونی و مایکروسافت و نینتندو رو مقایسه کنیم این طوری میشه:
Sony<<<<<<<<< Microsoft<< Nintendo
واقعا صادق تر از نینتندو پیدا نمیشه مایکروسافت هم بعضی وقتا تعطیل بازی در میاره واقعیت رو رو نمیکنه ولی به ضرر خودش عمل میکنه مثلا اگه یادتون باشه نمایش Halo برای اولین بار در E3 که واقعا همه رو ناامید کرد و وقتی بازی منتشر شد تازه معلوم شد چه شاهکاریه و علاوه بر فروش عالی روی XBOX وقتی بعد 2 سال برای PC هم اومد تا مدتها در بالاهای جداول فروش در نقاط مختلف جهان قرار داشت. کلا مایکروسافت بعضی وقتا بر عکس خالی میبنده.
هیچ شرکتی هم توی این صنعت مارموزی تر از سونی نیست.
Sony = LIE

سلام.
الان این صفحه یه ارور میده که عکس سونیک هست و کنارش نوشته شده error 404 ولی من ظهر نگاهش کردم باز بود میخوام بدونم چیه که میگی واقعیت تلخه ؟؟؟؟ اون صفحه فقط درباره ی یه بازی ماشین بود فکر کنم (فکر کنم!!!) ماله ps3 بود (که عمرا عکس گیم پلی بازی بوده باشه)...;)

این ماشین سواری از گیم پلی بوده وحتی جلوی چشم گیمر ها بازی شده با دسته در Gdc
حتی با دسته Ps3 نبوده و دسته ماله Ps2 بوده
این بازی به قول شما ماشین سواری :cheesygri Motor Storm هست که در e3 قبل یک دموی کاملا Pre Render و تابلو ازش نشون دادن بعدش هم شایعه شد که Real Time بوده :) و خلاصه طرفدارای ps3 باسه خودشون حال و حولی میکردن. ولی چیزی که در GDC نشون داده شد این قدر با اون دمو فاصله داشت که .... :D من که توی تریلر GDC چیز خیلی خفن و استثنایی ای ندیدم هر چند گرافیک زیبایی داشت ولی واقعا شگفت انگیز و... نبود. و حتی دارای اشکالاتی هم بود مخصوصا در رد اتومبیل ها (که یه جورایی انگار نه انگار که 3 بعدی هست) و فرورفتگی لاستیک تو گل و لای و Particle Effects ,....

اخرش اون عکس ها ماله گیم پلی بود؟؟؟؟؟
162.gif

حمید جریان این واقعیت تلخ چیه؟؟

خب حالا که دیگه 100% مطمعن شدید دموی MotorStorm - Pre Render بوده منتظر باشید KillZone II هم یه بار دیگه به نمایش در بیاد یه خورده بخندیم...:D
سونی دیگه واقا داره کمبوداش رو میشه...بیچاره...

دوست عزیز این بازی که یک ریسینگ عالی هست در e3 یک نمایش خیره کننده داشته که کمتر گیم خوری باور میکرد گیم پلی باشه اما در gdc گرافیک بازی به مقدار قابل توجه ای پایین اومد و توسط دسته ps2 بازی شد ولی هنوزم
گرافیک خوبی داره اما دیگه خیلی خیره کننده نیست در ضمن این نشون میده دسته ps3 هنوز داره روش کار میشه و فاینال ورژن (برای ارائه ) هنوز اماده نیست
:arrowu:

آخرین ویرایش:
اخرش اون عکس ها ماله گیم پلی بود؟؟؟؟؟

حمید جریان این واقعیت تلخ چیه؟؟
خودت مقایسه کن دیگه :cheesygri

E3 2005:
motorstormlie.jpg

GDC 2006:
motorstormshame_small.jpg

عکس بزرگش رو هم بیبنید:

http://www.ukresistance.co.uk/pics3/motorstormshame.jpg

تازه جالبتر اینجاس که Jack Trettonخیلی وقت پیشا گفته بود تریلر Killzone کاملا واقعیت داشته :laughing:

عجب (مي دونستم يه موقعي هم نوبت به طرفدراهاي X360 ميرسه!).:cheesygri
دمويي كه توي E3 نمايش داده شد واقعا تابلو بود. اما دموي GDC هم اونقدرها بد نبود (ضمنا در نظر داشته باشيد كه هنوز بازي كامل نشده). در مقايسه با ديگر بازيهاي off road هم چند سرو گردن بالاتر.
اون ژس هايي هم كه با كنترل Revolution مي بينيد مربوط به نويسنده هاي Game Informer هستش كه معلومه حال وافري بردن.

آخرین ویرایش:
سلام.
عکس های از بازی Timeshift :

به نظر من باید بازیه جالبی باشه!!!!

اینم یه دمو که دیروز منتشر شده: TimeShift
===============================================================

Capcom released these 9 new images of Lost Planet, and even if the textures could be better on the characters this is really nice looking. Great art direction

عکس ها فوق العاده زیباست حتما ببینید.

اینم یه دمو که اینم دیروز منتشر شده: Lost Planet - Extreme Condition

آخرین ویرایش:
Sony Playstation 3 is far from complete
تو این مطلب نوشته که ps3 هنوز دو برابر اون جعبه ای هست که سونی به مردم تو e3 نشون داده بود و احتمالا بازم ریلیز ps3 عقب میفته تا سونی بتونه یه خاکی تو سرش بریزه:cheesygri
اینم ادرس مطلب:
http://www.ps3today.com/Blogs/NewsCom/hqs/blr_3305.aspx
------------------------------------------------
در مورد اون عکسهای دسته rev هم باید بگم که کافی ما جلوی تلوزیون اون اداهارو در بیاریم تا با لگد بندازنمون بیرون:cheesygri

B O G U S... I Bet
یه همچین خبری امکان نداره به دست این سایتهای دره پیت برسه.. من با اینکه همون ps3portal ش هم قبول ندارم اما اون معمولاً دری وری نمینویسه و این هم جزو اخبارش نبوده...

Sony Playstation 3 is far from complete
تو این مطلب نوشته که ps3 هنوز دو برابر اون جعبه ای هست که سونی به مردم تو e3 نشون داده بود و احتمالا بازم ریلیز ps3 عقب میفته تا سونی بتونه یه خاکی تو سرش بریزه
ا

The theinquirer.net thinks the PS3 might not be ready for its planned November launch -- " People tell us that the current PS3s are about 50% too large to fit in the sleek but empty boxes they have been showing off. This is a problem, but a solvable one, electronics always get smaller. Time solves all, and there is still time, just not much. More troubling to me is that Sony is still bidding on components for the boxes. This means the development is far from final, and it will be debugging up to, and in a Microsoft overheating manner, past the last minute. Not a good sign."

در این مورد که کنسول ps3 بزرگتر از اندازه نمایش داده خواهد بود و تازه یک پاور اکسترنال بزرگ مثل X360 داره که شک نکنید ولی آخه 2 برابر ...!! من فکر کنم اگه قرار باشه کنسول جای هارد هم داشته باشه حدود 1.5 برابر اون قاب قبلی باشه دیگه 2 برابر خیلی فضاییه!
در مورد لانچ تو نوامبر هم به نظر من حتی اگر Worldwide نباشه 100% تو ژاپن عرضه میشه در غیر این صورت باید فاتحه ps3 رو خوند. اون موقع سونی باید با 2 کنسول که سهم زیادی از بازار رو نصیب خودشون کردن و موج چندم بازی هاشون بازار رو قبضه کرده رقابت کنه که واقعا میشه گفت شانس چندانی نخواهد داشت. همین 8 ماه تعویق هم صدای خیلی ها رو درآورد. کافیه برای XBOX360 , Revo هر کدوم 4 تا Killer App بیاد و اون وقت ...
من فکر نمیکنم سونی اینقدر بی فکر باشه که بخواد همچین ریسکی رو بکنه

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or