اخبار داغ بازی ها

Konami

Administrator
Sep 22, 2005
1,048
نام
Hamed
سلام به تمامی بچه گل و دوست داشتنی بازیداتی و غیر بازیداتی

این تاپیک هم به امید خدا کار خودش رو آغاز میکنه

حتما دیگه همگی با سیستم و نحوه کاری این تاپیک آشنایی دارید !

پس شروع میکنیم ...

آخرین ویرایش:

Hellgate:london

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط Death Knight:
به نظره من که نمی تونه موفقیت نسخه ی اول رو کسب بکنه.چون در نسخه ی اول سازنگان billizard با EA همکاری کردند ولی دیگه تو این نسخه ی دوم سازنگان billizard همکاری با ea نمی کنند.
سلام
فکر نمیکنم سازندگان بلیزارد با EA همکاری کردن.
این دو تا مثل کاردو پنیرن.
ولی EA از بازی های بلیزارد برداشت کرد.
ولی اینو میدونم که بعد از این بازی 2 نفر از اعضای اصلی استودیوی EA به بلیزارد ملحق شند.
من عکساشونو هم داشتم.ولی الان هر چی گشتم گیر نیاوردم.
ولی اگه شما در مورد مطلب خودتون لینک دارین به منم بدین بخونم.
ممنون میشم.

بای بای

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام
الان میخوام خبر یه بازی رو بگم.
فکر کنم یکی از دوستان در مورد بازی Gun سوال کرده بود.
این بازی قراره 5 رو دیگه به بازار بیاد.
بازی در مورد غرب وحشی.اسب سواری.درشکه سواری و تیر اندازی هستش.
یعنی در کل خیلی حاله.
اینم عکس هایی از بازی.
منتظر این بازی باشیم.
کار استودیوی Beenox و کمپانی Activision
fa7dl2.jpg

fa7dr7.jpg
fa7dwm.jpg
fa7dyw.jpg

fa7e40.jpg
fa7e69.jpg
fa7fpz.jpg

fa7fup.jpg
fa7g34.jpg
fa7g51.jpg

بای بای

alprh

کاربر سایت
Sep 28, 2005
690
نام
Alprh The Drawranger
نوشته شده توسط Hellgate:london:
سلام
الان میخوام خبر یه بازی رو بگم.
فکر کنم یکی از دوستان در مورد بازی Gun سوال کرده بود.
این بازی قراره 5 رو دیگه به بازار بیاد.
بازی در مورد غرب وحشی.اسب سواری.درشکه سواری و تیر اندازی هستش.
یعنی در کل خیلی حاله.
اینم عکس هایی از بازی.
منتظر این بازی باشیم.
کار استودیوی Beenox و کمپانی Activision
fa7dl2.jpg

fa7dr7.jpg
fa7dwm.jpg
fa7dyw.jpg

fa7e40.jpg
fa7e69.jpg
fa7fpz.jpg

fa7fup.jpg
fa7g34.jpg
fa7g51.jpg

بای بای
من یه مشکل در مورد این بازی دارم.
سبک دقیق بازی رو نفهمیدم آخرش. میشه یه راهنمایی کنید؟

pandora tomorrow

True Blue
مدیر انجمن
Sep 23, 2005
40,808
نام
امین

Death Knight

کاربر سایت
کاربر سایت
Sep 22, 2005
1,100
نام
امید
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
اینم دو تا تریلر از بازیه Battlefield 2: Special Forces :
http://download2.gamespot.com/d4/gs...cialforces/battlefield2sf_ot_pc_110205_wm.zip
http://download2.gamespot.com/d4/gs...cialforces/battlefield2sf_ot_pc_110205_wm.zip
خواستم بپرسم کسی اطلاعاتی از این بازی داره یا نه؟
مثله نسخه ی قبلش انلاین هست؟ سینگلش بدر میخوره یا نه؟

اره این نسخه هم فکر میکنم مثل قبلی باشه که بازی بر پایه ی انلاین ساخته شده باشه.البته تو نسخه ی قبل من با سینگلش هم حال کردم.

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
نوشته شده توسط pandora tomorrow:
برای پی سی میاد؟(فکر نکنم)
سلام
اقا امین
چرا این بازی برای پی.سی هم می یاد.
این بازی علاوه بر پی.سی برای PS2 | PSP | XBOX | X360 | GC هم می یاد.

بای بای
http://www.gamespot.com/pc/action/gun/index.html
اینم لینکش.

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام
میخواه چند تا خبر رو یک جا بدم.
خب
خبر اول اینکه:
توی همین بخش بحث در مورد بازی To life 25 بود.(ببخشید هر کاری کردم درست نشد.که اسم بازی رو درست بنویسم)
این بازی قرار بود چند وقت پیش بیاد و تا حد کنسل شدنم پیش رفت.
ولی امروز Eidos اعلام کرد بازی در تاریخ 18 ژانویه به بازار خواهد امد.به طور قطع(البته بازم اگه خدا بخواد و عقب نیفته) :cheesygri :cheesygri :cheesygri
نکته در مورد بازی رتبه بندی بازیه که Mشده و این برای Eidos مشکل آفرین شده زیرا هم قیمت و هم روی فروش بازی تاثیر میزاره.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
خبر دوم اینکه:
بازی Fable 2 برای کنسول جدید ماکروسافت در حال تهیه هستش.
باز هم استودیوی Big Blue طراخ بازی Fable برای کنسول Xbox وظیفه طراحی این بازی رو برای Xbox 360بر عهده گرفته.
امیدوارم شماره دوم این بازی هم بر روی PC مثل شماره اول ساخته بشه تا ما PC باز ها یه بازی بسیار زیبای دیگر رو تجربه کنیم. :sad: :sad: :sad:
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
خبر سوم اینکه:
خب کسی فکر نمیکنم باشه اسم Bioware براش جدید باشه.استودیوی کانادایی که در سال 97 با بازی دروازه بالدرز معروف شد و یک شبه ره صد ساله رفت.وسپس بازی های NWN-SWKoOR-Jade Empires رو در کار خود داره .در حال حاضر هم بر روی یک بازی RPG دیگه با نام Dragon Age در حال کار کردنه.
و کسی هم فکر نمیکنم باشه که اسم بازی Full Specrtum Warriers رو نشنیده باشه.که استودیوی Pandemic ان را اماده کرد و الانم نسخه جدید او در حال اماده شدن هستش.
خب خبر اینه که این دو استودیو با هم متحد شدن تا یک بازی Action رو با نام Mass Effect اماده کنن.
ولی متاسفانه برای کنسول جدید ماکروسافت.یعنی Xbox360
اینم 4 تا عکس که امروز منتشر شده.
هنوز خبری در مورد اینکه این بازی برای PC ه م خواهد امد منتشر نشده.من که به شخصه به BioWare خیلی علاقمندم وامیدوارم این بازی برای PC هم منتشر بشه.
favc49.jpg
favhx2.jpg
favi13.jpg
favi53.jpg

بای بای

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام
این آخرین عکس هایی هستش که از بازی Dreamfall در دیروز و 2 روز پیش منتشر شده.
من که خیلی منتظر این بازی هستم.خدا کنه Funcom بازم در ارائه این بازی تاخیر نداشته باشه.
ببخشید عکسا یکم کوچیکه:
fax9b4.jpg
fax9co.jpg
fax9oh.jpg
fax9qr.jpg

fax9vc.jpg
fax9wz.jpg
faxa2c.jpg
faxa4g.jpg

بای بای

farzadlion

کاربر سایت
Sep 30, 2005
2,085
دختر سم نوسط يك راننده مست كشته ميشه

سم از Third Echolen بيرون گذاشته ميشه!

سم شروع ميكته به زدن بانك ها و خرابكاري!..
بیچاره سم...آخر و عاقبتش به کجا میکشه...فکر کنم دست آخر هم خود کشی میکنه(هورا) :mrgreen: :mrgreen:

کاربر ویژه
Loyal Member
Sep 26, 2005
2,546
نام
محمدرضا . م
سلام
راستشو بخواین این خبر SC4دیشب چخش شده بود.من به شخصه اصلا باور نمیکردم که درست باشه.خودم داشتم شاخ در می یاوردم.به نظرم یوبی با این کارش یکم زرنگ بازی در آورد.که امروز دوست خوبمون اقا فرید اینو گفتن من قبول کردم.که انگار درسته.
یه چیزی رو میدونین.الان فقط Sam به جای اینکه تروریست ها و ادم های بدو بکشه می یاد ادم های خوبو سر ته میکنه.فرقی از نظر روندی نداره.فقط داستانی براش گیر آوردن.
Sam gets discharged from TE after his daughter's death; he can't get his mind off her murder, and his preformance suffered due to it. After being discharged, Sam gets word that the drunk driver wasn't really a regular truck driver: he was a hitman for a Saudi Arabian terrorist organization. This Saudi Arabian group recently was able to bribe someone within TE for a knoc list of all undercover TE agents. Using the knoc list the terrorist group was able to locate Sam's family and kill off his daughter.

Sam later finds out that the terrorist organization has infiltrated TE and has been influencing its management. They were able to fire Sam's team, including Lambert.

In order to get information on this terrorist organization, Sam must enter the high security prison system the "drunk driver" is being held in and interrogate him for information. The prison is a huge complex, and Sam must use all his skills to delve deep into the complex, which even has underground bunkers for high security prisoners; guilty of bank robberies, Sam becomes a high security prisoner.

After news of Sam's escape from his cell reaches the "new management" at TE, Splinter Cells are sent into the prison to track down Sam and eliminate him. In order to survive, Sam must now fight against the heavily armored prison guards as well as the Splinter Cells who have secretly entered the prison.

Without his field equitment, Sam is forced to use all his espionage skills. His only hope of dealing with the Splinter Cells is to capture one and take his equitment. Only after capturing one of the Splinter Cells does Sam uncover the truth. The Saudi Arabian organization has plans to plant a dirty bomb in New York City's maze of subway systems; this plot has the potential to kill thousands of people and contaminate the city. With a vast amount of planted evidence, the terrorist organization plans on framing the attack on China, thus forcing the world into another world war.

In order to prevent this war, Sam must find the prisoner, interrogate him, and then break out of the prison. Next Sam will be faced with his biggest challenge yet: infiltrating TE itself.

این کل اون بلایی که سر Sam می یاد.
اونایی که حالشو دارن کامل بخونن و اونایی که حالشو ندارن تیتر وار براشون میگم:
سم از TE استعفا میده .
فکر او نمیتونه از دخترش خارج بشه.
نکته این جاش که بعدا به سم خبر میرسه که اون راننده یک راننده عادی نبوده.بلکه یک قاتل از طرف عربستان سعودی بوده برای کشتن دختر او.
فکر کنم به خاطر این بازی باز عربستان با امریکا برن تو شاخو شونه هم.این بازی هم به همه جا داره گیر میده.ژاپن.چین.عربستان.اندونزی.کلا فقط تو خط کشورهای آسیایی هستن.
نمیدونم کسی نیست به خودشون گیر بده.
سم بعدا میفهمه که اون گروه تروریستی به TE نفوذ کرده و تونسته به تیم سام شلیک کنه.مخصوصا لمبرت.
برای گرفتنن اطلاعات از گروه تروریستی سم باید وارد زندانی بشه که اون راننده توش هست.زندانی عجیب و پیچیده.سم سپس به یک زندانی تبدیل میشه.
بعد از اینکه خبر میرسه سم از زندان فرار کرده.گروهSC خبر میرسه و انها و گروه هایمحافظ برای نابودی سم اقدام میکنند.و سم باید از تمام مهارت خود برای فرار استفاده کنه.
حالا معلوم میشه که عربستان سعودی یک برنامه خرابکاری داره و اونم بمب گذاری در متروی نیویورک.
برای این کار و جلوگیری از ان:
سم باید زندانی رو پیدا کنه و از او حرف بکشه و حالا برنامه سم مشخص میشه:
نفوذ به TE به طور شخصی بدون زیر نظر بودن سازمان و گروهی.
اینم چند تا عکس :
این عکس دختر سم:
fbcpas.jpg

و اینم خبر اون راننده مست در روزنامه ها.
fbcpcw.jpg

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
اقا علی رضا.
این عکسا بزرگ بود ولی من حال اپلود کردن سایز بزرگشو نداشتم.ولی برای دفعه بعد سعی میکنم این بازی ها که خیلی ها منتظرشن و بازی قشنگی خواهد بود.عکسا رو بزرگتر بزارم.
ان شاء الله برا دفعه بعد.

بای بای

آخرین ویرایش:

ChaosTheory

مدیر سابق
کاربر سایت
Sep 23, 2005
775
نام
آرشام.ج
اينقدر به داستانه Splinter Cell گير دادين كه UBI تصميم گرفت SC4 را با داستاني جالب و جدا از سه قسمت قبلي بسازه.قسمتهاي عمده اي از داستان اين بازي اعلام شده كه براتون ميذارم:

سارا فيشر دختر سام فيشر كه 23 سال داشته در يك تصادف توسط يك راننده ي مست كشته ميشه.بعد از اين واقعه sam از Third Echelon اخراج ميشه.حالا ديگه چيزي براي از دست دادن نداره و تصميم ميگيره شروع كنه به دزدي از بانكهاي مختلف.او 32 بانك رو ميزنه.سامه 48 ساله توسط پليس دستگير ميشه و به زندان ميفته.(عده اي ميگن كه sam به خاطر اينكه شايد بتونه از طريق زندان به قاتل دختر خود برسه اينكارها رو كرده تا به زندان بيفته)پس از مدتي متوجه ميشه كه مرگ سارا يك تصادف نبوده و يك جنايت سازمان داده شده بوده.او ميفهمه كه اون راننده ي مست جزو يك گروه تروريستي عرب كه sam قبلا بر ضد اونها ماموريت انجام ميداده بوده.اين گروه با رشوه دادن به Third Echelon كم كم كنترل اين سازمان رو ميگيره.سام در زندان قاتل دختر خودش رو پيدا ميكنه و ازش درباره ي اين گروه تروريستي حرف ميكشه.پس از مدتي sam از زندان فرار ميكنه و از نقشه ها و اهداف اين گروه تروريستس آگاه ميشه.اولين نقشه ي اونها گذاشتن يك بمب بسيار قوي در قسمتي از متروي شهر نيويورك و كشتن هزاران نفر است.هدف بعدي اين گروه عرب , حمله به چين و به راه انداخت يك جنگ عظيم در حد جنگ جهاني سوم و در نهايت كنترل جهان توسط عربهاست.حالا sam وظيفه داره تا به Third Echelon نفوذ كنه و با آن گروه مبارزه كنه.

ممكنه قسمتهايي از اين داستان دروغ باشه.چون اين قسمتها رو يك فرد كه ادعا ميكنه در UBI كار ميكنه فاش كرده.پس هيچ تضميني در درست بودن قسمتهايي از اين داستان وجود نداره.اما كليت داستان , كشته شد سارا و دزدي هاي سام و به زندان افتادن او و بعد فرار وي هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر