اخبار جدید GTA4 به نقل از PSM

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
گزارشگر مجله PSM به مدت 4 ساعت GTA4 را بازی کرده :
1. شما نمیتونید مثل GTA های قبلی ملک مسکونی یا تجاری یا gang داشته باشید.
2.میتوانید بولینگ و دارت بازی کنید در مکانهای عمومی مست کنید و به کلوپهای شبانه بروید.
3.اساس GTA4 بر روابط انسانیه
4.گاهی رابطهای شما در میانه ی ماموریتهای مشکل با شما تماس میگیرند تا خدمتی از شما بخوان. باید بین ماموریت و رابط یکیرو انتخاب کنید.
5.بد رفتاری با رابط ها عواقبی خواهد داشت
6.زنده بودن شهر حیرت انگیزه.
7.شلوغی خیابون در مکانهای مختلف متفاوته
8.اگر در حالی که اسلحه دستتونه تو شهر بگردین. عابرهایی که مبایل دارن ممکنه به پلیس زنگ بزنن
9.وقتی سعی کردیم یک ماشینو بدزدیم راننده نیکو رو کتک زد و به بیمارستا فرستاد (به نظر میاد دیگه مردم عادی مثله گلابی دعوا نمیکنن :p)
10.ما در طول 4 ساعت 7 ماموریت انجام دادیم و سازنده ها گفتن این بخشه بسیا بسیار کمی از بازیه.
11. 15دقیقه وقت لازمه تا دو سوم از خیابان manhatan رو با قایق طی کنید و مسافت centeral park تا brooklyn با ماشین 10 دقیقه طول میکشه
12.ماشین ها خیلی طبیعی داغون میشن هر تیکه میتونه جدا بشه. حیرت انگیزه
13.ماموریت ها بسیار متنوع تر و سخت تر شدن.
14.بازی کامل و بسیار روون اجرا میشه
15.تمام بازیهای شبیهه GTA رو که سعی میکنن باGTA4 رقابت کنن فراموش کنید. That game kick ass

البته چنتا مورد دیگه هم نوشته ولی قدیمی هستن من چون اینارو جای دیگه ندیده بودم براتون نوشتم. امیدوارم تکراری نباشن. :-"

آخرین ویرایش:

gammer

کاربر سایت
Dec 14, 2007
297
نام
amir
به نظر من داره کم کم معلوم میشه که گندش و در اوردن فکر نمیکنم از نظر گیم پلی مثله قبلیا باشه فقط ممکنه گرافیک بازی طبیعی تر شده باشه و از اون کارتونی بودن در اومده باشه و شهرا خشگل تر و بزرگتر شده باشن... .
اینا هی میگن خلاف کردن سخت شده و کلا اونقدر open world نیست پس حال این بازی به چیه؟!!

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
به نظر من داره کم کم معلوم میشه که گندش و در اوردن فکر نمیکنم از نظر گیم پلی مثله قبلیا باشه فقط ممکنه گرافیک بازی طبیعی تر شده باشه و از اون کارتونی بودن در اومده باشه و شهرا خشگل تر و بزرگتر شده باشن... .
اینا هی میگن خلاف کردن سخت شده و کلا اونقدر open world نیست پس حال این بازی به چیه؟!!
خلاف کردن سخت شده که خوبه. بازی طبیعی تر میشه.
پس شما مثل saints row دوست داری که بعد از اینکه 6-7 نفرو تو روزه روشن کشتی پلیس یه جوری برخورد میکنه انگار چراغ قرمز رد کردی...
مثلا mafia رو ببین اگه بیشتر از 40 مایل سرعت داشتی پلیس دنبالت می افتاد ولی این مساله هیچ لطمه ای به بازی نمیزد که هیچی جالب ترم بود. باعث میشه بیشتر حواستو جمع کنی و بازی سخت تر میشه.

AghaReza

کاربر سایت
Nov 14, 2007
1,261
نام
آقا رضا
شرمنده اما این پیشنمایش مال دو هفته پیشه.
اما اگه توی انجمن Playstation 3 میزدید کاملا مناسبتر بود.

http://www.gtaforums.com/index.php?showtopic=313181
نوشته مجلش 25 فبریه منتشر میشه. و اینجا دیروز فرستادنش. ممکنه بپرسم شما 2 هفته پیش اینو کجا خوندی؟
چون تو مجله PSM نوشته باید تو انجمن PS3 میزدم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر