شایعه اخبار جدید از دستگاه نسل بعدی ایکس باکس

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
خبر داغی که دیروز منتشر شده:

دستگاه جدید مایکروسافت برای تست کردن و ساختن بازی های لانچ و اولیه دستگاه جدید به شرکت EA فرستاده شده. :x

عجله نکنید! هنوز اطلاعات در حد خیلی اولیه هستش، و هیچ تصویری در حال حاضر در دست نیست.

اصولا دستگاه هنوز شکل نداره، و قطعات داخلی و اصلی دستگاه در قالب یک کیس کامپیوتری به EA فرستاده شده است، ولی قدر مسلم مایکروسافت هم کار روی کنسول جدیدش رو شروع کرده است.

از قبل هم این تردید وجود داشت که مایکروسافت داره روی کنسول جدیدش کار می کنه، چون از ماه مارس آگهی استخدام افرادی رو که در این زمینه تخصص داشتند زده بوده.

هنوز دستگاه در مراحل ابتداییه، و معلوم نیست چه مشخصاتی داره و چه تغییراتی قراره روش داده بشه، ولی یک سری تغییرات سخت افزاری + پشتیبانی بهتر از کینکت رو خواهد داشت.

بحث زیادی هم هست در مورد این که مایکروسافت کی کنسول خودش رو علنی می کنه، و این که آیا در E3 این کنسول رو می بینیم یا خیر، ولی منابعی از داخل مایکروسافت گفته اند که احتمال این که این کنسول در E3 امسال رونمایی بشه خیلی پایینه.

منبع این خبر این احتمال رو مطرح کرده که این دستگاه در انتهای سال 2012 به بازار عرضه میشه، هر چند هیچ تاریخ و اطلاعات رسمی و دقیقی در این مورد هنوز نیست.

منبع: سایت Develop

آخرین ویرایش:

Fratos

کاربر سایت
Aug 23, 2006
16,071
این خبر دیروز منتشر شد، این یک.
دوم اینکه قراره اگر همه چیز به خوبی پیش بره و اینا، نسل بعد XBOX سال 2014 عرضه بشه.

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
این خبر دیروز منتشر شد، این یک.
دوم اینکه قراره اگر همه چیز به خوبی پیش بره و اینا، نسل بعد XBOX سال 2014 عرضه بشه.

The source believed, but did not have certain information, that the new Xbox would launch by the end of 2012. The individual expects an announcement will be made, at least in some form, at E3

• Like
Reactions: Fenris Wolf

FIFA09

کاربر سایت
Mar 6, 2009
346
نام
هامون
حالا گفته شده تا آخر 2012 ولی خوب این فقط در حد یک حرف هستش و هنوز نمیشه گفت که حتما همون آخر 2012 میاد من فکر می کنم حق با دوستمون باشه کنسول نثل بعد سال 2014 یا شایدم 2015 میاد کما اینکه خود ماکروسافت چرخه ی عمر کنسول خودش رو 10 سال اعلام کرده بود که با این اوصاف سال 2015 میشه

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
ظاهرا باید تو e3 امسال منتظر اتفاق های جذابی باشیم ;)
:d
حالا گفته شده تا آخر 2012 ولی خوب این فقط در حد یک حرف هستش و هنوز نمیشه گفت که حتما همون آخر 2012 میاد من فکر می کنم حق با دوستمون باشه کنسول نثل بعد سال 2014 یا شایدم 2015 میاد کما اینکه خود ماکروسافت چرخه ی عمر کنسول خودش رو 10 سال اعلام کرده بود که با این اوصاف سال 2015 میشه

بله، ولی در حال حاضر چیز دیگه ای غیر از همین حرف ها هم نیست، چون مایکروسافت اعلامیه ای چیزی در مورد زمان لانچ دستگاه نداره.

من فقط امیدوارم هر موقع که عرضه اش می کنند مثل دفعه قبل نشه که در رقابت با سونی، دستگاه رو زود دادند بیرون و مشکل حرارتی اش مساله ساز شد.

البته خودم شخصا دوست دارم زودتر بدنش بیرون! اون ساپورت بهتر کینکت اش خیلی وسوسه کننده است!
sentimental.gif

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
12,955
نام
محمد امین
واژه عمراً رو حداقل تا سال 2013 باید جلوی XBOX جدید گذاشت..

XBOX 360 تازه داره فروشش زیاد میشه و تازه هم کینکت براش اومده

شاید هم یک کنسول دستی باشه که تو E3 معرفی بشه..

9cu7yz7eve0s85bcogiu.jpg

zr0coh799bqld7xgo1rp.jpg

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
MS ,Sony فکر کنم توافق کردن که تا سال 2014 کنسول بیرون ندن.یخبرایی بود در این رابطه.

این Dev رو هم که بهشون داده باشن تا بازی براش بسازن 2 سالی توی کفش باید باشیم پس همون 2013 زودترین حلتشه!معرفیشم امسال احتمالش10% و سال دیگه 100% میشه

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
با تشکر از Dreadlord که تاپیک رو مجددا باز کردند...

-----------------------------------------------------
بحث زیادی در مورد این خبر شده و در حال حاضر داغ ترین خبر در سایت N4G هستش.

این اطلاعیه جدید سایت Develop هستش که در اون مدعی شده منبع خبرشون در EA اصرار داره که علی رغم تکذیب EA، این دستگاه اومده و هنوز هم در اونجا هستش، و این هم لیست استخدام مایکروسافت که در ماه مارس اعلام شده و حاکی از استخدام افرادی برای ساخت یه کنسول جدیده.

اینجا هم در موردش بحث شده که آیا شایعات درست هستند یا EA راست میگه...

به نظر می رسه که قطعا دستگاه جدیدی در کار هست، ولی در مراحل خیلی ابتدایی و اولیه قرار داره و مایکروسافت (و EA) نمی خوان اطلاعات خاصی در مورد دستگاه بدن.

آخرین ویرایش:

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
بنظر من که امکان نداره کنسول جدیدی باشه و به این زودی خبر نیست.
شاید یه کنسول دستی باشه.(50٪)
شاید یه مدل جدیدی از x360 باشه(30٪)
شایدم یه کنسول جدید باشه(0٪):d

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
بنظر من که امکان نداره کنسول جدیدی باشه و به این زودی خبر نیست.
شاید یه کنسول دستی باشه.(50٪)
شاید یه مدل جدیدی از x360 باشه(30٪)
شایدم یه کنسول جدید باشه(0٪):d
پس 20 درصد باقیش چی؟:d
فکر کنم Sony اومد PSP زد MS هم گفت کم نیارم یه چیزی شبیه یا حالا خفن تر از اون بزنم!:d
اسمی پیشنهادی من به ماکرو:d:"MSM" اون M آخرش نمیدونم واسه چیه:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر